Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Днес докторката ме прати на ултрасаунд левел 2 защото не можали да видят добре сърцето на бебето и мене като ме загризаха едни съмнения, че са видели нещо не както трябва и тя не иска да ми каже защото не е сигурна и цял ден седя у нас и ми минават какви ли не мисли през главата. С първото бебе не са ме пращали на такъв ултрасаунд. Моля ви се кажете ходили ли сте на такъв ултрасаунд и с какво е по-различен от първия и само при сериозни случаи ли те пращат на такъв?
Цитирай

Днес докторката ме прати на ултрасаунд левел 2 защото не можали да видят добре сърцето на бебето и мене като ме загризаха едни съмнения, че са видели нещо не както трябва и тя не иска да ми каже защото не е сигурна и цял ден седя у нас и ми минават какви ли не мисли през главата. С първото бебе не са ме пращали на такъв ултрасаунд. Моля ви се кажете ходили ли сте на такъв ултрасаунд и с какво е по-различен от първия и само при сериозни случаи ли те пращат на такъв?

Не си спомням точно, но мисля че около 24 седмица пращаха на специален ултразвук.
Ако беше нещо притеснително, нямаше да те пусне да си ходиш, тъй че не се шашкай.
Цитирай
мНОГО ТИ блАГОДАрЯ
Цитирай

usa

левел 2 означава, че по-добър специалист с по-голям опит ще наблюдава определен орган, във вашия случай сърцето. нарича се също targeted ultrasound. изпращат при съмнения за нещо нередно. аз съм ходила след съмнения за бъбречни увреждания на сина ми. на въпросния преглед отхвърлиха съмненията. май е излишно да ти казвам да не бързаш да се притесняваш, щом вече си започнала, но дано поне прегледа да е скоро, че да не се притесняваш дълго. дано всичко е наред!
Цитирай

USA

Миз много добре го е обяснила. Включвам се само, за да ти кажа, че ти стискам палци всичко да е наред   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.