"ХАЙДЕ ДА СИ ПОГОВОРИМ-ЧЕ АЗ НАЛИ ТЕ СЛУШАМ"

  • 3 809
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Такааааа......искам първо да започна с уговорката, че никога не съм имала повод досега да пиша кофти неща тук-ни лично, ни скрита. Имам мъж, от когото не мога да се оплача, обаче-не обича да говори човекът, бе. Не става реч за сериозни и кардинални проблеми за решение-тогава винаги мога да разчитам на него-а за е така, разговори м/у съпрузи, приятелски, понякога лекичко клюкарски.
Вчера съвсем случайно например разбрах-и чак ми стана неудобно-че кумовете ни са имали много кофти инцидент с пожар!!!! #Crazy И той е знаел, а не ми е казал......Оправда се с думите, че не искал да ме тревожи. Е, хубаво де, ама все пак не става въпрос за случайно хора от улицата, аз тях много си обичкам и харесвам, нищо, че могат да ни бъдат почти родители.
Та......как да го накарам да приказва повече, кажете? Joy hahaha
Едно време по литература затова се явявал на матура, човекът, щотоооо...."мразя да разтягам локуми". Пътува много често из Европа и като го запитам "как беше"-"Ами много добре, времето беше хубаво" Mr. Green Mr. Green
Лекува ли се това или? Laughing

# 1
  • Мнения: 2 495
Ами..незнам точно какъв съвет да ти дам.Моя мъж когато мълчи, обикновенно или е в кофти настроение, или е много ядосан, тъжен и т.н.Питам го хиляди и хиляди неща,...а той все си мълчи като риба.В такива моменти и аз млъквам и за нищо не говоря с него.Идва момент, когато той се осъзнава и започва пръв разговора.Така че, моят съвет е да го накажеш с мълчание...за известно време.Според мен  това ще даде добър резултат.А ако не стане....стискай зъби Mr. GreenШегувам се, разбира се!УСПЕХ ти пожелавам най-искренно! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 370
Ама, Белла, той изначално не обича много-много да говори-свекървата и тя е така-те са хора техничари, хора на конкретните мисли и действия.
Аз обаче обичам слова да лея и понакога ми липсва......не че му се сърдя, просто ми е интересно дали им и други в моето положение? Thinking

# 3
  • Мнения: 7 107
Спокойно, поне на стари години твоят мъж няма да скучае и да има нужда от телевизор или радио Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 6 167
не. не се лекува.
на моя мъж с ченгел му вадиш думите понякога.
и нямаме конфликт, напротив, той ме обожава, аз него също.
просто не е по приказките.
от една страна е много спокойно
от друга понякога искам да му дръпнем един дъъъъъъъъълъг философски разговор ама.. тц.

# 5
  • Мнения: 5 370

от друга понякога искам да му дръпнем един дъъъъъъъъълъг философски разговор ама.. тц.

ХА! Те това е то есенцията на жОвота!!!!!
И знаеш ли как отговаря?
"Че нали си имаш нет, приказвай си с мамите....или вземи се срещни с някоя от тях" Joy hahaha

# 6
  • Мнения: 2 495
Ама, Белла, той изначално не обича много-много да говори-свекървата и тя е така-те са хора техничари, хора на конкретните мисли и действия.
Аз обаче обичам слова да лея и понакога ми липсва......не че му се сърдя, просто ми е интересно дали им и други в моето положение? Thinking
Хм, ами незнам...те и неговите родители не говореха много-много в началото на връзката ни, ама вече мога да кажа че завързваме някакъв свестен разговор...без да е необходимо постоянно аз да им задавам въпроси.И аз обичам да лея слова Mr. Greenи понякога се получава много кофти, например на мен ми се е случило нещо интересно и бързам да го споделя с него, а пък на него му е криво и въобще не ме слуша Cry

# 7
  • Мнения: X
Аз обаче обичам слова да лея и понакога ми липсва......не че му се сърдя, просто ми е интересно дали им и други в моето положение? Thinking
Има,има...и при нас е така-като че ли не свикна,че освен да приказвам имам нужда и някой друг да ми отговаря насреща.То вярно,че и аз съм прекалено словоохотлива,ама искам поне като го питам,да получа достатъчно пълен и точен отговор...а не после-ми то не е било важно/откъде знае,пък за мен може и да е важно,пък/...Добре,че поне от известно време си говорим повече по телефона/ама то това е `щото сме в група и сме натрупали сумати безплатни минути-да не стават зян.../
Единствения вариант при който е по-сговорчив е като пийне,ама мога ли се на градус да го подържам...пък и тогава все на майтап го избива...

# 8
  • Мнения: 5 370
Аз обаче обичам слова да лея и понакога ми липсва......не че му се сърдя, просто ми е интересно дали им и други в моето положение? Thinking
Има,има...и при нас е така-като че ли не свикна,че освен да приказвам имам нужда и някой друг да ми отговаря насреща.То вярно,че и аз съм прекалено словоохотлива,ама искам поне като го питам,да получа достатъчно пълен и точен отговор...а не после-ми то не е било важно/откъде знае,пък за мен може и да е важно,пък/...Добре,че поне от известно време си говорим повече по телефона/ама то това е `щото сме в група и сме натрупали сумати безплатни минути-да не стават зян.../
Единствения вариант при който е по-сговорчив е като пийне,ама мога ли се на градус да го подържам...пък и тогава все на майтап го избива...
Предлагам в такъв случай да си менкаме СКАЙП-овете и да се ненаприказваме макар!!!
п.С. Моят и не пие, така че-кауза пердута е тя! bowuu

# 9
  • Мнения: 2 332
Ами не мисля, че се лекува - това си е до човек. И аз понякога разбирам някои интересни неща, които са се случили с мъжа ми, чак като се видим с приятелите ни, и той им го каже - "Ама аз не ти ли казах?". Обаче това е положението - затова често го "измъчвам" като го разпитвам едва ли не - и пак оставам изненадана.

# 10
  • Мнения: 179
И моят не е от приказливите,особено след работа хич не му се говори.А ако има проблем,направо се затваря в себе си да мисли върху него.Не пие,така че не знам дали е по-приказлив след чашка - две.

# 11
  • Мнения: 1 052
Е това със skype е много готина идея. Според едно изследване имаме нужда от 8 000 думи на ден, за да се чувстваме щастливи. И не можем само с гукане и с темерути да си ги изговорим, хайде да се снабдим със слушалки и микрофон  hahaha

# 12
  • Мнения: 5 370
Е това със skype е много готина идея. Според едно изследване имаме нужда от 8 000 думи на ден, за да се чувстваме щастливи. И не можем само с гукане и с темерути да си ги изговорим, хайде да се снабдим със слушалки и микрофон  hahaha
Оффтопик-абе аз се пробах да те набера оная вечер там, ма не бях сигурна ти ли си? newsm78
Пиши ми на ЛС, моля.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 715
Моя мъж обикновено казва "Ама Тани, кога съм говорил?" Simple Smile Преди беше по-зле, сега върви към подобряване.

# 14
  • Мнения: 3 164
Депешаркчице, и при нас диалога се превръща в монолог  Mr. Green Laughingусещам се  и аз спирам, а той само ме подпитва туй-онуй.

Общи условия

Активация на акаунт