Как изпишквате момченцата когато сте навън?

  • 787
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 470
Този въпрос ме вълнува сега,защото вкъщи почти не носи памперс,само когато сме навън слагам.
И слагам тук темата,защото за БГ ми стана ясно,че използват някой храст или дърво за тоалетна,което тук е недопустимо.
Мисля,че е малък да пишка прав,а съм пробвала да го държа над тоалетната,но не иска.
Давайте идеи,моля.

# 1
  • Мнения: 3 491
Моите нямат и не са имали притеснения от обществените тоалетни, а те са често явление. Иначе ... макар и много рядко, но се е случвало някое от децата да се изпишка зад храстите, ако се случим на детска площадка без тоалетна и е чак толкова на зор положението. Не е прието, знам. Но пък оня ден едно семейство си беше пуснало кучето да бяга из заграденото бейзболно игрище, на чиято ограда с големи букви пишеше "забранено за кучета". Не много далече  двама служители седяха и сладко си приказваха.

# 2
  • Мнения: 7 837
Не съм виждала досега пишкащо из храстите дете, както е в БГ. Но на няколко места вече засичам в тоалетните кабинка с видимо по-малка тоалетна чиния. В началото бях удивена  Grinning

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
моят синковец в началото категорично отказваше да пика навън било то в тоалетна, било то зад храстите. носех му гърнето в багажника на вана. полека-лека свикна, но два-три месеца си носех гърне в багажника. аз съм виждала деца да ползват "зад храстите" когато няма тоалетна наоколо, даниел също е припикал няколко дървета и храст. чела съм и по майчински списания за етикета по въпроса - допустимо е Simple Smile. амчи тъй де - природа, децата не могат да стискат колкото нас. по-добре в храстите, отколкото да се напикае на пързалката  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 934
Мисля,че е малък да пишка прав,а съм пробвала да го държа над тоалетната,но не иска.
Защо да е малък да пишка прав? Така е най-лесно, и най им харесва на децата.
И чак толкова недопустимо ли е да пишка в някои храсти, по-отдалечени от площадката примерно, и ако няма тоалетна?

# 5
  • Мнения: 676
Раян няма претенции, пишка и когато го държа над тоалетната 4иния, но когато няма тоалетна наблизо си носим в 4антата пласмасова кофи4ка и пишка прав в кофи4ката след това си я изплаквам и пребирам за следващия път Grinning

# 6
  • Мнения: 470
Мисля,че е малък да пишка прав,а съм пробвала да го държа над тоалетната,но не иска.
Защо да е малък да пишка прав? Така е най-лесно, и най им харесва на децата.
И чак толкова недопустимо ли е да пишка в някои храсти, по-отдалечени от площадката примерно, и ако няма тоалетна?
Защото ми се струва,че ще си напишка краката,ако е прав.Тук на всички паркове имаме тоалетни,затова ми се струва безмислено да търся храст,а някой ако ни види би ми станало много неудобно,въпреки,че е дете..А и охраната непрекъснато обикаля и знам,че има глоби.

# 7
  • Мнения: 470
Раян няма претенции, пишка и когато го държа над тоалетната 4иния, но когато няма тоалетна наблизо си носим в 4антата пласмасова кофи4ка и пишка прав в кофи4ката след това си я изплаквам и пребирам за следващия път Grinning
много пораснал Райан,голям е сладур.Мога и аз да нося някоя кофичка за всеки случай в колата Laughing

# 8
  • Мнения: 2 427
Здравеите от мен!
Аз да променя леко темата.Mного полезно нещо е момченчето да се научи да пишка седнало на тоалетната чиния в къщи.Хем за вас ще е по-лесно,като миещи мами,хем един ден съпругата му ще ви е признателна че не трябва да чисти пръски от пишо ежедневно по пода,капака и къде ли още не.А и като се пръска околното пространство след това урината излъчва неприятен мирис.Единственното нещо за което свалям шапка на свеки,на мен не би ми хрумнало подобна гениална идеа.

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас е нормално момченцата  да пишкат седнали на тоалетната чиния...никой не го намира 3а смешно....

Общи условия

Активация на акаунт