Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София, Младост 1

Мами, аз съм си харесала това столче за хранене - http://www.family-bg.com/catalog/prX_1599.htm

От другия месец ще започваме захранването с пюрета и се чудя дали може да я храня на това слолче в полулегналото му положение /въпреки че пише за бебета над 6 мес/. Иначе ще трябва да я храня в кошницата за кола, което хич не ми се иска, защото си представям колко скоропостижно ще й сменим десена. Просто не се сещам за друг вариант за хранене, защото аз сега я гушкам и й бутам шишето, но тагава няма да може така Rolling Eyes

Мерси предварително Hug
« Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 11:58 от veselina_s_p »
Цитирай

Може, но и слагай възглавничка под гръбчето ,за да е по - полегнала. Peace
Цитирай

Аз моите съм ги слагала в стол за хранене след 8 месец даже...но това има презрамки, та затова предполагам го дават след 6м. Аз ги хранех в столчето за кола като отгоре слагах чершаф пригоден специално за храненето им Wink но моите не са се хранили никога мръсно, та нямам оплаквания Smile Според мен от 4м дори и с възглавничка е малко раничко...
Цитирай

София

Спокойно можеш да го слагаш на най-легналата позиция от навършени 4 месеца. Ние имаме същото и го слагах от 4-тия мес.
Цитирай

София

Аз съм против!!!!
Весе, Станислав съм го хранила от 4 до 8-9 месец точно в кошницата за кола-за да не ти "смени" десена на тапицерията, си купи лигавник с улейче-голяма работа вършат!! Peace
Цитирай

Не виждам особена разлика, като пуснеш облегалката и сложиш малка възглавничка на ъгъла newsm78 освен ,че стола за кола е по-мек. Може и да бъркам newsm78

Цитирай

София

а къде пише че е за след 6 месеца? за това конкретно нищо не видях, но има модели, които и 4-месечно може
 щом става полулегнало не би трябвало да е проблемWink иначе моя го слагам от както седи стабилно - нямаше и 7 месеца в седнало положение.
Цитирай

За да ползваш това столче, бебето ти трябва да е на 6 навършени месеца не за друго, а за да е безопасно седенето, преди това не слагай детето седнало.
Цитирай

Пловдив

Можеш да ползваш, много е удобно това столче. В полулегналото положение отдолу може да слагаш възглавничка. Отстрани е достатъчно високо и няма мърдане. А това че е с такива широки крака го прави много стабилно (дъщеря ми се обърна със столчето за кола).
   На същото столче захраних като беше на 5 месеца и ми беше много удобно. Особено, че се сваля цялото надолу-нагоре и си го нагласяш според твоя стол. На шест месеца седеше вече сама и тогава й вдигнах облегалката.
Цитирай

София, Младост 1

Аз също сложих след 7  - мия месец, но моето столче си е под ъгъл 90 градуса и не е толкова мекичко.

Това, което си избрала, според мен изобщо не се различава от кошничката, ако наистина има полулегнало положение.

Купувах и ползвай! Laughing
Цитирай

София, Младост 1

а къде пише че е за след 6 месеца? за това конкретно нищо не видях, но има модели, които и 4-месечно може
 щом става полулегнало не би трябвало да е проблем;) иначе моя го слагам от както седи стабилно - нямаше и 7 месеца в седнало положение.

Тук така пише - http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1555 и за това питам.

За да ползваш това столче, бебето ти трябва да е на 6 навършени месеца не за друго, а за да е безопасно седенето, преди това не слагай детето седнало.

Ама аз няма да я слагам седнала. До навършване на 6 мес мисля да я слагам в полулегналото положение. За това реших да питам дали става. Но при положение, че ортопеда ми каза, че след 3-я месец мога да й качвам количката на полулегнало положение реших, че може и със столчето да процедирам така newsm78
Цитирай

München, DE

аз мойта щерка още си е храня в столчето за кола и ми е доста удобно, сега се учим да сядаме и като свикне да сяда стабилно чак тогава мисля да купувам столче за хранене
Цитирай

CA- AB

...Просто не се сещам за друг вариант за хранене, защото аз сега я гушкам и й бутам шишето...
Веселина, според мен е рано, за столче и да поставяш бебчето да стой изправено за по- дълго, но то си е твое решение! А колкото за храненето, защо да не става като я гушнеш на коленете си отпред и с лъжичката и подаваш?  newsm78 Аз така практикувах. Peace
Цитирай

На 4 месеца сама ще се увериш, че няма да ти особено удобно нито за бебето, нито за теб. Аз започнах да слагам дъщеля ми от петия месец, но в доста по-удобен стол. Когато стана на около 6 месеца купихме точно такъв на Чиполино, защотно ми тряваше още един. На детето табличката му стигаше  до брадата, а и някак си и най-легналото положение не е удобно за неукрепналото гръбче. По-добре изчакай за започне да седи стабилно. То и за пюрета е рано на 4 месеца, но това е друга тема...
Цитирай

София

Аз захраних Мишо към 5 месец точно в такъв стол  Peace
Много е удобен, навивах една хавлия под кръстчето и го слагах в най-легналото положение (нашият имаше 3 степени на полягане). Не виждам защо да не може, ти няма да го оставяш там да седи по цял ден, храненето трае 15 мин максимум, а и не виждам особена разлика със стола за кола (освен материята, което си е съществено) и в двата случая положението на тялото е едно и също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора