търся мами в Словения

  • 1 219
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Много ти благодаря Зайченце колко хубаво име. Аз съм зле с географията ама Триест не е ли също близо до Словения?  Blush
Можем да се съберем някога заедно.  Grinning
да всички от Словения идат тук

# 16
  • Мнения: 341
Мъжа ми преди малко ме просвети къде е Триест или Трст според неговата транскрипция. Еми евентуално можем някога да се уговорим и с apoklistika и да се срещнем всички дето сме близко. Приятно е поне да си помечтаем Grinning

# 17
  • Мнения: 1 049
вие как се запознахте и как се оказа там  Peace
ами обадете се ако идвате насам   bouquet

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 09:34 от Zai4enze

# 18
  • Мнения: 341
Имам една приятелка от този град и тя ме помоли да помогна на неин познат, който ще идва на екскурзия в Българя, да му покажа София, да му помогна с намирането на хотел и подобни. Показах му София  Wink и взе, че му хареса (х) и после се върна много пъти, а след две години ме взе със себе си защото повече не издържал без мене.
А ти за италианец ли си омъжена или за българин? Как се оказа ти в Триест?

# 19
  • Мнения: 1 049
ами като бивш моряк дойде и ме взе  Wink

# 20
  • Мнения: 341
Това звучи истински романтично като от филм. От колко време си в Триест, на колко годинки е детето ти?

# 21
  • Мнения: 341
След известно търсене открих това
http://www.ringaraja.net/forum/tt.asp?forumid=98
в случай, че се намери друга мама от Словения, за Горенска резултатите от проучването ми са следните най- добре е в Jesenice, на за мен е далечко, затова аз си избрах  Ljubljana, за  Karnj мненията са противоречиви и клонят повече към негативни отколкото позитивни.

Общи условия

Активация на акаунт