Саб или Бебинос

  • 1 664
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 663
Уф да се не види Simple Smile Все забравям, че тук се пише и без регистрация Simple Smile Гостът бях аз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 228
И аз давах Еспумизан л, мисля, че добре й действаше, освен това много й харесва на вкус. От днес й давам Саб, но като чета във форума за запичането май  пак ще се върнем на Еспумизан. Давам й го 10 мин. преди ядене с лъжичка.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
Ние първо давахме Саб, на не забелязвах да има запичане, а по-скоро обратното, което най-вероянто е било случайно.Капките бяха сладички, давахме ги с лъжичка и тя много си ги харесваше на вкус-изблизва ги с голям кеф. Еспумезан даваме сега, пак са вкусни, ама не колкото Саб, но пак си ги ближе най-съвестно от лъжичката. Като свършат мисля да пробваме Бейбинос-били на билкова основа.
Незнам дали всичките тези капки имат голям ефект или са за мое успокоение.Колики имаме и с тях.Понякой път забравям да ги давам и пак имаме колики.
Е, целувки на бебето!

# 18
  • Мнения: 455
Zdraveite, mili mami. Az sam davala i Sab Simplex i Espumizan L. No kolikite si go machiha moiat manik i s tiah i bez tiah. Protivno na vsichki mnenia, az davah kapkite sled ne vshisheto s mliako, a sled kato nahraneh bebo, togava kato che li deistvaha poveche pri nego. Bebinos ne sam davala. Ot tozi forum nauchih za tezi kapki. Close-mas:

# 19
  • Мнения: 3 663
Значи казаха ми, че към Бебинос-а бебетата привиквали и после трудно се отказвали от тях. Но не разбрах дали заради алкохолното съдържание...А Саб-а действали по-бързо. Педиатърката каза да даваме Бебинос, ако имаме нерви, ако не  - Саб...

# 20
  • Мнения: 46 437
Не знам дали бебка имаше колики, но в началото на 2 месец ми се виждаше по-нервна  и педиатърката каза да й даваме нещо, по наш избор. Купих САБ и давах преди всяко хранене по 15 капки, с лъжичка. В началото слагах в млякото, но тя не всеки път си изпиваше дозата и следователно не поемаше всички капки. Запек никога не е имала! Не знам дали имаха ефект, но тя или имаше много слаби колики, или изобщо не е имала, така и не разбрахме Embarassed !
Успех Grinning

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз давах Саб симплекс и съм доста доболна от него. не сме имали  запек и мисля 4е ни помогна Simple Smile. давах го преди да кърмя - изтисквах малко кърма и слагах по 4-5 капки .в една лъжи4ка , така ми се струва6е добре ,защото бибероните не ги "уважавахме "

# 22
  • София
  • Мнения: 344
Ползвахме САБ. Слагах ги в млякото,но на бебка не й хареса идеята- след хранене започваше да плюе нещо подобно на храчки и да се дразни.Смених тактиката- преди ядене с лъжичка.Получи се- вкусни са й, но май нямаше ефект.Детенце си се свива и червенеее.Сега пием чайче HIPP.Май е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт