Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бременност с термин месец...
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора

при децата

Хайде, мами, на новата темичка   bouquet
Цитирай

София

Ей,от няколко часа се чудя кой ще пусне тема... Laughing
Цитирай

Willebroek, Belgium

Клеми и аз това се 4удя от няколко дена Laughingама неисках пак аз да пускам 4е става банално.радвам се 4е анджелина се е сетила.сега ако ни направи и термините ще е много хубаво,4е без тях накъде сме.трябва да се знаем.също така да сложи и албум4ето ни за да могат новите май4ета да са информирани за вси4ко.аз в4ера бях на лекар и замалко да се разпла4а като видях беб4о как шава Partyама пък да знаете и какъв смях беше 4е направо нямам думи.то туй бебенце много му се спинка бе.тамън се сабужда и шава малко и заспива,а така доктора неможе да си свърши работата милия.4е го будихме беб4о  hahahaмного ми стана смешно щото още от сега придава инати 35това е от мен за сега.4ао и лека ви ве4ер  bouquet
Цитирай

при децата

Вчера и аз бях на видеозон. Видяхме бебето, още е мъничко фъстъче Very Happy Сърчицето му пулсираше  Very Happy
Чакам с нетърпение баткото да се върне от бабина ваканция, за да му кажа ( и да му покажа ) бъдещата сестричка Wink или братче.

Дано напълним темичката все с хубави новини Love
Цитирай

София

Някой ме беше питал в старата тема за снимката, сканирана е.  Wink
Иначе винаги съм се чудила как така спят вашите бебета.... Laughing Моето никога не е спяло по време на консултация /за Никол говоря/, а това до сега също винаги  будно и подксача. Не само, че все не спят,ами и не застават на едно място. Предния път не спираше да ме рита, бяха ми казали, че било нормално в 8 месец да усещаш бебето 10тина пъти на ден, а мен в рамките на 1 час ме риташе повече пъти...
Как сте с кг? Аз уикенда пак бях качила малко,ама сега се боря тези дни. За сега съм 3,5+, но тези 0,5 ще ги смачкам до ден-два.
Цитирай

Willebroek, Belgium

еми аз съм ка4ила само 1.5,ама дано не ка4а и много де.ина4е съм си висока и няма да ми ли4и много ама ще видим Crazy
Цитирай

София

Аз страшно бързо качвам...първия път до сега бях качила към 7 кг...накрая беха 18. Явно качвам повече първите месеци, в 9 не бях качила нищо. 3 са ок за сега, ако ги задържа до към 16 седмица, мисля че ще приключа с не повече от 12
Цитирай
Здравейте мами Hug !!Ще ме приютите ли при вас??Аз съм Васила, на 30 г.съм и това ще ми е първото бебче Very Happy . Одавна искам да се включа,но имах проблеми Crying or Very sad Преди два дни ме изписаха от болницата,бях там,защото получих кървене Crying or Very sad Crying or Very sad.Резултатите от цитонамазката са добри PraynigСтискайте палци всичко да е ок.А,и за финал да ви попитам нещо: Знаете ли къде отива щъркела като донесе бебето!??Ами много просто-връща се отново в гащите   Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Love  
До скоро и леко бременене на всички-целувам ви
Цитирай

Русе

Привет и от мен Party

И аз днес ходих да го видя (както всяка седмица...). Не се спря на едно място - рита, мята ръчички, протяга се...
Днес се върнах и от София - съчетахме концерта на Ал Джеро с един шопинг тур. Купих си едно дънково сукманче от Манго, което става и за рокля и от онези панталони  с ластик от Терра нова + потниче-да видим колко ще ги нося. Интересното е, че всичко е размер S, но и аз съм си дребничка (за сега). Иначе с килограмите съм минус един, но апетита взе да се връща и ще наваксам.
Хайде чао за сега! Целувки и   bouquet
Цитирай

Русе

Забравих да пиша на Русенки, че вече съм на линия за срещички Hug
Цитирай

София-Люлин

Здравейте и от мен и честита нова темичка.И аз вчера ходих да видя бебо как е,даже лекарката се опита да види и пола но е много рано и нищо не се разбра.Момичета имате ли предчувствия какво ще е бебчето ви?То е ясно,че най важното е да е ЖИВО И ЗДРАВО,но все пак.Аз първия път бях 100% сигурна,че ще е момче,а се появи моята принцеса.А сега пък съм сигурна,че ще е момиче ,но да видим.При вас как е?Поздрави
Цитирай

Русе

Добро Утро!

Само аз ли съм изкукуригала и ставам в 6:30... Тук е адска жега от сутринтта, а аз искам разходки - ако може до морето Naughty

ето линк към малко снимки от морето миналото лято, че това може и да пропуснем... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=12787 паролата е 1234
Цитирай

Варна

Здравей  setakap!!!

Добро утро и ако това те успокоява не си сама в тази гореща сутрин!!! Аз нямам проблем с разстоянията до морето, на 200м от него съм, но съм на работа.... Crossing Arms

Лек ден от мен,  и открийте някое хладно местенце да се скриете... че днес се очаквало страхотно голяма жега   #Crazy
Цитирай

при децата

Сега идвам от кабинета на лекарката. Гледахме бебето на хубав видеозон. То през цялото време махаше с ръчички и крачета, видяхме му очите, нослето, устата. Беше страхотно. Татко му даже интерпретира погледа като: Чакайте само да се родя, ще видите вие Very Happy Имам, снимки!

И аз съм на стотина метра от морето, в офиса Wink Иначе станах към 6,00 #Crazy

Качила съм 1,5 кг и не искам да дебелея много. Ако ги докарам до 10-12 ще е добре, но предния път бяха 20 отгоре.

До скоро, мами  Very Happy
Цитирай

Русе

Здравейте, майчета! Днес се регистрирах и реших да се включа!Аз съм в 12-тата седмица и също вече няколо пъти бях на видеозон. Лекарата казва, че всичко е наред и слава Богу! Бебо мърдал и имал добра сърдечна дейност. Инъче и аз имах проблеми преди няколко седмици. Прокървя ми и от тогава ме карат основно да лежа- страшно е досадно. Пия хапчета, биха ми и инжекции. Засега течението почти е спряло, но се надявам скоро напълно да изчезне. И аз съм от Русе и днес тук наистина е ад. Добре, че имам климатик, инъче не знам как ще изкарам? Ще се радвам да се срещна с майчета от Русе, когато ми разрешат да излизам по разходки. Целувки на  всички! Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора