Къде във Варна могат да ми оправят веждите?

  • 741
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Препоръчайте ми такъв козметик.
До сега не ми се е налагало, бях се доверила на ръцете на моя добра приятелка. Но тя замина за чужбина и скоро няма да се върне. Казвайте къде мога да отида?

# 1
  • Мнения: 13 512
За вежди ходя  само  на едно място- не където ходя на кометик. Жената се казва Ваня и работи в салон на 27 юли. Страхотна е! Колкото пъти съм отишла при друг,все не  съм се харесвала. Отиди там, за да ти зададе формата, а после можеш да си ги поддържаш сама. Струва 3 лева мисля, но ги прави 15 мин. поне и никак не боли, за разлика от на други места.

# 2
  • Мнения: 332
За вежди както и козметик ходя в Хубава жена.Момичето се казва Надя.Много е сладка и доста си разбира от работата.Струва 2лв.Мисля че ще останеш доволна.

# 3
  • Мнения: 1 120
За вежди както и козметик ходя в Хубава жена.Момичето се казва Надя.Много е сладка и доста си разбира от работата.Струва 2лв.Мисля че ще останеш доволна.
А къде се намира Хубава жена newsm78

# 4
  • Мнения: 54
Аз също харесжам много Ваня на ул.Иван Вазов се намира салона над бившата Калифорния.Много е добра!Същата,която похвали и eve-nadine.

# 5
  • Мнения: 332
Ще ти пиша телефона и ще ти обяснят най-добре.Намира се на гърба на Орбита.тел 60-40-22.Да но да останеш доволна

# 6
  • Мнения: 7 914
И сестрата на Ваня е добра! Peace

# 7
  • Мнения: 1 120
Благодаря ви за отговорите момичета Hug

# 8
  • Мнения: 573
Още един глас за ''ХУБАВА ЖЕНА''. Peace

# 9
  • Мнения: 2 922
Ще отида и аз да пробвам Ваня в салона на ул. 27-и юли  Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
Ще отида и аз да пробвам Ваня в салона на ул. 27-и юли  Peace

Тел . на Ваня искаш ли да ти дам?

# 11
  • Мнения: 2 922
Плийз  Hug

# 12
  • Мнения: 1 120
Ще отида и аз да пробвам Ваня в салона на ул. 27-и юли  Peace

Тел . на Ваня искаш ли да ти дам?
о, и аз искам...

Общи условия

Активация на акаунт