Лазерна епилация

  • 1 548
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Днес ми беше 4-тата процедура. Ще ми трябват още 2 или 3. 100 пъти съм питала заради много четене по форумите на негативни изказвания и недоволни мами.. Казват ми, а и в брошурите пише, че отстраняването е перманентно. Все пак става въпрос за голяма козметична фирма, не вярвам да са просъществували толкова дълго време и да се разрастват, защото лъжат клиентите си. Преди време имаше тема в Красива мама и там момичетата се оплакваха как космите продължавали да никнат след 2 процедури!  #Crazy Ами 2 процедури изобщо не са достатъчни, не знам какви са тези магически лазери и магически обещания, които са им давали. Понякога ми се струва, че говорим за различни видове епилация.  Rolling Eyes
Имам приятелка тук, която преди почти 10 години си е правила лазерна епилация в Израел. След 3 бременности, до сега няма и помен и нови косми!
А що се отнася до болката, тя е търпима и за мен е по-скоро усещане за "парене", издържа се за по няколко секунди  Wink Peace И си заслужава сравнена с болката и неудобството на епилатора или кола маската на всеки 4-5 седмици!  Crazy
Аз лично също си умирам от кеф, че този проблем ми се разрешава веднъж завинаги. Grinning

Много се радвам за теб,Мили!Това ми е мечта направо Laughing
А като отидеш на процедура,космите колко пораснали трябва да са...?

А някой правил ли си е на триъгълника-имам предвид на целия,не само около бикините?

# 16
  • Мнения: 3 388
Но...
 - При евентуална бременност хормоните могат да ти изиграят лоша шега и всичко да отиде на вятъра..
 - А за България ще ти трябва доста циклично да си ходиш...всеки 6-8 седмици и то най- малко 3 пъти...ако това те устройва, не се и замисляй!

 Абсолютно вярно!Имам приятелка козметичка и тя казва същото!  Peace

Ами тогава да го правим след раждане ли ... хмм ....... и аз съм се замисляла и искам да го направя ... бях правила на триъгълник, но само една процедура, тъй като беше по силата на един бартер/ естествено от 1 процедура-ефект нула/
Знам, че цената е на импулс и ако се прави на големи площи, цените са в хиляди евро. Но и аз бих се радвала на инфо, ако някой има конкретни данни, цени ....

# 17
  • Мнения: 2 825
Но...
 - При евентуална бременност хормоните могат да ти изиграят лоша шега и всичко да отиде на вятъра..
 - А за България ще ти трябва доста циклично да си ходиш...всеки 6-8 седмици и то най- малко 3 пъти...ако това те устройва, не се и замисляй!

Аз заради това се отказах за момента. Реших да изчакам някоя друга годинка.
Но и при нас казват, че обезкосмяването е перманентно  Confused

# 18
  • Мнения: 110
Днес след много ровене в нета  научих,че преди процедурата трябва да се обръсне мястото...
Обаждах се на едно място,което ми хареса-цените са горе-долу така-$500 за цели крака,толкова и за цели ръце,около 300 за лицето.Това са цени за една процедура.А те трябва да бъдат между 3 и 9-индивидуално е.Имат гаранция 3 години,така че след като се приключат процедурите,ако излезе нещо-те го поемат безплатно в рамките на този период.
Най-добре се повлияват хора със светла кожа и тъмно окосмяване.

Колкото до резултатите-след стотиците мнения ,които изчетох по какви ли не форуми,разбирам,че са индивидуални.Общо взето на добрите места предлагат гаранция от 2-3 години,така че не са проблем няколкото косъмчета,които може да се появят.След това вече през няколко години може да се наложи една процедура(което според мен също не е проблем).Но малкото косъмчета,които порасват,са като мъхче-едва забележими и нежни на пипане...И това е в "лошите" случаи.Много хора и след 10 год. не могат да се видят с косми...

На всеки желая такова удоволствие Wink

# 19
  • Мнения: 110
За бъзли като мен- бръснене хахах.
Тази епилация се прави само от лекар, нали? Вчера гледах по ТВ-то за нея. ПОказаха доста грозни ефекти от неправилно направени лазерни епилации.

Не!Дали е козметик,мед.сестра или лекар-не е определящо!Най-важното е съответната персона да е минала обучение за работа с машината и ...колкото повече опит,толкова по-добре! Wink

# 20
  • Мнения: 780
Днес след много ровене в нета  научих,че преди процедурата трябва да се обръсне мястото...

Първият път това го правят в самия център, за да могат да видят до къде трябва да третират кожата. Не може да е по-рано от 3-4 седмици след кола маска или епилация или бръснене. Най-точни указания ще ти дадат където ще си правиш процедурите. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт