Какви бяхте в младежките си години?

  • 3 717
  • 62
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Накратко: Между 13-18г възраст как изглеждахте и какви мисли тормозеха сивините ви?
Ами кризата на възрастта как се отрази, бяхте ли твърде конфликтни, нервозни, сприхави или лентяи, незаинтересовани, блудкави? Crazy
Пъпки, косми, лексикони, тъпкане с бонбон, силен нагон, въобще какви работи бяха характерни за вашето тяло?
Какви планове имахте за будещето?
Тъй накратко питам, а ако турите смешен фотос ще бъде най-забавно. Признайте си!! Аз трябва да ви сканирам моя снимка откак бях млада. Такъв смях небивал ще да е! hahaha

# 1
  • Мнения: 5 647
Нервозна, с пъпки от време на време, които много ме тормозеха, вечно недоволна, капризна. Да не забравя и доста мързалива. Облеклото ми беше в различни стилове, в зависимост от настроението.
Плановете ми за бъдещето бяха да стана адвокат, защото учех в училище с право, но тази ми мечта не се усъществи, за което не съжалявам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, не съм писал за мене си! Простете! Blush
Бях много дебела и комплексирана, обаче всички ме смятаха за добряга поне. Имах страхотни конфликти с майка ми, по някоъ време се запознах с баща ми (това е една друга тема, в един по-различен смисъл), всичко беше пълна каша и бях доста дезориентирана.
Учех оперно пеене и смятах да продължа, но не бях достатъчно амбициозна - хич никак дори. Прекратих го към 19-тата си година туй песнопение, какво ще си дера гърлото! ooooh!
Мързеше ме да уча и да мисля, пилеех си времето с лека ръка. Бях много подтисната и депресирана, а теглого ми съвсем ме стресираше...
Забава!  Joy

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никакви пъпки, никакви конфликти, нищо такова. Нашите ме обожаваха, защото се държах прилично, не ходех по дискотеки, не пиех, не пушех. Даже гадже си нямах...Зубър отвсякъде...Много скучна...Станах човек след като навърших 18.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Този период беше ужас за родителите ми откъм външния ми вид  Twisted Evil
черни дънки, черни тениски, войнишки кубинки..... дълга черна коса- всичко това от зарибяването ми в метълския период. По душа обаче и досега  си останах такава   superuu

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
пиех, пушех, удряше ме хормона, противопоставях се на родителите си, а те искаха от мен да съм отличничка. Няма голяма разлика със сега.  Mr. Green Разликата е, че преди бях постоянно домашен арест и като мине наказанието изтрещявах нанякъде и отново наказание, сигурно 70 % от времето си бях наказана и обмислях как да излизам тайно през стълбищните прозорци  Mr. Green
Пъпки се намирваха, бях си хърба като сега, имах коса, близо до кръста, ходех и ходя с дънки и както и сега-псувах като Добър ден

# 6
  • Мнения: 3 569
Бях най-лошия на света ...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Бях дива, освободена, с мъъъъничко комплекси /никога не съм била слаба, но бях съразмерна Simple Smile/, бях студентка в друг град и това бяха най-хубавите ми години. Безспирен купон, всяка нощ затваряхме кръчми и дискотеки, излизахме със "силните на деня", харесваха ми лошите момчета - изобщо живот със 100 км в час. Горката ми майчица - как ли се е притеснявала  Cry Ако някой ме е познавал тогава и сега ще каже, че сме 2 различни личности Simple Smile В ученическите ми години не бях по-различна - бях душата на компанията и всички в училище ме познаваха ....................ехххх години, години ..............

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хихи - спомени - пъпките и мен ме тормозеха, но по едно време им видях сметката с хума. Ултра слаба! Бях сравнително самостоятелна, но изпитваща силен тормоз от маминка ми - тайно се измъквах за дискотеки от нея. Лято-зима - не смъквах дънките от дупето си, а и онези обувки с бомбета - бях способна да нося и ботуши лятото - келешлък!  ooooh! Веднъж изиграх пубертетска сценка на майка ми, дето се опита да ми пробута едни "гъзарски" платненки, и все пак не бях трудно хлапе.
Друго, което тормозеше родителското тяло, е че не се обаждах къде ходя - скимнеше ли ми се забивах с приятелки тук-там и никой не ме знае!

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тесни дънки, черни шалчета, надраскани ученически раници с имената на метъл групи. Пропуших на 13, мъкнех се с неподходящи компании. Така до 17, когато се запознах с мъжа на живота ми.

# 10
  • Мнения: 5 877
До 17-ата си година:
мислех, че съм твърде дебела за поли до коляното, дънки и въобще панталони по мен. Затова се носех в безумно широки дрехи, сигурно са били много старомодни.
Имах страхотни приятелки, най-добрата пише в този форум от Щатско   bouquet
Ходех на уроци по рисуване, защото исках да ставам архитект (може би) и защото ми беше много приятно.
Бях много, много по-последователна и трудолюбива отсега.
Нямах гадже. Всяка година имах по една мноооого скрита лИбов, обичайно от горните класове. Повече няма да ви разправям, вие схващате бързо.
Към края на седемнайстата си година станах студентка и...  ooooh!
Петилетката за 3 години.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Без студенството, то там вече са дъртаци. Обхваща се периодът по време на половото съзряване на индивида - 13-18г. Crazy

# 12
  • Мнения: 5 877
Ма аз станах студентка на 17, закачих малко от половото съзряване  Crazy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Абе не говорех за вас, прелюбезна ми, възхитительна! Простете!  bouquet
Просто уточнявах се!  Blush

# 14
  • Мнения: 3 569
Нямах пъпки, бях тих и спокоен, но си правех каквото си искам. Обличах се с дънки, маратонки, бермуди, тениски, шапки с козирки. Бях с кичара, пробих си ушите, татуирах си тялото, бях арестуван на няколко пъти, изключиха ме от 3 училища, майка ми се "отказа" от мен, прати ме при баща ми, писна ми при него - върнах се при нея, писна ми и при нея, ожених се и се освестих хахахахаха. Жена ми вкара в правия път. По-скоро любовта ми към нея ме направи човек... Съжалявам за много неща, но това е била съдбата ми. Ужасно дете бях ... Баща ми навремето ме прокле с думите "Пожелавам ти да имаш същия син, какъвто беше и ти" ...  Дано не се сбъдне.

# 15
  • Мнения: 6 315
Бях си нормален тийнейджър  Laughing. Ходех нон-стоп с кубинки, слушах гръндж и изглеждах ето така на 17. После се запалих по музиката от 60-те и ми плеснаха прякора "лудото хипи". Яко си ме тресеше хормона и бях непрекъснато влюбена, правех сума ти щуротии. Пъпки не съм имала  Mr. Green. Мечтаех си да стана доФтор - ветеринар пък после и хуманен, ама не ме огря (не съжалявам). Бях много запалена по Стивън Кинг и автори със стила на Буковски и Бъроуз. С майка ми винаги съм се разбирала добре, въпреки че не я слушах Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 1 753
Жестоки скандали с нашите, мъничко пъпки, много пиене, пушене (всякакви неща за пушене  Wink), като поотраснах ходех с много смъкнати, широки дрехи и расти (за ужас на нашите). Повече се подвизавах по купони отколкото по клубове, хиляди пъти съм посрещала изгрева на слънцето. Нямах много гаджета, защото никой не ми харесваше, ама след 17-18 годишна възраст си харесвах все неподходящи за мен.  Confused
Имах период в който се срещах с разни бръмчалки от арт средите - ходехме по изложби, театри, концерти, дори съм изнасяла представление в училище  Laughing

# 17
  • Мнения: 8 769
Бях пълен отврат Sick Външно изглеждах добре, без пъпки, хубави крака, стройно телце-муц!
Обаче вътре из главата какви хормони, какво нхещо...тотална дизориентация, от една крайност в друга. Не пушех, обаче, и не пиех. Първата цигара я запалих в осми клас, ама ми стана гнусно, и чак към 11 клас реших пак да пробвам-и пак ми се стори тъпо.
Бях платонически влюбена в кого ли не, ама в Марко ван Бастен ме държа най-дълго Embarassed
Ходех по мачове и се заплесвах по идиоти и лоши момчета (щото другото не беше интересно). Така и нямах гадже, щото бях захлюпена.
Не исках да уча, защото имах верую, че и без особено образование могат да се изкарват пари. В същност и сега продължавам да мисля почти така. Ама това е друга тема. Страхувах се да не ме низвергнат като зубрачка, заради което загубих много, но пък бях въпреки това отличничка.
Имах адски много конфликти с родителското тяло. Забранено ми беше излизането по късна доба, дори и когато бях студентка. Завинаги са се запечатали конските, които ми четях най-редовно.
Гадно време е пубертета! newsm11
Краставице, отде се присети за таквиз работи, нахлуха тъпи спомени у мен Sad

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нощес срещнаф един съученик, та са сетих `га бяф млада.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 8 769
А, либовни трепети значи.  Flutter Забравих да допълня, че се гримирах почти като Алис Купър! Crazy

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
Бях щура, дива ню уейв-ка и в същото време имах гадже от горното подготве - викаха му Джордан, на Майкъл Джордан, щото играше баскет. После в 9-ти клас изведнъж спрях да уча, протестирах нещо, ама за какво не помня. Ядох бой първия срок, щото завърших с 5?!?!?  Shocked И си седнах на г...за и почнах пак прилЯжно да зубкам Simple Smile Simple Smile
Постоянно си променях прическата, по едно време исках да се обръсна 1-ви номер като Шинийъд О"Конър, ама баща ми каза, че ще смени бравата, ако се върна вкъщи в такъв вид, та се постригах просто късичко, ходех с огромни кларкове, пружинираща походка и заблеян поглед. Накъде по същото време ме нападна пубертета в пълна сила, пораснаха ми цици и стана страшно, не са спряли да растат от тогаз Simple Smile Simple Smile Simple Smile Времето в ЕГ ми е незабравимо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Мнения: 46 509
Кубинки, мешки, дъъълга коса ... добри времена бяха  Tired

# 22
  • Мнения: 6 167
задръстена и задълбочена

# 23
  • Мнения: 4 621
Нямах пъпки и изглеждах  добре за възрастта си тогава. Живеех отделно от нашите (от 14 годишна) и общо взето си правих каквото искам, което всъщност не беше нищо особено де... ходене по дискотеки и купони с приятели и прибиране по късно (за тогава беше много).  Hug

# 24
  • Мнения: 1 052
Бях нещастно влюбена през почти цялото време, разбивах сърца, а други разбиваха моето, смятах се за голяма и "отворена" работа, работих по клубове и барове, когато бях в почивка, посещавах други барове, бях сладка, харесваха ме мъже по на 40, а за мен те изглеждаха като "живите мъртви", бягах от училище, карах се с майка ми, после пък тя каза, че на мен само разчита (бях на 16), после пак се карахме, пак се обичахме, изгони ме от нас, пиянствах, хойках, пишех поезия в 4 сутринта, с една приятелка, която срещна чех в Прага и там си остана, исках "сериозна" връзка (разбирай повече от 2 седмици)..... изобщо, живота беше динамичен....
Тези дни бях на рд в мой любим бар, къдете не бях стъпвала вечер от години, такава носталгия ме обзе, а си мислех че не ми е било толкова хубаво като 15 годишна.
И още нещо, четях много, ама наистина много, слушах музика, ама много, и май без телевизор е по-добре....

# 25
  • Мнения: 377
Нашите не съм ги тормозила, добро дете си бях. В училище "луда зубърка", та учитеите много си ме обичаха /и аз тях/ и ми прощаваха лудориите. Половината си време прекарвах вкъщи в четене, изчела съм какво ли не тогава; другата половина на баскетболното игрище /нищо, че съм 1.60  Wink/. На 13 си пукнах глезена, една седмица след това играех отново, никой не вярваше, че ми е гипсиран крака. А вечер като се прибирах и си свалях маратонката, специално ми купиха 3 номера по-големи, защото казах, че "по гипс" няма да се разхождам, се чудех заедно с майка ми какъв е тоя некадърен гипс дето се рони.  Mr. Green
На 15 си разбих физономията и два предни зъба, ама така става като играеш баскетбол с батковци.  Laughing
Та това беше общо взето книги и баскетбол, и много приятели, които страшно много обичам.  Heart Eyes И ми е мъчно, че се разпиляхме по света.
С пъпките нямах особени проблеми, на дрехите не обръщах много внимание и все "размъкната" си ходех, косата ми си растеше свободно накъдето свари.  Embarassed
Сори, ако съм била прекалено изчерпателна, но едни хубави спомени ме връхлетяха.  Crazy

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Кубинки, мешки, дъъълга коса ... добри времена бяха  Tired
Как успях да си забравя изподрасканата от всички страни мешка ooooh!
Трябва и аз да си изровя някоя снимка Crazy

# 27
  • Мнения: 4 473
Ах леле майко Crazy, точно ми уцели пиковата възраст 13-18  Laughing

До 7-ми клас живях при баба ми и дядо ми. Баба ми беше учителка по руски език и моя класна до 6-ти клас Twisted Evil. Всички Естествено ме мразеха, щото съм на другарката Н...ва внучката и пълен отличник Crazy. Когато се пенсионира нещата взеха пълен обрат и от едната крайност на примерна ученичка, тип "зубЪр"  bowuu станах от любимките на випуска Sunglasses. След това майка ми се установи в България и аз се преместих при нея и купона започна Twisted Evil. Пълна свобода ако знаете какво е - ей тва беше с мама Heart Eyes. Приятели, цигари, алкохол, трицифрени числа "извинени" отсъствия....абе Живот! В 9-ти клас вторият срок се преместих в техникум по Автотранспорт щото щяха да ме изключат (висях с 1/3 отсъствие, тоест едно закъснение и бях аут Sick). И там не изкарах дълго(пак заради отсъствия) и 25 дни преди края на учебната година с триста зора и Болшой театр се върнах в милата гимназийка Grinning....не ме питайте какво ми се случи за тези 3 седмици - всеки ден ме изпитваха по 6 предмета, щото оценките от техникума не ми ги признаха и нямаше да ми заверят годината #Crazy. Майка ми каза, че ако завърша със Среден ще черпи - аз от инат завърших с Мн. добър 5.00  bowuu и вдигнах банкет Mr. Green
А иначе започнах да работя всяка ваканция след като завърших 8-ми клас и беше голям кеф да не искаш пари от мама, а сам да си си изкарал кинти за кафе и дънки bowuu Sunglasses
За нощният живот ще пропусна да разкажа, сутрин е още и нЕкой може да се залее с кафето Blush

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
задръстена и задълбочена

Най после сродна душа Mr. Green

# 29
  • Мнения: 769
Не са ми много мили спомените от този период - бях с пъпки разбира се, скарана с модата, чувствах се объркана и лутаща се, влюбвах се през 2 седмици, но нямах гадже през повечето време.. нямах и приятели Sad Sad , не се разбирах с баща ми, самочуствието ми беше на нула, не знаех какво е това дискотека, никога не съм пушила или пила.. но поне учех целогодишно, без ваканции.. беше ми мъчно за много неща. Мечтаех единствено да пътувам някъде - е тази мечта се сбъдна -когато бях на 16г заминах exchange stundent в Щатите - за него време си беше голяма работа, от тогава нещата плавно почнаха да се подобряват (емоционално и визуално).. Последната година в гимназията беше много весела и приятна.. бях създала приятелства.. а в края на годината се запознах и с настоящия ми съпруг Simple Smile
Вторият си пубертет карах на 23-25г, когато реших да си походя и пощурея с малко закъснение.. сега съм на 26. научих се да се забавлявам, много по-освобедена съм, но и разумна!

Много ми е готино, когато приятели ми кажат "ей, от кога не сме се виждали (3-4 дни), ади че ни е е мъчно за теб..".. а какво смотано бях на времето..

# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мисля, че нормална си бях, без пъпки, без сланини, пропуших къмту 16, па и директрката ме хвана, та привикваше нашите на конско, и гадже ня`кво бях прихванала, ама детински истории и бягах вечер от алианс по този повод, ама сериозни разправии с нашите не съм имала.

Общо взето безпроблемно живеене.

Обаче, след 18-19, ей тогава го ударих на живот, студентски години, знаете, и аз баровка, правех застраховки тогава към София инс, джобовете ми пълни с мои кинти, самочувствие, заведения, морета, чужбини, ех, кеффф. Живот си живеех тогава, безгрижен. Никога няма да забравя тези години.

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Прекалено сериозна бях за възрастта си (така ми се стече животът), което ме постави малко в изолация Confused, може би естествена, не знам.
Връстниците ми ги вълнуваха влюбвания, излизания, дискотеки, събирания... аз се грижех за две малки деца и един пубер (пак нетипичен), имах си сериозен приятел, доста по-голям от мен, с професия в област, която ми харесваше и в която и аз исках да се реализирам и ме интересуваха съвсем други неща. Когато станах на 18 се получи така, че започнах работа и попаднах в съвсем друга среда, в която плувах като в свои води, но пак отначало ме приемаха с недоверие - тоя път заради ранното ми съзряване.

Не съжалявам за живота си, по-скоро за това, че с изключение на първи и втори клас нямах кой знае какъв късмет със съученици, в по-горния курс също Confused, повечето приемаха нещастието, което ме беше сполетяло (да загубя баща си, когато бях на 12) като недостатък и повод за подигравки Tired, грижите за по-малките в семейството като поза Shocked - ей-такива, много 'приятни' неща... Липсват ми някои пропуснати моменти от детството... Сега обаче си наваксвам Mr. Green.

# 32
  • Мнения: 260
Баща ми навремето ме прокле с думите "Пожелавам ти да имаш същия син, какъвто беше и ти" ...  Дано не се сбъдне.

Пере, майка ми ми  отправяше същите проклятия  Mr. Green Само че аз си бях много примерно дете, до 16-годишна не съм се занимавала с момчета, все една компания си ходехме, но родителското тяло смяташе че след 7 часа трябва да съм вкъщи за да са спокойни и за това ни бяха пререканията. Изобщо големи изисквания бяха. Аз нещо не можех да им се опра адекватно, докато се ожених бях с вечерен час 11, освен по договорка, а да спя при гаджето дори не се обсъждаше (не че не го правех). Та не мога да разбера защо майката ми се заканваше да ми се роди дъщеря и да е същата като мен. Аз лично бих искала да е по-щура и да не се сдухва след време че си е прекарала вкъщи най-готините ученически години.

# 33
  • Мнения: 6 901
Не мисля, че бях особено лоша. Не съм пушила никога, пиех рядко, само по купони, а на такива същон ходех често. И по дискотеки не съм ходила всяка седмица. Е, не бях примерна ученичка, но винаги съм имала поне около 4-5. Съвсем нормално се обличах, нито с ултра къси поли и гол пъп, нито цялата в черно и с раздърпани дрехи. Нямам татуировки и пиърсинг. В общи линии наистина мисля, че се държах добре, но не забелязах някой да го оценява особено Confused
И сега съм си все така смотана като преди Tired

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бях много важна и надута! Самочувствието ми биеше някакви незнайни върхови коти, за което сега нямам обеснение и много ми е смешно на мене си hahaha. Много четях/ама не уроци/, пеех в хор дълги години, киснех из баровете и дискотеките, обикаляхме с класа горите и хижите, влюбвах се несподелено всяка седмица/споделено не ми вършеше работа, щото ми увяхваше музата Crazy/, пишех стихове почти всеки ден, пушех червено GD и More-ментол и пиех по една бутилка Търговишка водка без да припадам ooooh!...
А бе много луда бях ooooh!. Мама все се надява да ми се върне, аз все се надявам да ме прескочи такова чудо като мен  Praynig.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Баща ми навремето ме прокле с думите "Пожелавам ти да имаш същия син, какъвто беше и ти" ...  Дано не се сбъдне.


  Майка ми така казва на сестра ми, а тя се сърди и отговаря"Ама защо такива лоши неща ми пожелаваш?!" Mr. Green

Аз съм била един нормален средностатистически тинейджър. Не съм изпадала в крайности(и сега е така).
Не пиех и не пушех (опитвала съм )- не ми е било забранено(татко винаги ни даваше да опитаме от всичко за да не сме като "отвързани").
Имах ограничения за прибирането вечер, но не е било много рано, т.е. не ми е правело особено впечатление.
Ходех си нормално облечена(съобразено с модните тензенции, но пак без крайности) . Имах хубава коса, която тогава не оценявах и все исках да я навивам и се тормозех с ролки и т.н. Пъпки не съм имала(само ако прекалях с шоколада).
Скандалите с моите родители почти липсваха - с татко успявахме да проведем разговори, с които се удовлетворяваха и двете страни. Е, разбира се и аз ги заплашвах, че като стана пълнолетна ще видят те - а татко ми казваше "добре, като станеш на 18 се качи на главата си!" Grinning
Само майка ми не ми даваше да се гримирам за училище и ходех в една съученичка да го правя. И постоянно ми правеше забележки за оценките(но това е то учителският манталитет), а аз винаги съм била отличничка.
Ходех на народни танци, баскетбол, хандбал, на кръжоци, на театър, на художествено слово, вечно бях в някакви организационни комитети.
Четях страшно много книги, интересувах се от страшно много неща.
Сега се чудя как въобще ми е оставало свободно време.
После вече към 16 год. доста се разхубавих и се появиха и гаджетата Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Уууу, срам срам. Като си купя фото ще снимам една снимка точно от тез години и снимка от сега да откриете 100-те разлики, а аз ще се въздържа от коментар за себе си.

# 37
  • Мнения: 4 473
Уууу, срам срам. Като си купя фото ще снимам една снимка точно от тез години и снимка от сега да откриете 100-те разлики, а аз ще се въздържа от коментар за себе си.

Да ти услужа? Laughing

Аз моите ще ги спестя категорично, но по-късно може да се включа с продължение  Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 1 105
Услужи Grinning
Реших да пробвам като на eve-nadine в подписа, ама не става. Може би щото нямам тиксо и я държах с ръце, знам ли...ама не става.
Grinning

# 39
  • Мнения: 116
Задръстена , мъжемразка, еманципиранна ( ми то кат не те харесват момчетата, к'ъв да си), с невероятно развинтено въображение, изключително информирана за всичко и с мнение по всички въпроси (това защото като си нямах компания четях адски много и безразборно вкл. и правните рубрики по вестниците) даже се е случвало да давам правни и финансови съвети на наште, всъщност не лоши, като се замисля newsm78 Това в периода 11-- 16 години.

# 40
  • Мнения: 7 110
Много възрастна.

# 41
  • Мнения: 14 489
аз все още съм в тях - те свършват с появата на първите внуци според мен Wink

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
аз все още съм в тях - те свършват с появата на първите внуци според мен Wink

Да бе, свършват. Ела да видиш нашите... Joy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 603
Гърчава, до 8клас пълна отличничка, с 5 диоптЪра късогледство/след това и сега с лещи и 7 диоптЪра Mr. Green/ и естествено пеех в хора и в една група за политически песни bowuu, четях книги, маризех брат ми, щото ме клюкареше и говорех много по телефона. Ходех на кръжоци по ракето и авиомоделизъм, по икебана, по химия, на олимпиади по биология, на бойни изкуства. Имаше един филма "Банда БМХ", карахме колела и ролери...Извън това тарашех на хората по мазетата ей така за забавление, не от глад Sunglasses и като открих Депеш Мод се почнаха уейвските години - униформените дрехи, захарната коса, уейв - шоута, движене на големи групи из града и на Кравай и такива разни. Са на дърти години съм се зафанала за народните танци, само това ми е движението.

# 44
  • Мнения: 1 581
И аз пеех в хора, леко фалшиво, ама кво  Sunglasses
Пъпки не помня. Гаджета чак към 16 - все сериозни. Дебела, после отслабнах, после пак напълнях и така досега  Laughing  Депресии колкото искаш, ма не от любовни терзания, а екзистенциални такива.
Отличничка - най-доброто прикритие да си правиш каквото си искаш  Mr. Green - не са ме ограничавали, свободия пълна, излизания, пушене, пиене, малеее пиене... Ако го хвана мойто да пие така му извивам врата  Twisted Evil
Ама общо взето задръстенячка, от време на време с принципи.

# 45
  • Мнения: 3 818
Хаха, сега като се сетя за този светъл период и ми става забавно.
На 14г. се влюбих в един батко, когото срещах из коридорите на училището и незнайно как реших, че ако искам да ме харесва, трябва да бъда сериозна и задълбочена, а не някоя лигла Joy
Та, оттам почна всичко. Лудо четене на книги, писане на стихове и обсъждане на нещата от Света, Живота и Вселената с единствената ми приятелка. Нямахме един нормален разговор с нея.  Laughing Всичко беше философстване.
Киснехме на пейките при себеподобните метъло-хипари, обличах се с дънки и ризи и се чувствахме блажено различни и неразбрани hahaha И определяхме хората по това каква музика слушат Joy
После към 15годишна станах луд запалянко, ходех с татко по мачове, умирах да играя карти и таквизи  работи.

С родителите ми се разбирах добре като цяло, те ме оставяха да се развивам сама, но имаха строго ограничение в часовете за прибиране. Престъпила съм го един или два пъти, имах огромен респект от тях и никога не съм им заставала на въпреки. Но не контактувах с тях изобщо, не споделях нищо, спрямо тях бях едно класическо темерутче.
Завърших с пълно отличие и основното и средното образование, така че логично учителите ме обичаха.  BlushКоето ми позволяваше да мързелувам повече от необходимото. Не знаех с какво искам да  се занимавам, защото нищо не беше достатъчно нетрудоемко Laughing Накрая се насочих към литературата, реших, че там ще има най-малко учене Laughing

И непрекъснато бях влюбена за цял живот в съответния "единствен" Laughing

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
'Ногу светъл  Party и перфектен във всяко отношение период.
Перфектно тяло ( и най-вече сиси  Blush), перфектни оценки, перфектно отношение с ответния пол. Имах по 2 гаджета наведнъж...и все по-големи от мен. Наборчетата ми ме задушаваха само с присъствието си  ooooh!. Перфектно се разбираХ и сега тоже с нашите. Не са имали никакви грижи с мен. Перфектно карах Симсончето в училищния двор  Mr. Green...Перфектно се гримирах и къдрех.
Това е. Де и с моята щерка да имам същия късмет Praynig

# 47
  • Мнения: 5 577
 Laughing Добро момиче бях. Тъкмо влязох в гимназията - женски клас, естествено ревност голяма между 16 момичета.
Бях с червена коса, и носех много шарени дрехи, незнам модерно ли беше?
И изкрящи нокти - зелен и оранжев (модно беше, помните ли?).

Обичах да уча, френска паралелка бях - влюбих се в езика веднага. Учителите не ме обичаха първите години много, защото бях разсеяна (после това се поправи, и сега се уважаваме като се видим).
Слаба бях, чак кльощава - хващах окото.  Wink

Снимка за съжаление нямам.  Sad

Абе с две думи - от добрите момичета бях, не създавах проблеми на родителите си. Излизах рядко, четях книги (да, навремето).

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Снимки имам, ще изпоприпадате, ама нямам скенер у дома си, на.
Много щурава бях. Ама не по начин пушене, пиене и секс. Тези работи - не. Мразех училището и сега го мразя и в червата, че и детето мрази детската градина - гена си е ген.
Четях много. Бягах от даскало, за да чета. Обличах се доста, ъ-ъ-ъ, екстравагантно. Правех си сама облеклото. Много обичах тиранти да нося, с ордени се кичех, баретки, шантави обувки - такива ми ти работи...  Mr. Green
Нямах пъпки (ура!), ама си нямах и цици и това ме тормозеше. На осемнадесет изведнъж ми пораснаха цици, пъпки не. Пак ура! Flutter
Изглеждах така, както и сега. И прическата ми е същата май в момента. Носех цайси в осми и девети клас, коагто сложих лещи в десети, изведнъж станах "популярна".
Исках да стана аниматор, да правя смешни филмчета. После исках да уча история на изкуството, да стана изкукуведка.
Е, сега правя смешни филмчета, макар да не ги рисувам аз и съм си изкукуведка по душа.  bowuu

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Всеки споменава поникването на гърдата си в младша възраст...
Аз какви гърди имах, Божкей! Каква гръд беше!!  Whistling Чудодеен балсам за мазане, еликсир за млящене, амброзия за пийене, ах! Где го сега!? Где избяга, че стопи се и не остана нищо в сиромашката кесия?! Ах, тъй тъгувам! Sick

# 50
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз гърди нямах, то и сега тъй, ама не жаля. кто си нямал, не можеш да загубиш.
Тъй като не ми беше интересно в училище си намирах странични занимания-карах като частна ученичка приравнителни в друга гимназия, ходех по читални разни многоездични.

Ама фактът, че бях отличничка и всестранно развита личност не ме спасяваше от наказанията  Confused

# 51
  • Мнения: 1 006


Това са най-лудите ми години.В пети клас се сдобих с първото предложение да стана нечие гадже. bowuu Тогава излъгах майка, че съм била не знам къде си, пък някой ме видял на една пейка в парка да си държа ръцете с Митко. Mr. Green Оттогава е първия и последния ми спомен майка да ме е нашамарила.Оттогава ме гонят и вечните дилеми за избор между две гаджета. ooooh! Пъпки колко искаш...и те до днес.Грижите за кожата също - дебела и мазна - нЕмало да ся сбръчкам рано.Кризите на всички възрасти ме гонят постоянно, но никога не съм била конфликтна, напротив.Никога не съм била първа убавица, но пък съм се мислила нявга за такава - нахална, наперена, отворенгяска. hahaha Иначе мама отдавна ме научи къде и как да си махам всички косми и успешно тушираше силния ми нагон, щото бях луда за връзване.Интересуваха ме главно неща, които не трябва да ме интересуват.А тези, които трябва - изобщо не влизаха в бУдУщите ми планове.На у-ще ходех за всичко друго, но не и за да уча.Не съжалявам обаче за нищо.
Обаче точно на 19г. попаднах там, където трябва - в едно външнотърговско предприятие към "Балкантурист" като фактуристка - бЕх като на свинче звънче. EmbarassedИ за половин година си промених и мирогледа и представите за всичко и най-вече бУдУщите планове.Временно ми дойде акъла, укротих се за 10-тина години, но скоро пак го загубИх.Пробвайте - хубаво е. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 899
Ей, хубави спомени..
Бах един голям АД. Черни дрехи, черна дълга коса, кубинки, мешки, музика на мах. Много бях сърдита на нашите, че живееха в чужбина. Правех всички луди - бягах от училище, пушех, пиех, бягах от вкъщи  ooooh!
От 15 годишна все имах някакво гадже - кога отчаяно влюбена, кога не толкова. Четях много, в училище бях силна, но ме мързеше, а и ненавиждах самото училище като институция и порядките - все непокорна бях. Цици имах доста, чак исках да си ги намаля. Ама сега са даже повече и от преди, та се свиква - пренасям си ги от едната стая в другата. Пъпки май рядко са ми излизали. Боядисвах си косата във всички цветове. Не си направих татуировки само от страх от болката. Хубави години бяха. Чувствах се нещастна, но свободна, освободена по-точно. Имах много добри приятели, с които вече не се виждаме и ми е мъчно. Обичах да правя всички луди, обаче учителите много ме обичаха...бях една таква мила и убедителна  Crazy

# 53
  • Мнения: 2 212
Супер темичка, Ивет  Heart Eyes
Но сега пиша, после ще чета - аз бях преди всичко Флюбена от глава до пети, любовни писма пишех, стихове, момчето сигурно се видя в чудо с мене...Неврозна не съм била, друсаше ме от време на време хормона, ама чак много не... умерено  Crazy

Пъпки, мъпки - не може без тях, носих и брекети по едно време та съвсем картинката беше пълна...ама трай бабо за хубост...еле как се разхубавих после, дума да няма  Mr. Green

Ако се сетя други забележителности по-късно ще допълня, нали може  Blush

# 54
  • Мнения: 7 474
 Wink  Добро момиче Mr. Green, не пиех, не пушех, никъде не ме пускаха - пълна скука  Tired Но без гадже не оставах Mr. Green Тихата вода е най-дълбока  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 4 806
досега не записах нищо по темата, защото нямам какво.
Някакви драматични хормонални изблици не съм имала. Четях. Имах сериозно гадже (съученик). От време на време излизах (вечерен час). Случвало се е да ме наказват, когато закъснявах с 5 минути.

Някак не ми е интересен живота в онези мои години... Сега е значително по - напълнен с емоции и съдържание.

# 56
  • Мнения: 631
 Хулиганка

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
хулиглиганка  Joy

Тряба да пусна и тема за бъдущето. Аз ще ставам динозавър! Blush

# 58
  • Мнения: 2 254
Хмм..ми кат се замисля-няма да има какво да разправям на внуците....
един нормално комлексиран и объркан пубер си бях....абе сладуранка Embarassed

# 59
  • Мнения: 6 039
Сестра ми беше нещо ужасно. Скъси живота на майка ми и баща ми. Аз бях малка и само плачех и виках - "Аз никга няма да правя като нея". Родителите ми толкова бяха заети с нея, че изобщо не ми обръщаха внимание.
До 8 клас бях пълна отличничка, но като намерих любовта на живота си / на тийнейджърския живот, имам предвид/ спрях да ходя на училише. Любов, дискотеки, и пак любов. Така 6г. Как завърших не знам. Ама не съжелявам, Толкова добре си живеех и толкова много луди спомени, че малко ме е срам.
Ама ей ма ня - архетка и майка и на дискотеки не стъпвам.

# 60
  • София
  • Мнения: 572
Отличничка - най-доброто прикритие да си правиш каквото си искаш  Mr. Green - н
И аз така мисля!Учителите всичко ми прощаваха,дори класната ми оправяше неизвинените отсъствия.
Това бяха най-безгрижните ми години.Всичко ми беше много лесно :в училище с приятелите,с родителите.Нямаше големи сътресения.Имах разностранни интереси и в нищо не се задълбочавах(това и до сега ми е проблем).Ходила съм на какви ли не кръжоци   Grinning
Обичах повече момчешките неща(футбол,мотори) а от мода нищо не разбирах(ама аз и сега май съм долу-горе така)

# 61
  • Мнения: 2 672
Без студенството, то там вече са дъртаци. Обхваща се периодът по време на половото съзряване на индивида - 13-18г. Crazy

Ъъъ нИедей така половото съзряване започва 10 -11 до 13-14г, писах дипломна за този период. Grinning

Иначе по темата....ееееее. Беше ЯКО. Цигари, алкохоли, момчета / това всичкото към 16г/. "Нирвана" , кръстове, кубинки с ултра къси Черни полички, роклички, татуси.
В училище бях бомба 5-6 вадех. Исках да ставам психоаналитик, да кандидатствам ВМИ и затова доста биология и химия ми минаха.Брррр.
Е, в част от ВМИ влезнах - мед.колежа , и пак психо- станах, но не аналитик , а - лог. Mr. Green
Та така. А бяхме млади..... Whistling

# 62
  • Мнения: 101
Като си помисля каква съм била в младежките си години ми идва да се набия . Много проблеми създавах на нашите , за което им се извинявам искрено. Добре , че хормона ме държа само 1 година - то не бяха дискотеки, прибиране по светло, гаджета, иначе не пиех . После си хванах сериозно гадже и се укротих .

Общи условия

Активация на акаунт