Ima li mami ot Vidin?

  • 4 780
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Ako ima neka da mi pishat.

# 1
  • Мнения: 7 105
Има, но май съм си само аз Grinning !

# 2
  • Мнения: 2 657
Zdravei,Shali
Pratih ti saobshtenie na лс-to.

# 3
  • Мнения: 2 258
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)

# 4
  • Мнения: 7 105
Цитат на: SAYONARA
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)


С удоволствие,само се обади  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 5
  • Мнения: 2 258
Благодаряяяяяяя:)Ние с беба още не сме ходили,но някъде март ще започнем да идваме честичко натам.Тъкмо се чудех дали ще ми се налага по цял ден да стоя в компанията на свеки;)Вие в кой квартал сте

# 6
  • София
  • Мнения: 6 506
Цитат на: SAYONARA
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)


и моят  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 657
Zdravei i na teb SAYONARA.
Mnogo shte mi e priqtno kato doidesh vav Vidin da se vidim.
Az jiveq na Hristo Botev i Shiroka/krastovishteto/.

# 8
  • Мнения: 2 657
Shali
Da tova e nomera Grinning
A sobstvenika e maja mi.
Mojesh da mi pishesh tam

# 9
Айде да ви издам още две, които са само че в чужбина. Сигурно още не са видели този постинг Wink
miravmbd сега в UK и iri - сега в Италия Grinning (дано не ме набият Embarassed )

# 10
  • Мнения: 7 105
Цитат на: Honda
Айде да ви издам още две, които са само че в чужбина. Сигурно още не са видели този постинг Wink
miravmbd сега в UK и iri - сега в Италия Grinning (дано не ме набият Embarassed )


Да бе, вярно, има и още една Ripple, но пък тя в момента е в София.Общо взето,кът сме Laughing !

# 11
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Ioana
Zdravei i na teb SAYONARA.
Mnogo shte mi e priqtno kato doidesh vav Vidin da se vidim.
Az jiveq na Hristo Botev i Shiroka/krastovishteto/.


После мъж ми ще ми разясни къде се намират тези улици;)Иначе ние сме в квартал Гео Милев.

Задължително като затръгваме ще ви дам сигнал;)

# 12
  • Мнения: 2 657
SAYONARA
Като затрагвате на сам,драсни.
В кой Гео Милев сте?

# 13
  • Мнения: 2 258
В новия сме.Затръгваме ли задължително ще пиша.

# 14
  • Мнения: 3 550
Здравейте, приятели! Приемате ли ме в клуба? Половината ми род (по майчина линия) е от Видин. Майка ми като дете е живяла на ул. Осман Пазвантоглу, близо до джамията, но още на младини се е преселила в София и аз съм раждана и расла тук, но всичко видинско ми е много близко и мило. Част от роднините ми живеят в кв. Панония. Не сме се чували и  гостували от години, но ще се радвам да получавам вести от този славен град.

Общи условия

Активация на акаунт