Едно въпросче

  • 1 441
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Мамчета аз съм в края на 7-ия месец,но още от началото на 5-ия по кожата започнаха да ми излизат малки петънца,като "лунички",а под двете очи ми излязоха доста големички кафеви петна.Мажа се с кремове и лосиони за бременни,но засега без ефект.Знам,че през бременността жените се разхубавяват,но при мен май става обратното CryНякои от Вас имали ли са подобен проблем и сред раждането как са се справили с петната /особено по лицето/.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Старите баби на това ще ти кажат, че вървиш на момиче. Колко е вярно не знам, но съм чувала за такива петна, които после изчезват по същия начин както са се появили.
Гледай си коремчето сега и не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 1 975
Има специални кремове против петна, но незная доколко са ефикасни. След раждането може да походиш на козметик, където да ти направят избелващи процедури newsm78. А щом са се появили петна по лицето - означава, че ще имаш момиченце, може би или са бабини деветини. Повечето от петната сигурно ще изсветлеят след раждането newsm78

# 3
  • Мнения: 8 917
Ще изсветлеят след раждането - не се притеснявай Peace

# 4
  • Мнения: 3 334
Ще изсветлеят след раждането - не се притеснявай Peace

определено Peace
Аз имах по носа и лицето,но не фрапантни.Това за момичето може и да е вярно,защото аз родих момиче Wink

# 5
Петната са на хормонална основа Peace След раждането ще изчезнат, заедно с обичайната вертикална кафява линия на корема Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 053
Благодаря Ви момичета,аз в момента си мисля само за бебчо,но все пак ми се искаше да се допитам до Вашето компетентно мнение,а пък и през последния месец петната много потъмняха та затова се шашнах.

# 7
  • BG
  • Мнения: 54
Здравей,и аз имам такива петна,все едно съм била със слънчеви очила и имам тен на лицето.А приказките че като имаш петна ще имаш момиче не са верни:)Малкия е вече на 19 дни и забелязвам, че почнаха да избледняват.През бременноста не съм използвала никакви по-специални кремове,но ти се мажи-може да имат ефект.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Като родиш ще изсветлеят - при една моя колежка обаче стана много бавно. Много е важно да не излагаш лицето си на слънце - пази го.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 804
Петната са на хормонална основа Peace След раждането ще изчезнат, заедно с обичайната вертикална кафява линия на корема Mr. Green
Да,но по-бавничко.smile3521

# 10
Miss_74, аз съм в петия месец и забелязах, че ми се появяват лунички по носа и по бузите под очите, което не е характерно за мен. Веднага започнах да се мажа с крема против петна на Мама Донна на Чико /той има и слънцезащитни фактори, въпреки че не пише колко/ и засега съм доволна от резултата - май са поизбледнели, а и не се влошават. Аз съм чувала, че невинаги след раждането изчезват и затова реших да взема мерки отрано. Ако не си вземеш специален крем, поне се мажи с възможно най-високия фактор слънцезащитен крем - това го знам от козметичката ми.

Успешно добременяване!

# 11
  • Мнения: 4 621
Старите баби на това ще ти кажат, че вървиш на момиче. Колко е вярно не знам, но съм чувала за такива петна, които после изчезват по същия начин както са се появили.
Гледай си коремчето сега и не се притеснявай.
newsm10

# 12
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз така бях миналото лято - цялата в петна - 3-4 месеца след разждането изчезват поне при мен беше така и имам момиче newsm44

# 13
  • Мнения: 5 647
Старите баби на това ще ти кажат, че вървиш на момиче.

Това са бабини измислици. Аз нямах нито петна, нито лунички. Единствено една линия на корема, която изчезна няколко месеца след раждането.

# 14
  • Мнения: 1 493
Старите баби на това ще ти кажат, че вървиш на момиче. Колко е вярно не знам, но съм чувала за такива петна, които после изчезват по същия начин както са се появили.


Гледай си коремчето сега и не се притеснявай !   Hug

Общи условия

Активация на акаунт