Януарско бебе кротичко расте, всички го очакват с весело сърце!

  • 21 138
  • 259
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 888
Klemy, браво за успешно взетите изпити!  bouquet
Аз имам 2 изпита след седмица, последните от магистратурата и ако сега не ги взема, с още едно бебче на ръце не знам как ще стане... ooooh!
така че стискайте палци!И да остане само дипломната работа! newsm78

# 61
  • Русе
  • Мнения: 249
Добро утро на всички!!!

Днес е хладничко Whistling
Не знам как е при вас, но аз имам страшно подут и твърд корем - особенно вечер. Проблем с червата, газове... и аз не знам какво. Взела съм се в чудо - ям и пия много малко, още съм минус 1кг., а изглеждам като плондер.  preggo
Всяка сутрин пия дуфалак, а сега отивам да взема и активия... Само аз ли съм така?

Браво на Klemy, а на останалите стискам палци за предстоящите изпити  bouquet - аз се дипломирах преди 10г. и почти съм забравила какво е...

# 62
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро  Hug и честит ви Julymorning  cheers

# 63
  • София
  • Мнения: 6 797
 Laughing
Как сте, как я карате в жегата?
ivi2000, успех с изпитите!
утре има среща на декемврийските мами, не иска ли някой да дойде?

# 64
  • Мнения: 1 081
Здравейте, момичета!
Четох мнението на setakap, при мен е същото. При мен обаче сигурно е от болките, защото матката ми се опитва да прави мизерии и корема ми се подува ужасно. Засега гледам да наблягам повече на плодове, зеленчуци и течности, защото като хапна малко твърда храна и започват проблемите.
Браво на klemi!!!!!!!!
ivi 2000 стискам ти палци за изпитите!!!!!!!!! Аз се дипломирах преди четири години, но все още се вълнувам някой като се явява на изпити. Мисля, че българките освен, че сме красиви сме и много ерудирани и достатъчно интелигентни да сложим в малкия си джоб всяка надута европейка, да не говорим за американка!
Честит July!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не помня от колко години не бях пропускала джулай, тази година, УВИ...

# 65
  • София
  • Мнения: 6 797
Аз да ви се оплача...продължавам да качвам килограми. Ей, не издържам вече, честно ви казвам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. качила съм 3,5кг. А внимавам изключително много какво ям, хляб не съм помирисвала от месец , картофи, ориз също. Не ям сладко,последно преди 2 седмици съм изяла 1 сладолед...карам на зеленчуци и месо,ама не тлъсто...Не мога да разбера какво става, как може някой бременни да не се ограничават и нищо да не качват, а аз едва ли не от въздуха.  Crossing Arms Да, знам, че сега бебето е най-важно, ама нали и аз съм човек, не искам да ставам слон отново!!! на всичко отгоре вече втора седмица ходя да плувам, не съм се олежала...тичам след малката, носим се на ръце...Еми...това е. Ще ставам пак слон, то се е видяло. Cry

# 66
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!!!

 Честито Klemy, a на Ivi2000 пожелавам и дипломната работа да оправи без проблеми, защото аз така изоставих само диплоната работа от магистратурата ми, и се успокоих сега все не ми остава време да приключа с тая пуста магистратура.  Naughty
 Днес и тук е малко по-хладно и се дища по-спокойна и ветрец дори се усеща.

 Щях да забравя - ЧЕСТИТ JULY !!!
 Има ли някой, който да е ходил на протестите? /аз съм пак на тая пуста работа  Tired/
 

# 67
  • Мнения: 39
Да се разпиша и аз!
Много съм доволна от времето днес!Страшно ме морят жегите.Направо съм като парцал cry!И понеже не съм на работа само лежа през деня!!Вече съм качила 2-3 кила,но само на корем трупам!
Решила съм сутрин към 8 часа да ходя на разходка до един парк!!Че се чувствам много зле,че нищо не правя!!!! Confused
Ами това е засега!!
Пазете се!!! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 405
Само аз ли съм станала в тъмни зори и то в неделя Shocked Защо не мога да спя до 10 часа newsm78

Ето ви нещо за забавление:
калкулатор за изчисляване пола на бебето

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 06:26 от Анджелина

# 69
  • Русе
  • Мнения: 249
Не си сама... и е такава скука като станеш рано:whistle: Преди можех да спя и до 3 след обяд
Не използвате ли и Skype, че е много удобно за постоянна връзка. Името ми там е setabg

# 70
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз да се присъединя към ранобудниците  #Silly  Добре поне, че днес времето предразполага за разходка, та може да направя някое движение  Embarassed Спорен ден на всички

# 71
  • Мнения: 888
Как сте момичета?  Hug
И мен Теа ме събуди рано, но чак сега успях да се докопам до компютъра!
Анджелина, този калкулатор направо ми разби фантазиите Simple Smile!Пробвах да видя за Теа и се оказа че трябвало да е момче почти 60 %, пък то си е малко сладко момиченце Simple Smile ами сега...Пък това бебче въобще не знам точно кога е заченато... Blush

# 72
  • Мнения: 1 081
А! Хубава работа! Калкулатора ми даде 51% за момче и 49% за момиче! То това и аз си го занех Grinning

# 73
  • Мнения: 3 405
Знам ли колко е верен  Grinning  ето още нещо подобно:

таблица момче-момиче

За баткото ми дава вярно Grinning, за бебо се оказва момиче, но още е рано да разберем.
Забавлявайте се Hug

# 74
  • Русе
  • Мнения: 249
Само дето пола не зависи от майката....

Общи условия

Активация на акаунт