Рокля-риза

  • 1 854
  • 18
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Навсякъде пишат, че били много модерни, дрън-дрън, но никъде ги няма. И когато попитам, ме гледат като луда - как така, хем риза, хем рокля?
То ясно, че не всеки е бил в съзнателна възраст през 80-те  hahaha (те тогава се носеха).
Докато намеря такава рокличка, лятото ще мине... Rolling Eyes

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Сещам се за едно магазинче на Шишман, където последно гледах таквоз нещо. Ще те водя ако искаш Laughing И без друго не мога да обясня, щото не се сещам как се казваше - български е нещо като KVS ли подобно. Имат симпатични неща принципно.

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
мисля, че се казваше Индиан роуз магазина. в Пловдив видях в този магазин подобна. има веригата и в София доколкото знам.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз онзи ден мерих една такава в едно мъничко магазинче до Малките 5 кьошета, но хииич не ми стоеше Close
Имаше и подобна тъмнозелена в Mötivi (ако не се бъркам), обаче сигурно е цифра пари...

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря!  Hug
То се е видяло, че ще трябва пак да се обикаля, ама дано не се свърши топлото време (не, че дава нишан за това).  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 972
В отсечката на Графа между бул.Васил Левски и Л.Каравелов, от страната на Булгартабак има един индийски магазин, там има доста голям избор! Ако искаш се разходи до там!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Сещам се за едно магазинче на Шишман, където последно гледах таквоз нещо. Ще те водя ако искаш Laughing И без друго не мога да обясня, щото не се сещам как се казваше - български е нещо като KVS ли подобно. Имат симпатични неща принципно.
bomboto, ти за магазина на KVS ли говориш, или за някой подобен? Защото ако знаеш къде има магазин на KVS в София ще те замоля да ми кажеш, че ги издирвам от доста време, все си сменят магазините тези хора и им губя дирите, а имат много свежи блузки  Praynig
Умничке, не ти помогнах никак, ама за сметка на това темата ти може да ми бъде от полза  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 983

bomboto, ти за магазина на KVS ли говориш, или за някой подобен? Защото ако знаеш къде има магазин на KVS в София ще те замоля да ми кажеш, че ги издирвам от доста време, все си сменят магазините тези хора и им губя дирите, а имат много свежи блузки  Praynig
Не съм bomboto, но понеже съм фен на дрешките на КVS може би ще помогна Simple Smile. Последно като пазарувах от тях преди година, единия магазин беше на Раковска в участъка между Патриарха и Графа, като вървиш към Славейков се пада от дясната страна /преди завоя/.  Другият, който знам е въпросния на Шишман, който като вървиш към Народното събрание се пада от дясната страна, по-в края на улицата, слиза се по няколко стълбички надолу за самия магазин. Доста ми е смотано обяснението, но надявам се все нещо да се разбира  Embarassed.
Навсякъде пишат, че били много модерни, дрън-дрън, но никъде ги няма. И когато попитам, ме гледат като луда - как така, хем риза, хем рокля?
То ясно, че не всеки е бил в съзнателна възраст през 80-те  hahaha (те тогава се носеха).
Докато намеря такава рокличка, лятото ще мине... Rolling Eyes


В района на Японския хотел ги има в едно магазинче, ако те интересува - пиши да се мъча да обяснявам  Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
dujdets, благодаря за инфото, но този на Раковска го няма вече там /освен ако не са се подместили няколко магазина в страни и аз да не съм довидяла/, имаха и на Иван Асен, ама и него го затвориха. Остава този на Шишман да го преслушам, но да ти кажа честно нищо не разбрах от обяснението ти  Embarassed
Карта може ли ако не те затруднявам  Confused

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Споко, Бомбото ще ни заведе всичките!  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 983
dujdets, благодаря за инфото, но този на Раковска го няма вече там /освен ако не са се подместили няколко магазина в страни и аз да не съм довидяла/, имаха и на Иван Асен, ама и него го затвориха. Остава този на Шишман да го преслушам, но да ти кажа честно нищо не разбрах от обяснението ти  Embarassed
Карта може ли ако не те затруднявам  Confused
Ох, знаех си аз, че хич не ме бива в обясненията Embarassed Ето карта. Бедата е, че не помня точно къде беше пустия му магазин, но е някъде в участъка между ул. Гурко и ул.Аксаков, от дясната страна в посока Народно събрание. Самия магазин е леко вкопан в земята. Там съм влизала само веднъж, та затова хич не съм сигурна за точния адрес Embarassed

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 20:38 от dujdets

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 606
dujdets, благодаря за инфото, но този на Раковска го няма вече там /освен ако не са се подместили няколко магазина в страни и аз да не съм довидяла/, имаха и на Иван Асен, ама и него го затвориха. Остава този на Шишман да го преслушам, но да ти кажа честно нищо не разбрах от обяснението ти  Embarassed
Карта може ли ако не те затруднявам  Confused

Има го, бре, Валко - на Раковска си седи - ако се сещаш къде е на Texton магазина на ъгъла май с Неофит Рилски, до него има магазинче за опаковане на подаръци и точно до него си се мъдри въпросният. Със сигурност е там, щото всеки ден минавам  с маршрут покрай него.

# 12
  • Мнения: 1 492
дайте фото на това нещо, аз не знам дали съм виждала, защото не знам как изглежда.

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз гледах много хубави имаше в H&M, най-различни цветове

камелия, това представлява  роклята

# 14
  • Мнения: 4 202
Преди месец и нещо си купих нещо подобно от подлеза на Плиска, даже я пускасх и в придобивките.
 http://pg.photos.yahoo.com/ph/bijou_lm/detail?.dir=a73c&.dnm … 2.jpg&.src=ph

То е по-скоро като туника де, защото е с много дълбоки цепки и не може да се носи без пола или панталон, но страшно си я харесвам  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт