Контактувате ли с духове?

  • 4 438
  • 57
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
АЗ снощи тръгнаф да спа, обаче някоъ ми говори в ушето - "Ивеее, Ивеее!". Отварям клепача, сърцето хлопа бясно, зная, че няма никой, но кой ме вика?! Sick Познавах гласа, обаче той жив е и го пратих да спи по-отрано! Чаках известно време, завих се за по-сигурно с чаршафа, щот да не ме гъдилкат караконджули, никой не ми се обади повече и задрямах сладък сънь.
Беше отворен широко джама, та от много шум ми се е причул повик от небитието.  Joy Тъй е то, човек без работа...  ooooh!

Други шантави одухотворени? Съновидения духовни? Laughing

# 1
  • Мнения: 5 577
 hahaha Само с духовете из форума контактувам аз.  hahaha

А ти сънува ли  нещо после?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Ами, ей на - махна Анатоли и той взе да те зове от отвъдното...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да бе, ще сънувам! Спах известно време, после бездействах в постелята и планувах нов матрак, че този е неудобен вече, дъртофел. Няма си губя сънливото време в глупости. Ше ми шепнат на ушенце... Пфу! Sick Но в първия миг наистина е смразяващо! Ще изсека всичкото дървето под прозореца, много им шумят листата!  Blush

Гагагага, хАнатоли ма изостави поради по-дърта сциганка, но по-заможна и ергенка при това. А аз с една сюрия мъжове, нямах време за него и той напусна мене. Мангал! #Cussing out

# 4
  • Мнения: 3 569
Casper e мой приятел.

# 5
  • Мнения: 1 462
С безтелесни неща не ме влече да се занимавам. Grinning  Око да види, ръка да пипне :lol

# 6
  • Мнения: 7 474



Никви такива  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 447
Ааа, най-редовно разни небитийни гласове ме викат, ма аз се правя на ощипана, щот мама ме е учила с непознати да не разговарям Crossing Arms

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Преди време - да! Сега вече нямаме какво да си кажем!  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Никога, а и не искам Stop, защото съм ужасно страхлива и ако чуя глас в ушенце много вероятно е да не стана повече Simple Smile

# 10
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Тц, само с вътрешните си гласове....  Laughing Laughing Laughing Laughing
Трудното е когато са на различно мнение  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От време на време някой полтъргайст мести нещата у нас.
Ако го хвана..ще ми стане на полтъргайсчета само!!!

....обикновено след време се оказва, че сама съм ги сложила там, мамка му и полтъргайст!!!!

# 14
  • Мнения: 1 120
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р
и на мен ми идваше да го фрасна още от другия форум -супер дразнещо е Mr. Green
По темата-Не, не контактувам вече. Казвам вече, защото като малка, имаше дни в които викахме духове. Загасяхме лампите, палихме свеш, взимахме книга с вързан за нея ключ. И почвахме "Дух на еди кой си ела..." и след няколко секунди книгата започваше да се върти #Crazy малии що страх съм брала...и това заради тъмнината го правехме в мазата Wink

Общи условия

Активация на акаунт