Смяна на памперс - само с прахосмукачка!

  • 1 422
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Много време използвам /не аз, де!/ памперси "Либеро" и бях горе-долу  доволна. Коко пие много вода и спи нощно време по 11-12 часа,  така че почти всяка сутрин е мокър, но след като опитах всякакви марки и няма "идеално суха кожа", вече свикнах. Преди няколко дни купих голям пакет "Либеро" от "Била" и сутринта, след голямото нощно пишкане, намирам памперса при коремчето разтворен и от него се посипват безброй добре напоени гранули. Без къпане просто няма спасение, защото те са полепнали по цялото му дупе и корем, по бодито,посипват се на повивалката и пода - красота. Следва прахосмукачка, но не това е проблема. Вчера сутринта го намерих да си седи кротко в креватчето /това не е присъщо за него/ и да си похапва с наслада от въпросните гранулки.  Уринотерапия с мезе. Дано не са вредни!

# 1
  • Мнения: 8 917
Много време използвам /не аз, де!/ памперси "Либеро" и бях горе-долу  доволна. Коко пие много вода и спи нощно време по 11-12 часа,  така че почти всяка сутрин е мокър, но след като опитах всякакви марки и няма "идеално суха кожа", вече свикнах. Преди няколко дни купих голям пакет "Либеро" от "Била" и сутринта, след голямото нощно пишкане, намирам памперса при коремчето разтворен и от него се посипват безброй добре напоени гранули. Без къпане просто няма спасение, защото те са полепнали по цялото му дупе и корем, по бодито,посипват се на повивалката и пода - красота. Следва прахосмукачка, но не това е проблема. Вчера сутринта го намерих да си седи кротко в креватчето /това не е присъщо за него/ и да си похапва с наслада от въпросните гранулки.  Уринотерапия с мезе. Дано не са вредни!
Затова харесвам ПАМПЕРС - те поне са с някакъв гел Peace

# 2
  • Мнения: 1 860
И аз няколко пъти експериментирах с други марки, но "Памперс" са най-доброто, поне според мен.
Ако на мен се беше случило, сигурно щях да се притесня много сериозно. Обаче много ми хареса чувството за хумур което си вложила в поста. Hug Предполагам че нищо няма да му стане на детенцето, стига само да си "мезва", а не да "вечеря". Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 492
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 146
И аз бих се притеснила. Аз пък минах нарочно на "Либеро" от "Памперс", защото ми омръзна да пера дрешки всеки път щом се изака. Пропускаха на кръста и при ластиците. Но ще имам едно на ум след като прочетох какво е станало.

# 5
  • Мнения: 426
Аз пък само Памперс ползвам и никога не са пропускали.

# 6
  • Мнения: 2 047
 
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink

  Никол, а какво точно излезе от Памперс, защото и аз мислех, че са с гел вътре.

# 7
  • Мнения: 992
ами не знам за по големите дечица как е либерото , но за бебоци като мойто и по малки либерото е приказка защото не се налага след всяко изакване да се сменят всички дрешки и акото да пропуска от вякъде, това си е лично мое мнение

# 8
  • Мнения: 4 068
Аз ползвам Памперс и никога досега не съм прала дрешки след изакване. Само няколко пъти ми се е случвало да пропусне нощния памперс и за мен това е индикация, че трьбва да минем на следващия номер просто. Една приятелка обаче ми каза, че при нея Памперс редовно и прави този номер с гранулите и затова е минала на Мамия. Добри са и са по-ефтини-24 ст. за бройка. Та сега и аз се чудя дали да мина на Мамия. Засега обаче съм доволна от Памрерс и една приятелка ми ги кара от безмитната на 16,50 големия пакет та скоро няма да сменям марката.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
От самото начало ползвам Пампрес.Като беше съвсем малък имаше няколко инцидента с изпуснали памперси и реших да пробвам други марки.Какви ли не ми минаха през ръцете-повечето ми изпускаха още на първия памперс Close
Минах си пак на Пмаперс и съм много доволна вече повече от година PeaceИмаме инциденти много рядко,и то когато стане време за смяна на номера Peace

# 10
  • Мнения: 1 756
Памперс са най добри, но ве4е два пъти се обрина много лошо ,през месец и от различни пакети.Сега сме с Хъджис, от Хер Ббебе,добра цена и супер ка4ество PeaceДаже бях в промоция миналата седмица.Не са пропускали досега, ве4е 4 пакета ползвам Hug

# 11
  • Мнения: 46 492
 
Случвало ми се е същото само с Молфикс и Памперс, с Либеро не, явно е въпрос на късмет  Wink

  Никол, а какво точно излезе от Памперс, защото и аз мислех, че са с гел вътре.

Нещо лигаво с твърди частици, беше се спукал от към гърба, не знам сегашните дали са такива, това беше през септември 2004 г., от тогава не съм се лъгала да купувам повече  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 680
Памперс пропускаше, Либеро не. Такива издънки не сме имали.

# 13
  • Мнения: 5 140
Памперс пропускаше, Либеро не. Такива издънки не сме имали.
 

 Peace

# 14
  • между град и село
  • Мнения: 212
И аз минах на Либеро от памперс но малката се изрина ужасно на кръсчето по цялата големина на ластичето и сега пак сме си на Памперс.

Общи условия

Активация на акаунт