Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора
Здравейте!
Аз съм в 16-та седмица и все още не може да се каже, че имам коремче, но започва да се появвява и се чудя какво точно да използвам, за да не ми се образуват стрии.Препоръчаха ми на "Дева", но ми се ще да чуя и други мнения.Вие какво сте ползвали?
Цитирай

München, DE

аз ползвах дева и съм доволна стрии ми се появиха след раждането малко, има и други по хубави маркови мазила , но те не ми бяха по джода  Wink
Цитирай

Пловдив

аз ползвам бебешкото олио на Нивея и засега нямам нито една стрия-в 20 г.с.съм.При първата бременост също ползвах това олио и съм много доволна.Трябва да си мажеш гърдите, корема, дупето и краката.Появата на стрии зависи от еластичноста на кожата ти, при еластична кожа дори без да се мажеш няма да ти се образуват стрии и обратното.Но ти препорачвм да се мажеш.Някои ползват маслата на Икаров.
Цитирай

Дева  Peace
20 кг качих, но нямам нито една стрия.. Мажех се всяка сутрин  Wink
Цитирай
 Аз също ползвав Дева и олио на Икаров също е мн добро.
Но все пак всичко си зависи от еластичноста на кожата аз не можах да си спася гърдите но................ hahaha 35 Laughing
Цитирай

Варна

Перкутафеин. За вече получили се стрии.....ефект- Naughty
Цитирай

София

Аз ползвах на Avon.Имах малко стрии от първата си бременност по гърдите и ханша и не знам дали се получиха още и при втората ми бременност!
Според мен всичко зависи от типа кожа!
Аз нямам нито една стрия по корема,въпреки че не съм се мазала сериозно,а моите две сестри имат доста,а се мажеха непрекъснато!Майка ми също има.Мисля си,че имам кожата на баща си,а сестрите ми на майка ми!
Цитирай

Burgas

Чико. Качих 12 кг. Мажех се сутрин и вечер, стрии нямам.
Цитирай

София

Аз ползвам крема против стрии на Vichy и мога с гордост да заявя, че по коремчето нямам нито една стрия!!! /за разлика от дупето, където си имах от преди/:D Наистина е скъпичък, но при по-икономично ползване... аз се мажа почти всяка вечер и сега свършвам втората туба, а започнах след 4-тия мес. Препоръчаха ми го няколко приятелки, които родиха преди мен и всички са супер доволни! Very Happy
Цитирай

London, Sofia

Здравейте!
Аз съм в 16-та седмица и все още не може да се каже, че имам коремче, но започва да се появвява и се чудя какво точно да използвам, за да не ми се образуват стрии.Препоръчаха ми на "Дева", но ми се ще да чуя и други мнения.Вие какво сте ползвали?
Мазах се 10-тина дни с бебешко олио на Пенатен и спрях - стрии нямам PeaceВсичко е до кожа според мен newsm78
Цитирай

Ямбол

На Mustela и на Avent ползвам редувам ги.
На Mustela ми е доста мазничък, а пък на Avent прекалено попиващ и не мога да реша кой от 2та ми харесват повече.
След като родя ще споделя за резултат  Flutter
Единственият недостатък е, че са скъпички и бързо се хабят аз се мажа сутрин като стана и вечер като лягам, 1 опаковка ми стига почти за месец.. а това са си 34-35 лева за Мустела и 27-28 май беше на Авент, хич не са малко пари  Crazy
Цитирай

зад монитора

LIERAC - Phytolastil Gel  Peace
Цитирай

Вече у дома

От 12 г.с. ползвам Чико, след това вечер започнах да се мажа с маслото на Икаров, а сутрин с Чико. Сега се мажа с GERnetic - стрии имам и то доста по гърдите и по бедрата. Засега нямам единствено на корема. Май наистина всикчо е до кожа и аз се примирих вече със стриите!  Rolling Eyes
Цитирай

Ползвах олиото и масажния крем на "Кокона".По корема нямам стрии, но по гърдите- Confused
Цитирай

София

Нищо  специално,ползвах си мляко за тяло,каквото и сега си ползвам,но нямам нито една.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора