"Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

  • 36 644
  • 237
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 956
"Фатално" чак?!  Rolling Eyes Нещо много насериозно го взимате тоя ориз май!  Laughing

 Joy  Joy  Joy ти пък като се хванеш за някоя дума значи  Laughing аз изобщо не вярвам да има такъв ефект,ама поне не чуствам глад наистина до към 13-14 ч. , а иначе огладнявам към 11-12.... защото не закусвам... Crazy

# 106
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
"Фатално" чак?!  Rolling Eyes Нещо много насериозно го взимате тоя ориз май!  Laughing

 Joy  Joy  Joy ти пък като се хванеш за някоя дума значи  Laughing аз изобщо не вярвам да има такъв ефект,ама поне не чуствам глад наистина до към 13-14 ч. , а иначе огладнявам към 11-12.... защото не закусвам... Crazy

Не че се хващам за думите, просто задаваш въпроси като петокласничка...  Rolling Eyes Дай го малко по-easy!  Peace
Като каза и момичето по-горе това не е Ксеникал все пак, става въпрос за две лъжици ориз!  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 006
Chandra, мерси за линковете, днес ще ги погледна, че вчера сватбарувах и ................не можах да не хапна от сватбената торта Embarassed
Но пък си изкарахме супер!
ThinkingВидях, че вече е повдигнат този въпрос, но ме терзае силно и не мога да се сдържа - След колко време би трябвало да има някакви осезаеми резултати newsm78

# 108
  • Мнения: 1 283
Тази диета със суровия ориз съм я пробвала преди много години,носеше й се славата тогава,че стапя по килце на ден! Sunglasses
Ориза беше по-голямо количество(не помня точно) смлях го с кафемелачката на прах и го разбърках в кофичка кисело мляко!Като се изяде този бъркоч на закуска,после се яде нормално през деня!Аз обаче не повторих,тъй като след като си лапнах млякото с пясъка(такъв вкус имаше Sick)после целия ден ми се повдигаше и не можах да ям нищо друго! Sick

# 109
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на мен и3общо не ми е гаден ори3а newsm78......гьлтам си ги сутрин бе3 проблем двете льжици...трети ден ми е днес, да видим...обаче а3 след 6 часа си карам на ра3делното хранене....

# 110
  • Мнения: 143
Почнах в четвъртък и вече съм минус половин кило, но то май ще е от диското снощи, доста потанцувах Joy

# 111
  • Мнения: 5 299
Аз днес най-накрая се наканих, че все забравям сутрин...ама не предполагах, че ще е толкова гадничко ooooh! Опитах да преглътна ориза, и аха да повърна на 2 пъти. Нкарая го притиках успешно с 2 глътки кафе Mr. Green Иначе не виждам как ще го нагълтам ей така Thinking

# 112
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
аз се чудя може ли вместо чай Sick
да пробваме със сок от гейпфрут или мляко smile3508
Пробвах и комбинацията не е лоша,само че аз  ям 4-и часа а не 6-ст часа и може ли да посъкратим времето че към два кански много ми се прияжда newsm78
А тази диета оказва ли влиание върху някои месечни случки? newsm78

# 113
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Само на мен ли ми е толкова гадно бе хора Sick, едвам с десетина позива на повръщане изяждам една лъжица, пробвах с чай, с вода, дъвках го бе гаднооо #Cussing out Sick Ще взема да го смеля и да пробвам с кисело мляко, ама дали ще е ефикасно?  newsm78
Значи ужас съм, сутрин така ми е изострено обонянието бетер бременна, само нещо да не вдъхна по така и Sick

# 114
  • Мнения: 7 474
Само не разбрах 1 или 2 лъжици newsm78

# 115
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Само на мен ли ми е толкова гадно бе хора Sick, едвам с десетина позива на повръщане изяждам една лъжица,

Не си само ти, и аз хапвам една лъжица с чай ама на всяка глътка аха да повърна! Sick Две лъжици не бих могла да преглътна! Rolling Eyes

Днес ми беше трети ден, пък да видим докога ще издържа. Иначе ги издържам 6те часа без храна ама пустия ориз си е гадничък и това е! Confused Аз я комбинирам диетката с тази на Ори Хофмеклер.Надявам се скоро да се похвалим с резултати от кълвенето на ориз! Crazy

# 116
  • Мнения: 147
На мен днес ми беше 2 ден. Малко трудно се приглъща тоя ориз, но не е чак толкова гадно. Ставам сутрин в 7 часа да го ям, че към 1.30-2.00 да мога да обядвам. Наистина не се чувства глад през 6-те часа, а ако случайно нещо прималее 1 чаша вода и всичко е ок.     
Ще взема да го смеля и да пробвам с кисело мляко, ама дали ще е ефикасно?  newsm78

Според мен не трябва да се смила ориза, нали целта на занятието е като го преглътните да попадне в стомаха и там да се надуе, по този начин се получава усещането за ситуст. То ако го смелите, какво ще се надуе в стомаха  newsm78, според мен при тоя вариянт ефект няма да има.

# 117
  • Мнения: 1 283
Напротив,независимо дали е смлян пак ще се надуе ориза! Simple Smile(все едно да намокриш филия хляб или трохи с вода...поне аз така си го обяснявам Rolling Eyes)Само,че като е смлян е по-гаден,няма преглъщане тази гадост! Sick А на зърна си мисля,че ще е по-лесно,гълтат се като хапчета и готово!Успех на всички!  bouquet

# 118
  • Мнения: 434
Моля Ви кажете,не ви ли се запече стомаха?
От това ме е най-страх,иначе ще гълтам ориз,гадно или не! #Crazy

# 119
  • Мнения: 147
Аз нямам проблем с ходенето по голяма нужда, то като пия кафенце и след 5 мин бягам в тоалетната  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт