търся мами в Словения

  • 1 218
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Този линк е тоолкова добър и има съвети за всичко, но никак не ти помагат при избора на родилно в Словения. Моля, ако има мама в Словения нека се обади, нуждая се от съвет и впечатления.

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
bzepic здравей и добре доШла  Hug
Досега за съжаление не съм заси4ала мами от Словения тук.Може и да има ,но само да 4етат без да пиШат.  Thinking Преди време имаШе една мама в Хърватска,но тя се върна в БГ. Rolling Eyes
Стискам ти палци да намериШ добра болница и раждането ти да мине леко.  Peace А ти къде в Словения си ?  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 341
Аз живея в едно малко градче на 20 км от Любляна, всъщност в Словения всичко е много близо. Мога да избирам между близкия град на 10 км и Любляна. Тукашните мами се делят на две едни хвалят повече родилното в Любляна, като столица и т.н., други пък смятат, че в близкия град е по-добре заради по-малкото пациентки и съответно повече възможност да ти обърнат внимание. Така че наистина съм в дилема, но  пък имам още доста време да избирам.
Благодаря за окуражаването.

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей супер,на мен Словения ми е много лЮбима. Толкова малка,китна и спретната страна  Hug
Ние спирахме веднъж да спим там някъде след ЛЮбляна на връЩане от Бг и хората бяха страШно мили и лЮбезни.  Peace
То май навсякъде я има тази дилема:дали раждането да е в малката болница или в специализираната в големия град.
А ти заЩо не пробваШ да посетиШ и двете болници и да видиШ коя Ще ти вдъхне пове4е доверие  newsm78 Понякога е добре 4овек да се довери на инстинкта си.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 337
Здравей,
аз не съм в Словения,но съм близо до теб-в Загреб Simple SmileЗа съжаление не мога нищо да ти препоръчам,но ще се радвам ако имаш желание,евентуално при следващтото ми ходене до Словения да се видим просто на кафе Grinning и аз като теб търся български мами,но май и в Хърватска няма Grinning

# 5
  • Мнения: 341
Много ще се радвам да се видим и да се запознаем лично. Аз съм тук повече от година, но още не съм се запознала с българин. Чух, че в съседния град живее една българка, но още не съм имала възможност да я видя, пък и незная как ще ме приеме.

# 6
  • Мнения: 341
Ей супер,на мен Словения ми е много лЮбима. Толкова малка,китна и спретната страна  Hug
Ние спирахме веднъж да спим там някъде след ЛЮбляна на връЩане от Бг и хората бяха страШно мили и лЮбезни.  Peace
То май навсякъде я има тази дилема:дали раждането да е в малката болница или в специализираната в големия град.
А ти заЩо не пробваШ да посетиШ и двете болници и да видиШ коя Ще ти вдъхне пове4е доверие  newsm78 Понякога е добре 4овек да се довери на инстинкта си.  Rolling Eyes


Вече бях в близкия град за изследвания и не бях въодушевена от лекарите, някак си  им нямам доверие. Последните дни обаче се оказах като многознайка и изгубих сигурност в преценката си. Нямам опит с АЕГ болниците изобщо, в България си имах добра гинеколожка и не ми се е налагало много да се трудя да избирам. Затова вече незнам дали съм права или не.
Иначе Словения наистина е много хубава страна, само здравеопазването им е малко чудно. Безплатно е, но много дълго се чака за специалисти, да си запишеш час.

# 7
  • Мнения: 337
Много ще се радвам да се видим и да се запознаем лично. Аз съм тук повече от година, но още не съм се запознала с българин. Чух, че в съседния град живее една българка, но още не съм имала възможност да я видя, пък и незная как ще ме приеме.

Ами значи непременно ще пиша като ходя до Словения Grinning И леко раждане ти желая Grinning

# 8
  • Мнения: 341
Непременно ми се обади сега ще опитам да ти пратя телефон като лично съобщение. Ти от кога си в Загреб? В кой месец си бременна?

# 9
  • Мнения: 337
В Загреб съм от година,бременна още не съм  Grinning Тепърва ни предстои бебеправене Grinning Пратих ти и моите координати Grinning

# 10
  • Мнения: 341
На колко години си? Как се чувстваш в Хърватска харесва ли ти? Ако искаш можеш да отидеш на зачатие ком там имат много хубав овулационнен календар, изпробвано, все пак съм в 6 г.с.

# 11
  • Мнения: 337
На 26 съм,благодаря за информацията за овулационния календар Grinning Виждам,че при теб е свършил работа Laughing
Иначе,за Хърватска,харесва ми.Само ми е малко криво,че не мога да открия нито една българка тук.Имам доста приятелки,но въпреки товами се иска да мога да си пия и с някоя българка кафето от време на време.Предполагам,че и с теб е така. Simple SmileИ тъй като аз за сега не знам кога ще имаме път към Словения,ако ти случайно пътуваш към Загреб,непременно се обади,за да се видим Wink

# 12
  • Мнения: 1 049
аз съм от Триест ще питам свеки че тя има познати в Словения дето им се роди внуче какво ще кажат за болниците в Любляна Peace

# 13
  • Мнения: 341
Много ти благодаря Зайченце колко хубаво име. Аз съм зле с географията ама Триест не е ли също близо до Словения?  Blush
Можем да се съберем някога заедно.  Grinning

# 14
  • Мнения: 341
  Мила apoklistika ако знаеш колко ми се иска да си пия кафето с някоя българка. Аз нямям приятелки, тук приятелството е доста относително понятие, в никакъв случай не се покрива с нашите представи за такова. Има доста познати и с тях излизам, но тук винаги трябва да внимаваш какво казваш и как, абе неможеш да си отпуснеш душата с една дума. Добре, че имам интернет и skуpe иначе съм умряла.
Пращам ти страницата с календара.                                http://calendar.zachatie.org/work/HomePage

Общи условия

Активация на акаунт