Имат ли децата ви здравна книжка ?

  • 12 015
  • 57
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моя син няма, педито никога не ми е споменавала за такава книжка, а ще ходим с малкия на почивка, та въпроса ми е имат ли вашите деца издадени такива книжки от педито ?
Мога ли сега да купя и да я занеса на педито за печат ?

# 1
  • Мнения: 1 353
Да имаме  Peace на нащата ни я даде педито когато бяхме на 6м.Тя не се купува а личната му лекарака я издава.Като ходиш при нея и кажи и тя ще ти я даде.Сигурно вече е готова Laughing Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 8 917
Моя син няма, педито никога не ми е споменавала за такава книжка, а ще ходим с малкия на почивка, та въпроса ми е имат ли вашите деца издадени такива книжки от педито ?
Мога ли сега да купя и да я занеса на педито за печат ?

Да, Гери има Peace Но едва ли можеш да я купиш, при положение ,че педито ти е длъжно да я издаде Peace

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да имаме  Peace на нащата ни я даде педито когато бяхме на 6м.Тя не се купува а личната му лекарака я издава.Като ходиш при нея и кажи и тя ще ти я даде.Сигурно вече е готова Laughing Laughing Laughing Laughing


 Embarassed Не знаех  Embarassed
Мерси   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 9 816
Моите деца имат-лекаря ми ги даде веднага след раждането-в рамките на двайсетина дни.Аз те съветвам да си поискаш от лекаря.Мисля,че не можеш да си купиш-доколкото знам те се водят на отчет на личните лекари.Вътре трябва да са нанесени всички ваксини.Това е много важно,защото/да не ти се налага/ ,когато на моята голяма дъщеря и намерих кърлеж,дежурния лекар провери в книжката кога е последно ваксинирана против тетанус.

# 5
  • Мнения: 1 353
Да имаме  Peace на нащата ни я даде педито когато бяхме на 6м.Тя не се купува а личната му лекарака я издава.Като ходиш при нея и кажи и тя ще ти я даде.Сигурно вече е готова Laughing Laughing Laughing Laughing


 Embarassed Не знаех  Embarassed
Мерси   bouquet

пак заповядай Grinning

# 6
  • Мнения: 3 447
Има, да. Педито я издава, попитай си Peace

# 7
  • Мнения: 1 353
Моите деца имат-лекаря ми ги даде веднага след раждането-в рамките на двайсетина дни.Аз те съветвам да си поискаш от лекаря.Мисля,че не можеш да си купиш-доколкото знам те се водят на отчет на личните лекари.Вътре трябва да са нанесени всички ваксини.Това е много важно,защото/да не ти се налага/ ,когато на моята голяма дъщеря и намерих кърлеж,дежурния лекар провери в книжката кога е последно ваксинирана против тетанус.
това в което се нанасят ваксините се нарича Имунизационен паспорт а синята книжчица е здравноосигурителна .Имунизационния паспорт се издава още при изписването и наистина вътре се вписват имунизациите Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 9 816
Весенце,не съм съгласна  bouquet!Отзад на здравната книжка се нанасят всички ваксини.Идеята е да имаш цялата информация на едно място.Сигурна съм!

# 9
  • Мнения: 1 353
 
Весенце,не съм съгласна  bouquet!Отзад на здравната книжка се нанасят всички ваксини.Идеята е да имаш цялата информация на едно място.Сигурна съм!
в такъв случай на мен не ми ги нанасят там а само на имунизационния newsm78

# 10
  • Мнения: 1 353
а на мамите по горе нанасят ли им в мсините книжки имунизациите? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Мнения: 1 353
а на мамите по горе нанасят ли им в сините книжки имунизациите?

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Във въпросната синя книжка се нанасят имунизациите. При приемането на Василена в яслите ми я искаха, за да си ги снимат. На голямата само ги погледнаха и ми я върнаха.

# 13
  • Мнения: 5 647
Да, има. Веднага след като се роди й се направи такава.
а на мамите по горе нанасят ли им в сините книжки имунизациите?

До сега нищо не е нанасяно в книжката, освен имената на личния доктор.

# 14
  • Мнения: 1 353
Да, има. Веднага след като се роди й се направи такава.
а на мамите по горе нанасят ли им в сините книжки имунизациите?

До сега нищо не е нанасяно в книжката, освен имената на личния доктор.
същата работа като при нас

Общи условия

Активация на акаунт