Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 353
аз го пия сутрин, обед и вечер по две таблетки 3 мин.прди хранене и първия път като го пих след две седмици започнах да свалям и резултата беше 20 кг newsm11 smile3521

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
аз го пия сутрин, обед и вечер по две таблетки 3 мин.прди хранене и първия път като го пих след две седмици започнах да свалям и резултата беше 20 кг newsm11 smile3521
Вероятно - 30 мин , а не 3 мин.
А упражнения правеше ли? - Фитнес или нещо друго?

# 18
  • Мнения: 1 353
аз го пия сутрин, обед и вечер по две таблетки 3 мин.прди хранене и първия път като го пих след две седмици започнах да свалям и резултата беше 20 кг newsm11 smile3521
Вероятно - 30 мин , а не 3 мин.
А упражнения правеше ли? - Фитнес или нещо друго? ха-ха-ха да 30 мин въобще не съм видяла че я няма 0-та. Joy Joy PeaceПравех от време на време сурин с неопреновите гащи за да мога да се изпотявам по 15 мин някакви  дето аз си ги измислях но на фитнес не съм ходила.но съм сигурна че с фитнеса резултата ще е доста по добър

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
ВЕСЕНЦЕ, къде се продава този продукт? По аптеките?

Днес го видях на една от касите в Била- Люлин.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ВЕСЕНЦЕ, къде се продава този продукт? По аптеките?

Днес го видях на една от касите в Била- Люлин.

A цената случайно да си видяла? Tired

# 21
  • Мнения: 1 353
ами цената варира между 16-17 Grinningлв не повече предполагам че и там ще е долу-горе така

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ами цената варира между 16-17 Grinningлв не повече предполагам че и там ще е долу-горе така

Мерси, ще го купувам.
А как се хранеше с него? Мазно, сладко...?

# 23
И аз бих искала да знам какво ти е включвала диетата доката си го пила. Аз мисля да съчетая липозана със 6 дневното преобразяване. Дано се получи!

Общи условия

Активация на акаунт