Червени петна по лицето на новородено?!

  • 16 256
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И двете ми деца се родиха с такива петънца Дъщеря ми имаше точно по средата на челото между двете оченца и на левия клепач. При синът ми са на същото място, но са доста по-бледи. При нас избледняха след доста време, но така или иначе се скриха. Те са толкова често срещани, че въобще няма от какво да се притесняваш. Но това е само за родилните петънца.

# 31
  • Мнения: 1 046
май всички бебчета се раждат с такива петна и аз съм имала и майка ми си е мислила че е от форцепса, с който са ме измъкнали.
Да де ама синът ми  е роден със секцио ,съвсем нормлано и той имаше на челото и по двете очички и вече е почти на 9 има някакво леко на челото ама почти не се забелязва , а около 4-5 месец изпъквше само като плаче ,така че споко.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 272
Направете изследвания за черния дроб. Моята дъщеря имаше и се оказа че е признак за увреждане

# 33
  • Мнения: 1 937
Направете изследвания за черния дроб. Моята дъщеря имаше и се оказа че е признак за увреждане

Кое?
Хвърли ме в смут!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 750
Благодаря на всички за отговорите   love001
Научих от вас нови полезни неща.

След показаните снимки мога да кажа, че петънцата на малката ми принцеса не са хемангиоми. А са точно като тези показани от crazybrat . На мен докторите не ми обясниха от какво са се получили, само казаха, че били кръвонасядания. Очната лекарка пък каза, че не били кръвонасядания, но така и не уточни какво са точно.

За протокола - аз също родих със секцио, защото бебка беше седалищно предлежание - това има ли връзка?

Tanija, дай подробности - кой вид петна са сигнал за проблеми с черния дроб?

# 35
  • Мнения: 2 672
не е имал - роди се беличък, май се срещат при по-мургави бебета

Общи условия

Активация на акаунт