Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

при палмите и алигаторите,FL

Някой знае ли дали по аптеките се продава,т а и къде ги има тези трмометри лентички.Имам  позната с такъв и тя го е купувала преди 10 години когато нейното дете е били бебе.Разпитах в аптеките в квартала но няма.Ще съм ви благодарна, ако сте виждали някъде и споделите от къде да купя.
Цитирай

София

Май съм виждала в ТехноМаркет.Но и във голямите аптеки можеш да си поръчаш .                     
  Но доколкото знам не са много качествени.
Цитирай

аз имам такъв ако става въпрос за една лентичка ,която я долепяш до челото и гледаш едни зелени чертички-тои е 1-2 лева от аптеката
Цитирай

Sofia

има ги по аптеките,но дават отклонения
Цитирай

при палмите и алигаторите,FL

Благодаря за отговорите явно кварталните аптеки не са особено заредени, chocha за какви отклоненеия става дума, дали с него мога да разбера ако беба има температура, а за по финно мерене ще си ползвам друг термометър.
Цитирай

София

Ние ползвахме такъв с баткото. Тогава го купихме от Щъркел (дано не бъркам, но мисля, че го взехме от там). Вярно е, че не е точен. Но когато детето има температура показва. Показа,че има температура над 38 градуса и го заведохме на лекар.
Но според мен няма да ти е трудно да ползваш цифров термометър. Много по-точен е. Бебето беше на 2 седмици, когато си мислих, че има температура. Сложихме цифровия термометър под мишницата му и мъжът ми го държеше докато изпиука.
Има и термометър за ухо, термометър-биберон...
Цитирай

London, Sofia

има ги по аптеките,но дават отклонения
Peace
Цитирай

аз първо с него констатирам и после с другия
Цитирай

на сянката Земя

Има и термометър за ухо, термометър-биберон...
Ние имаме термометър за ухо.Той измерва температурата буквално за 3-4 секунди и няма да притесняваш бебчо, като му ститскаш ръчичката, за да измериш с обикновен термометър.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Онзи ден мъжа ми домъкна един такъв от кварталната аптека. Не върши почти никаква работа. Не показва половнките и трябва да гадаеш.
Цитирай

София

Има ги по аптеките, но с тези лентички можеш само да се ориентираш в никакъв случай не са точни.
Цитирай

София

В една аптека ми обясниха, че става само да установиш, че има температура, но не и колко е точно, което го обезсмисля, защото и обикновен допир с ръка върши същата работа. Струва по-малко от левче, но какво от това? Ние още си нямаме термометър и дано не се наложи скоро да ползваме, че така и не се ориентирах кой е добър, без да е над 50 лева...
Цитирай

София

А колко струва този термометър за ухо?
Цитирай

на сянката Земя

А колко струва този термометър за ухо?
Не знам, че мъжа ми го купи като беше командировка в Германия, но в елктронните магазини им мисля такива.Нашия е на Филип.
Цитирай

Бургас

дали с него мога да разбера ако беба има температура, а за по финно мерене ще си ползвам друг термометър.
С него едва ли ще засечеш температура, по-ниска от 38 градуса, а тя и с ръка на челото се усеща. Купувала съм такава лентичка, отдавна е в коша.
Аз имам термометър за ухо, но при малката не мери точно. Най- доволна съм от дигитален термометър на Beurer, с гъвкав връх - за 10 секунди мери температура в дупето и е много точен, а в същото време не създава кой знае какъв дискомфорт на детето. Научих се даже да меря температура без да свалям памперса, само леко го избутвам от едната страна.  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.