Ще го удуша това дете:)

  • 2 654
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
Каквото и да го правиш, само не го души!  Mr. Green Сладурчета Hug

# 16
  • Мнения: 6 472
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3501 smile3501
Ми хайде пък ти сега Grinning Научен експеримент си е това Mr. Green Мръсно е, но поне не е гнусно Rolling Eyes Мойта пък беше организирала състезание с червеи и ми донесе цял джоб с победители Sick

# 17
  • Мнения: 2 253
СЛАДУР! Joy
Може да ти идваше да го "удушиш " за 1 секунда там някъде,ама се посмя здраво нали:)
Не можем да им се сърдим,душички Laughing
на една приятелка,дъщеричката си яла банан навън,нещо и се сторило скука явно и взела та залепила няколко мравки на бананчето  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 39 713
Дрехите в пералнята, детето във ваната. 1во ще се накарам, сйришно смеейки се, после ще се хиля на глас Simple Smile

# 19
  • Мнения: 191
Забавлявай се ,това са весели неща. smile3540 af

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Каквото и да го правиш само гледай да не се хилиш пред него. Аз никога не мога да се сдържа и естествено диванетата правят какво ли не за да ме "разсмеят".

# 21
  • Мнения: 42
 Party Party Party Joy Joy Joy
Не се сърди, че ни е смешно. Да ти е жив и здрав - това да са му белите.

# 22
  • Мнения: 5 647
Забавлява се по своему.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 621
rotfImbo rotfImbo мамо мила Joy какво да го правиш,нищо Joy само му обясни нещата
Joy Joy Joy

# 24
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Брат ми беше прибрал едно кюфте в джоба си, но не пържено, а от кюфтетата със сос... защото го карали насила да го изяде... та, стават такива работи Simple Smile

Супа в джоба е нищи, а какво те чака по-натам...  Mr. Green

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Каквото и да го правиш, само не го души!  Mr. Green Сладурчета Hug

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
 Praynig Дано не ме споходи същото, че моя си е злояд, а сестра ми точно това ми разправя, как си криела супата по джобовете. Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 223
 smile3501 smile3501 smile3501  Радвай се на белите му,умното дете не стой мирно,това ми каза на мен един ,,морски вълк",така че да ти е жив и здрав а ти бъди ,,над нещата"

# 28
  • Мнения: 636
Извинявай, но всеки път като прочета заглавието ми става гадно. Моля те, промени го или поне сложи кавички. Peace

# 29
  • Мнения: 3 334
smile3532 smile3532 smile3532 smile3501 smile3501
Мойта пък беше организирала състезание с червеи и ми донесе цял джоб с победители Sick

 Joy Joy Joy
ех деца,каква да ги правиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт