Кого обичате повече?

  • 5 500
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 364
И двамата ги обичам, но по различен начин. Любовта към детето е безусловна.

# 76
  • Мнения: 663
И двамата ги обичам  много но по различен начин  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 394
Аз еднакво обичам и двамата.Но по различен начин.За мен няма сравнение между двете любови.Много е различно чувството и е смешно да се сравнява според мен.

# 78
  • Мнения: 2 672
и детето , и мъжа си обичам силно ,но по различни начини Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 1 621
Обичам и мъжа ми, и дъщеря ми, но по различен начин. Не мога да сравнявам кой обичам повече. Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 1 100
Обичам и мъжа ми, и дъщеря ми, но по различен начин. Не мога да сравнявам кой обичам повече. Heart Eyes

Като видя такива отговори и ми става едно хубаво и ведро Heart Eyes Мисля, 4е така е редно  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 35 919
Обичам  най-много  детето си...

# 82
  • София
  • Мнения: 1 783
  Stop Защо ограничавате отношението към мъжа до вас само до "нагона", той само донор на генетичен материал ли е? За мен съпругът ми е другарче, любовник, приятелка Wink, скривалище. Не бих могла да дам определение какво са децата ми за мен Two Hearts!
И не искам да сравнявам чувствата, това ги омаловажава.

# 83
  • Мнения: 2 609
Не мисля, че двете неща са съпоставими, затова не мога да отговоря.
Peace

# 84
  • Мнения: 266
Обичам мъжът си повече от всичко на света  Heart Eyes
това е !!!  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 3 457
Обичам мъжът си повече от всичко на света  Heart Eyes
това е !!!  Rolling Eyes
засега,но ще видиш като се появи малкото човече Mr. Green

# 86
  • Мнения: 47 963
обичам си ги всичките,но все пак -децата

# 87
  • Spain
  • Мнения: 3 750
обожавам ги и двамата
 разликата е там 4е като направи мъжа ми нещо което не ми харесва дори мога да му навикам ..а ако го направи дъщеря ми си казвам " какво пък толкова " Simple Smile

# 88
    Ето нещо по темата.Любовта има много аспекти,те ясно се разграничават, но са неделими части от едно цяло.С времето тя търпи промяна, но хубаво би било тя да е градивна.Тя е като пъзел и ако някоя част липсва картината не е пълна и следователно за нищо не става или просто трябва да се поправи.
    Момичета, един призив от мен, може ли? НИКОГА не вярвайте, ако ви кажат ,че с времето ще престанете да обичате мъжете си.Това може да го каже само човек, който не познава любовта в цялата и прелест и пълнота.Обикновено се приема за ЛЮБОВ само страстта и когато тя поутихне- край  rotfImbo.Упс, голяма грешка! dohУмните хора отдавна са открили топлата вода, нека да се понаучим от тях, а?
    Гърците доста добре са го формулирали.Те си имат дума за всичките 5 вида любов:

  - АГАПЕ, е безусловната любов,неегоцентрична,която дава и продължава да дава,без да очаква нещо в замяна.Това е любов на делата , а не на емоциите(родители-деца) Stuck Out Tongue
  - ФИЛЕО, изпълнена със нежни чувства и обич към възлюбения, но винаги очакваща отзивчивост.Това е любовта на другарството, приятелството,споделянето и общуването ( родители-деца) spoko
  -СТОРГЕ- удобно, уютно , улегнало взаимоотношение.Това е любовта на взаимното доверие и усещане за принадлежност(семейна обич ; родители-деца) family) hug
  - ЕРОС-преливаща от романтика.Означава романтичност,страст, сантименталност.Тя е в самото начало и е като възторг, унес,удоволствие,силна, сладка и страхотна, защото е всепроникваща.Тя иска обещание ,че ще продължи завинаги ,но сама не може да го изпълни.  loveuuu 1dating Heart Eyes
  - ЕПИТУМИЯ- силно желание понякога добро(любовното преживяване м/у съпрузите), а понякога лошо(похот).Тя е един вид индикатор за здравината на брака.Ако има някакво напрежение във живота ни то обикновено рефлектира в секса.Или, ако няма полова близост, това би повлияло на цялостното ни общуване. kiss luvbed
     Това не са мои умотворения , но силно вярвам в тях. За всекиго си има място в сърце, което може да обича. Hug

# 89
  • Мнения: 1 073
Изобщо не виждам как може да се сравнява обичта към децата и мъжа. Та това са две съвсем различни неща. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт