Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Момичета, здравейте. Можете ли да ми кажете с тест за бременност кога най - рано мога да разбера, че съм бременна. При предишната ми бременност го установих седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде, т.е. в началото на втората седмица след овулацията...
Цитирай
Това е строго индивидуално.Зависи от покачването на ЧХГ - при всяка бременност е различно.Според едни научни изследвания при заченато момче ЧХГ се покачва по - бързо.Не знам доколко е вярно, но аз установих бременността си преди закъснението също/ с тест/, и имам момче Laughing
Цитирай

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Това е строго индивидуално.Зависи от покачването на ЧХГ - при всяка бременност е различно.Според едни научни изследвания при заченато момче ЧХГ се покачва по - бързо.Не знам доколко е вярно, но аз установих бременността си преди закъснението също/ с тест/, и имам момче Laughing

Супер  coolcool
Цитирай

София

Цитат
При предишната ми бременност го установих седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде, т.е. в началото на втората седмица след овулацията...
Явно при теб бързо се покачва ЧХГ. Тогава може ден преди датата, за да няма разочарования.
Цитирай

София

Аз го разбрах 2 седмици преди датата, на която трябваше да ми дойде! Thinking Сега като го пиша ми звучи малко нелогично... newsm78
Цитирай

Пловдив Белащица

Аз го разбрах 2 седмици преди датата, на която трябваше да ми дойде! Thinking Сега като го пиша ми звучи малко нелогично... newsm78
Ами, абсолютно нелогично е, както ти звучи.  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.