Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юни 2006, 15:42 ч.

Какво правите, когато прекалите?

• 1 344
  • 33
  •   1
Отговори
  • на върха
Днес ми е лошо, боли ме глава, не съм си доспала, трябва да ми дойде и................. изядох 3 шокоада #Crazy А аз шоколад не обичам много и ям 2 пъти в годината Embarassed Сега ми лепне устата, ужасно ми е сладко и ме е яд, че така се подадох на настроението Sad Много рядко ми се случва Rolling Eyes
На вас случва ли ви се често? Какво правите, като преядете или се изкушите с нещо пагубно за фигурата?
Оф, точно свърших с диетата!

# 1
  • При хората, които обичам
Викам си "Виж се какво си прасе!". Действа ми отрезвяващо. Е, временно. Embarassed

# 2
  • София
Поне веднъж седмично ми се случва Embarassed Без сладко просто не мога за дълго, но пък и аз не съм привърженик на никакви диети и ограничения,просто се движа по много Peace

# 3
  • Пловдив
Е, стига де, ще премине, пий повече вода, за да не ти лепне устата. Тягоснто ти е заради това, че ще ти идва, повече, отколкото заради шоколада.

# 4
Преди се мразех,сега се щадя и изпитвам повече съчувствие към себе си. LaughingНа следващия ден започвам отново диетата или преяждането.

# 5
  • BG
Е, стига де, ще премине, пий повече вода, за да не ти лепне устата. Тягоснто ти е заради това, че ще ти идва, повече, отколкото заради шоколада.

newsm10 или хапни малко лимон, и аз мисля че се чувстваш ужасно не заради шоколада а заради предстоящият ти цъкил  thumbsup

# 6
  • Бургас
Без това си прекалила със сладкото, хапни нещо соленко да ти се оправи вкуса в устата. Wink

# 7
  • София
Станалото -  станало Grinning. Казвам си, че повече няма да се тъпча така (с шоколад), до следващият път Laughing

# 8
Отдавна не ми се е случвало да прекалявам, но преди след преяждане си правех разтоварващ ден на следващия ден. Хапвах само кисело мляко и някой и друг плод (най-вече ябълки). Това определено помагаше да се почувствам отново добре  Simple Smile
Успех!

# 9
Ами яд ме е и се заричам, че повече няма да правя така.... до следващия път.  Mr. Green

# 10

Затварям си очите, когато минавам покрай огледалата  Sick Animal Pig

# 11

Затварям си очите, когато минавам покрай огледалата  Sick Animal Pig

Е, стига де. Като се гледаш в огледалото ще имаш по-голям стимул да не ядеш шоколад.  Peace

# 12
  • София
Аз проблем с килограмите нямам, даже напротив - хапвам стабилно, за да не свалям, но се мразя ужасно, като се натъпча. В събота бяхме на сватба и се наядох зверски просто...После до вечерта не можах място да си намеря и само пъшках охках и се оплаквах /ми, т,ва правя - мрънкам/.

# 13
Е, стига де. Като се гледаш в огледалото ще имаш по-голям стимул да не ядеш шоколад.  Peace

ooooh! Ефектът е временен  Tired

# 14
  • София
Най-добрият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш! Wink
С едно преяждане светът не свършва, нито вярвам, че ще се отрази пагубно на фигурата. Хапвайте си сладичко, заслужава си мига. Heart Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт