Докторът ме притесни по телефона

  • 1 551
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516
Обадих му се да питам дали е нормално да ме боли коремът - по точно яйчниците.  Боли ме точно ка при ПМС. И той каза, ако е от време на време не е проблем , но ако е постоянно не е нормално. Записах си час в 5 часа днес, но до тогава ще откача Sad(((((((

# 1
  • Мнения: 1 975
Мен също в първите 1-2месеца ме наболяваше, точно като при цикъл, но нямаше никакъв проблем  bouquet. Бъди спокойна всичко ще е наред newsm51  love001

# 2
  • София
  • Мнения: 7 183
А аз някъде в 3-ти, 4-ти месец се разболях - някаква настинка, и имах една кошмарна нощ, в която на всичкото отгоре се съсипах да повръщам - явно от ефералгана, с който се лекувах. На сутринта много ме заболяха яйчниците, но когато отидох при лекарката, тя ми каза, че яйчниците вече съвсем не се намират на старото си място, били изместени от матката newsm78.... Явно ме болеше мускулатурата от напъните при повръщане
Но не се притеснявай, доколкото знам опасните болки са ниско в корема, а не в яйчниците

# 3
  • Мнения: 1 006
Спокойно и аз бях така в първите месеци.Доктора ми изписа Папаверин и след като започнах да го пия повече не ме е боляло.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойно мила! Може да не те болят яйчници, ами самата матка да расте болката е много остра,  наподобява тази при яйчници защото боли "встрани", заради разпъването. Просто бебчо си прави място. Отиди да те видят за лично успокоение, но съм убедена, че е нещо нормално, затова не "откачай", за да не вредиш на мъничкото същество, растящо в теб! Стискам палци Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
И мен ме болеше в началото. Пиех Нош Па, но малко време. Отминава и не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 1 516
пфу , дано да си права  Praynig . Аз и преди се притеснявах много лесно, но сега от както разбрах, че съм бременна е някакъв ад - направо си откачам ...

# 7
  • Мнения: 3 089
ако правилно изчислявам и ти си в 8 г.с. (както показва лентичката), и ако не беше бременна, долу горе по това време (обикновено) би имала овулация. знам, че е възможно в дните, в които би имала овулация или цикъл (ако нямаше бременност), да усещаш болки в яйчниците.
добре е, че ще ходиш на лекар.

# 8
  • Мнения: 5 647
На мен корема ми беше стегнат през почти цялата бременност, а проблеми не съм имала  така че спокойно. Отиди на лекар и ще се успокоиш.

# 9
  • Мнения: 1 516
О , момичета ! Благодаря ви за успокоителните думи! Страхотните сте   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet. Дано наистина всичко е наред, както казвате.
Но защо докторът ме стресна така?!?!?!?!?

# 10
  • Мнения: 1 516
ако правилно изчислявам и ти си в 8 г.с. (както показва лентичката), и ако не беше бременна, долу горе по това време (обикновено) би имала овулация. знам, че е възможно в дните, в които би имала овулация или цикъл (ако нямаше бременност), да усещаш болки в яйчниците.
добре е, че ще ходиш на лекар.


Честит имен ден на малката Петра !

# 11
  • София
  • Мнения: 39 745
Моята бременност започна точно така. Болките спряха след 2рия месец. Късмет майче.

# 12
  • Мнения: 46 492
Мен така ме болеше почти до 4-ти месец  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 089
хи-хи
благодаря   Hug
и не се притеснявай излишно. ако сега се стряскаш така не знам как ще изкараш 7-9 месеци, когато са подготвителните контракции.
  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 516
хи-хи
благодаря   Hug
и не се притеснявай излишно. ако сега се стряскаш така не знам как ще изкараш 7-9 месеци, когато са подготвителните контракции.
  bouquet

И такова нещо като "подготвителни контакции " ли има ... Господи в какво се забърках Wink  Joy

Общи условия

Активация на акаунт