какво означава?

  • 2 486
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
какво означава като ти издадат болничен -домашен режим.Означава ,че трябва да си стоиш  вкъщи или че можеш и да си се разхождаш?

# 1
  • Мнения: 17 401
Е, домашен режим не е карантина Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Можеш естествено.
Щом не е заразно и не си под карантина няма проблем.

# 3
  • Мнения: 3 457
а ако е за задържане ,тогава нормално ли е да си се разхождаш?

# 4
  • Мнения: 17 401
Каква точно е диагнозата?

# 5
  • Мнения: 3 457
ами абортус нещо си?

# 6
  • Мнения: 2 332
а ако е за задържане ,тогава нормално ли е да си се разхождаш?
Ако си бременна и трябва да си лежиш за задържане - трябва да ограничиш до минимум разходките...

# 7
  • Мнения: 3 457
става въпрос за бременна ,която твърди че е прокървила а е всеки ден на раходки?

# 8
  • Мнения: 17 401
Ами би трябвало да лежи само, но пък това че се разхожда не означава непременно, че болничният е фалшив.

# 9
  • Мнения: 3 457
според мен ако не е фалшив ще си лежи в къщи а не по улиците нонстоп

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Ако е прокървила лежането е наложително.Иначе може да стане лошо.От личен опит казвам-аз имах кървене и лежах цели 3 месеца.Ставах само до тоалетна,буквално Peace За разходки изобщо не можеше да става въпрос Naughty

# 11
  • Мнения: 7 640
домашен режим значи, че ни си лежащо болна в болница, разхождай се колкото искаш, стига да нямаш други инструкции.

# 12
  • на Север
  • Мнения: 503
незнам каква й е длъжността на бременната, но дори и да е на стол е сто пъти по-добре за нея да се разхожда по 2-3 часа и останалото време да си е в къщи отколкото да стои седнала с часове, а и да се натоварва психически и с работа

# 13
  • София
  • Мнения: 3 960
според мен ако не е фалшив ще си лежи в къщи а не по улиците нонстоп

 Sick не мога да ги разбера тези постинги, ами решила е жената , разходила се е, вие какво сте, болнична полиция ли? Ако въпросът е от работодател и става въпрос за съмнения има друг начин да се попита, не със злоба и подмятания.  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 8 917
Ами би трябвало да лежи само, но пък това че се разхожда не означава непременно, че болничният е фалшив.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт