Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С какво да мажа венците при поникване на зъбките, за да мине по-безболезнено. Препоръчайте ми!
Цитирай

home!sweet home!

calgel
Цитирай

Аз мажа с Дентинокс.За мен е по-добрият вариант,защото съдържа и екстракт от лайка (с противовъзпалително действие).
Цитирай

Варна

Аз мажа с Дентинокс.За мен е по-добрият вариант,защото съдържа и екстракт от лайка (с противовъзпалително действие).
И аз ползвам Дентинокс. Просто това купих. Чух, че било като при коликите - нищо не помага напълно, всичко облекчава малко.
Цитирай

Ползвали сме Дентинокс имаше добър ефект! Peace
Цитирай

Благодаря за отговорите, момичета!
Цитирай

София

Ползвала съм Дентинокс и Калгел,но на нас ни помогна само Генгигел.Малко по-скъпичък е-около 20 лв,но си заслужава PeaceУспокоява веднага
Цитирай

Бургас

Ползвах Дентинокс, но за кътниците поръчах на брат ми да донесе от щатите Baby Oralgel. Върши супер работа. Ако имаш познати помоли ги да ти пратят. Този гел ми го препоръчаха мамите от Чужбинския форум, за което им благодаря. Но си оставам на мнение, че зъбките са като коликите. Просто геловете им дават моментно успокоение - да хапнат или пък да заспят. Но буденето след това ти е гарантирано.
Цитирай

Посъветвах се с кръстниците ни, които живеят в Лондон и след 2-3 седмици ще ни донесат гела, който ползват те - BONJELA. Ако някой се интересува ще пиша дали ни помага.
Цитирай

София

Baby Oralgel съдържа ли Хлорхексидин?
Цитирай
И при нас дентинокса по-действа от калгела.Но определено настръхвам като почва да вади зъби-не може да спи ,боли го и буквално вие от болка ,а аз немога да му помогна много освен да го намажа с гела ,да му дам нурофен а с нурофена е по-добре ,но повече от 5 вечера не мога да му го давам.Чувствам се ужасно безсилна -къса ми се сърцето като видя как страда-не го пожелавам на никого.Моля се само да е жив и здрав,защото заради зъбките 2 пъти е вдигал Т и е бил със зачервено гърло и на антибиотици накрая.От форума чувам за този гангигел,че бил много ефикасен,но тук в Бургас където и да попитам никъде не са го получавали.Съгласна съм да дам и повече пари,но да знам че със сигурност ще му помогне.Чувам за какви ли не бабини илачи,но определено не бих експериментирала със сина си.Желая на всички децата им да вадят безболезнено зъбките.
Цитирай
Аз  съм за Генгигел бейби.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.