Възмутена съм....

  • 1 558
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Как може да има такива форуми newsm61 newsm61 newsm61
А какво ще стане, ако някоя млада и неопитна мама открие първо него newsm78 Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick
Споко, пробвай в Гугъла да видиш - винаги първо излизат препратки към БГ-Мамма Mr. Green БГ-Мамма форевер - дет съ вика Peace Mr. Green
Пък и точно НЕТ-а не е никак чисто пространство. Не можем да се надяваме хората да вярват 100% на четеното тук. Това ме навежда на нещо, предложено ми тази вечер от мъжа ми - да издадем книга. Наша, българска, с наши истории, снимки и т.н.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 084
Как може да има такива форуми newsm61 newsm61 newsm61
А какво ще стане, ако някоя млада и неопитна мама открие първо него newsm78 Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick
Споко, пробвай в Гугъла да видиш - винаги първо излизат препратки към БГ-Мамма Mr. Green БГ-Мамма форевер - дет съ вика Peace Mr. Green
Пък и точно НЕТ-а не е никак чисто пространство. Не можем да се надяваме хората да вярват 100% на четеното тук. Това ме навежда на нещо, предложено ми тази вечер от мъжа ми - да издадем книга. Наша, българска, с наши истории, снимки и т.н.


ааа идеята за книга е готина Wink

# 17
  • Мнения: 4 915
Жалко е наистина....

Но има надежда:
Нашите потребители са написали 156 мнения
Имаме 46 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Free Soul Hug

http://moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=28846&t=28846

Не, нЕма надежда.  Laughing Специално зо новия форум moetodete.

юл4е e права. Регистрирах се от този си ник, но не успях да пусна отговор по темата за кърменето. Пробвах с ника си от пощата - успях.
Написах нещо подобно:
"Д-р Димов, пишете нелепици. Без извинение.
Жалко за титлата Ви.
Информирайте се.
Поне Националния план за храненето на МЗ си прочетете...

За всички, които се интересуват от кърменето и захранването, ето една богата библиотека с преводни и български статии - /и линк/"

Резултат: НИЩО.
Изтриха ми мнението, деактивираха ми акаунта.  Crazy
Та тъй.

Но който търси - намира. Форум БГМамма наистина веднага изскача от Гуглето при ключови думи кърмене и захранване.  Mr. Green

# 18
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дам явно интересни неща стават като чета тази тема  Thinking ... да за Гуглето  Peace аз така открих форума та се надявам че все пак да се сред първите и да имаш толкова подкрепа не е малко  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 915
Малко офф, не се стърпях:  Mr. Green

Деси, под аватара на Емата можеш да напишеш и "Йо-хо-хо...и цицка мляко!".
Така де...тематично е, някак си... Laughing Laughing

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
То пък един форум. от 5 мин се опитвам да се регистрирам и ил ме прехвърля на английски, или се разпада страницата. Ама аз съм упорита и пак ще пробвам, и ще пиша. Да видим дали ще изтрият и моя постинг

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick
е споко, ще оживее. Дали ще прочете там или ще се довери на педито си, все тая.

Абсолютно си права! Аман от "компетентни" педиатри , но това е друга тема... Имам чувството, че четем повече от тях и че се интересуваме повече... newsm78

# 22
  • Мнения: 422
Май това е форума на засегнатите педиатри,от някои по смели мами...не стига че масово "съветват много компетентно",ами и форум си направили #Cussing out  #2gunfire

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Така е. На мен ми поистриха постинга. Оставиха само удобната за тях част #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт