Хоризонтален или вертикален солариум?

  • 8 317
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Майки-красавици,споделете впечатленията си с кой от двата сте придобивали по-хубав и равномерен загар(аз съм ползвала само хоризонтален до  преди около година - доволна бях,не съм се мазала с нищо)

# 1
  • Мнения: 1 737
Вертикален - по - ефикасен, по бързо хващаш тен. Само един минус - докато стоиш права на жегата вътре може да ти се завие сват, ако си с ниско кръвно, като мен.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 794
Ами не може да се каже, че единия е по-добър, отноно качестовото на загара. Зависи от силата на солариума. И при двата остават места,където не достигат лъчите, само че са различни местата, според мен най-добре е да се редуват. Обаче на мен от жегата ми става лошо във вертикалните и ползвам предимно хоризонтален / става въпрос, когато не съм бременна, сега не би ми хрумнало въобще да вляза във ветикален, ще припадна на 1вата минута/.

# 3
  • Мнения: 794
При вертикалния е по-хигиенично, което според мен е мн важно, обаче го има дискомфорта от стоенето права...

За равномерен теб не бих могла да кажа, ползвала съм верикален само няколко пъти.. мн е неудобен

# 4
  • Мнения: 565
Ами не може да се каже, че единия е по-добър, отноно качестовото на загара. Зависи от силата на солариума.


Точно така мисля и аз.
Иначе определено предпочитам хоризонтален солариум - много по-удобен ми е и така си почивам вътре та чак не ми се излиза от там.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 248
Вертикален! Peace

# 6
  • Мнения: 952
аз досега съм ходила все на хоризонтален, и не мога да се оплача.Сега пак почнах да ходя и вече имам тен а направих само 4 процедури, така че зависи колко е силен солариума. А и друго си е за полегнеш вътре и да починеш отколкото да стърчиш прав.

# 7
  • Мнения: 3 153
Аз съм за вертикалния, защото ходех и на двата вида, и двата бяха турбо, но с вертикалния се трупа по-бързо тен. Не знам защо е така, но факт.

# 8
  • Мнения: 1 403
Вертикален  Peace

# 9
  • Мнения: 4 621
Не може да се каже кой е по-добър, всичко е въпрос на личен избор. Аз предпочитам вертикален, защото в хоризонталния ме хваща клаустрофобия Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 475
Вертикален - по - ефикасен, по бързо хващаш тен. Само един минус - докато стоиш права на жегата вътре може да ти се завие сват, ако си с ниско кръвно, като мен.

 Peace и аз така!

# 11
  • Мнения: 147
Хоризонтален

# 12
  • Мнения: 1 599
Вертикален

# 13
  • Мнения: 2 653
Ами не може да се каже, че единия е по-добър, отноно качестовото на загара. Зависи от силата на солариума.


Точно така мисля и аз.
Иначе определено предпочитам хоризонтален солариум - много по-удобен ми е и така си почивам вътре та чак не ми се излиза от там.  Simple Smile
И аз  съм съгласна!И ако се въртиш по малко , тена става равномерен.По принцип доста ходя на солариум(допреди да забременея) и винаги ми е бил равномерен тена.бях си направила направо цяла система как да се завъртам.
А относно това дали  от единия по-бързо хващаш тен или от другия- всичко зависи от това дали вече имаш някакъв тен, колко мин оставаш вътре , колко е мощен самия солариум.Дори 2 еднакви по мощност солариуми може да са различни, ако по някаква причина са сложени по слаби лампи.
Но най добре си е да напечеш дупенце на моренце  grinning039

# 14
  • Мнения: 2 672
по-добре никакъв.
четох едни страхотий за слънце, солариуми... брррр

Общи условия

Активация на акаунт