препоръчайте ми добър алерголог моля

  • 1 670
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
Бебо е с обрив, казаха че е алергична реакция, но искам да отидем на специалист

# 1
  • Мнения: 1 756
моля ви следобед трябва да ходим дайте съвет Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
виж това е от моята тема, темата ми е тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108197.0

а това е отговор на Пух

Най-общо казано, да, два вида са- кръвни и кожни. Бърди често споменава някакви кръвни РАСТ- тестове, но не знам има ли някаква разлика с тези, които изследват специфичните IgE-тела, или става въпрос за същото.
Иначе за Александровска- не ти трябва направление, само трябва да се обадиш, за да те запишат и да ти кажат кога да отидеш. Телефона е   9 230 231, лекарят е Мустаков. За него е писано много по форумите, може да хвърлиш едно око преди да се насочите натам.
Поздрави!

направо го копирах, но ако искаш зачети смата тема, Пух ми е писала в началото

Успех

# 3
  • Мнения: 694
Ние преди два дена ходихме в "Детско здраве" . Там има алерголожка може и с направление, но с предварително записан час.

При нас каза, че е от животни, но тестове могат да направят най-рано на 3г.

# 4
  • Мнения: 1 756
blagodarq sega po4wam da 4eta  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 756
виж това е от моята тема, темата ми е тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108197.0

а това е отговор на Пух

Най-общо казано, да, два вида са- кръвни и кожни. Бърди често споменава някакви кръвни РАСТ- тестове, но не знам има ли някаква разлика с тези, които изследват специфичните IgE-тела, или става въпрос за същото.
Иначе за Александровска- не ти трябва направление, само трябва да се обадиш, за да те запишат и да ти кажат кога да отидеш. Телефона е   9 230 231, лекарят е Мустаков. За него е писано много по форумите, може да хвърлиш едно око преди да се насочите натам.
Поздрави!

направо го копирах, но ако искаш зачети смата тема, Пух ми е писала в началото

Успех
Да разбирам 4е този лекар е добър и ти също си доволна newsm78

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
тя самата ми тема отива в друга насока, но се сетих за Алерголог, че Пух ми писа и затова копирах

# 7
  • Мнения: 1 756
тя самата ми тема отива в друга насока, но се сетих за Алерголог, че Пух ми писа и затова копирах
да именно

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
не, този лекар не сме посещавали никога. просто за есента ще ми трябва консултация с алерголог и ще имам предвид. не знам колко е добър

но той има и сайт
http://mustakov.com/bg/main.php

виж ако искаш

# 9
  • Мнения: 1 756
не, този лекар не сме посещавали никога. просто за есента ще ми трябва консултация с алерголог и ще имам предвид. не знам колко е добър

но той има и сайт
http://mustakov.com/bg/main.php

виж ако искаш
аз ти 4етох темата още сутринта, но понеже отивате към сливиците и затова, но сега му влязох в сайта и ще звънна
Много ти благодаря
Ще споделя мнение
Дано успеем да отидем  bouquet

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
виж сега, мненията са много противоречиви за него.
Той явно приема не само в Частния си кабинет , а и нормално в МА
Но за него много е писано. И има доста и недоволни
В никакъв случай не те пращам при него с 2 ръце.

Но понеже никой не ти пишеше и аз се сетих, само че Пух ми беше писала за него.

Не знам, потърси из списъците за някой друг ако искаш.
Знам ли newsm78

# 11
  • Мнения: 1 756
виж сега, мненията са много противоречиви за него.
Той явно приема не само в Частния си кабинет , а и нормално в МА
Но за него много е писано. И има доста и недоволни
В никакъв случай не те пращам при него с 2 ръце.

Но понеже никой не ти пишеше и аз се сетих, само че Пух ми беше писала за него.

Не знам, потърси из списъците за някой друг ако искаш.
Знам ли newsm78
a da taka  prawq,
ne se pritesnqwaj Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 481
Предполагам, че вече си направила своя избор, но все пак да си кажа: дадох на Лио координати на този лекар, защото тя искаше да направи тест за алергия, и изрично казва още в началото, че не желае коментари, въпроси и т.н.
Личното ми мнение: въпреки големите надежди, които хранех в началото и вярата, че предписаното лечение ще помогне за решаване на проблема, вече съм разочарована от традиционната медицина по отношение на алергиите- изписват се изумителни количества  лекарства с притеснителни странични действия на малки деца и бебета; при това лечението е симптоматично и с не особено траен ефект.
Все повече се убеждавам, че хомеопатията е по-добрия избор  Peace
Успех и здраве за детенце!

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 17:13 от Пух

# 13
  • Мнения: 1 756
А ти опита ли вече хомеопатична терапия,
ако да би ли могла да ме насочиш къде да черпя информация
Благодаря ти предварително  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 481
Досега съм давала само боароновски препарати. Има видим ефект, но пак недостатъчен според мен.
През последните месеци постепенно (в резултат на стеклите се събития, контакти с майки на други алергични дечица, много ровене из нета и събиране на информация) се избистри решение да се обърна към класически хомеопат. Спряла съм се на д-р Марияна Стоименова- ако пуснеш търсачка, ще можеш да прочетеш доста отзиви за нея.
Иначе, в търсенето много полезни ми бяха основно Клуб Алергии и форумите на бг-мама.
С хомеопатията се "запознах" чрез няколко книжки (едната е в електронен вариант, но не помня откъде съм я сваляла) и  Клуб Хомеопатия .
Ако имаш нужда от повече подробности, пиши на лични.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт