Временна раздяла

  • 8 641
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 499
Ако не можеш да спиш от липсата на другия, много неща ти се изясняват WinkАко пък се чувстваш по-лек и освободен без присъствието му - това ти дава сили да теглиш чертата.

Подкрепям на 100%!!!  newsm10 newsm10 newsm10

# 46
  • Мнения: 3 394
за раздяла не знам, но ако наистина отношенията са обтегнати, може би смяната на обстановката, а не на човека е решението. Кратка ваканция някъде може да подейства освежаващо и на проблема да се погледне от друга страна.

# 47
лично при мен не помогна .Усложниха се нещата още повече и се стигна до развод.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Раздялата помага да помислиш с чувство на необвързаност.  Ако ти е терсене така, значи раздялата е временна.  Ако се почувстваш свободен и щастлив - така си и остава.
Много точно казано.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Аз лично в такова нещо като временна раздяла не вярвам. Ако има някаква раздяла то тя е окончателна. Всички положения от рода на грабнала съм си багажа и при майка докато ми мине яда и пак се прибера аз не ги считам за временна раздяла. За мене временната раздяла е момента в който теглиш чертата на нещата и ги оставаш да си отидат, ако по някаква причина излезе, че сметките са грешни нещата може и да се оправят, но никога както преди.

# 50
  • Мнения: 275
Когато се събрахме с мъжът ми да живеем заедно (без брак все още), след една година аз си тръгнах. Имахме спречквания, аз го обичах, бях сигурна, че и той ме обича, но си тръгнах. От тогава разбрахме, че не можем един без друг!
Сега всичко е друго - имаме дете и никой от нас няма да си тръгне "ей така". Всичко зависи от хората, от ситуацията ..... и от още много други неща ....

# 51
  • Мнения: 4 629
Много е относително да се каже дали временната раздяла е полезно или вредно действие за една връзка. Аз лично не съм имала такива периоди от живота си. За мен раздялата е само окончателна. Временното раздаляне не ми е по вкуса

# 52
  • София
  • Мнения: 2 227
За мен временната раздяла е нож с две остриета по простата причина, че на един от двамата може да му се хареса свободата. Заради една такава временна раздяла се разделих с пъравата си любов!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 228
За мен временната раздяла е нож с две остриета по простата причина, че на един от двамата може да му се хареса свободата. Заради една такава временна раздяла се разделих с пъравата си любов!

А според мен точно това е идеята - да видиш дали ти харесва свободния живот.
Аз мога фермани да пиша по темата, но с две думи - временните раздели са ни помагали доста пъти. Не ни е харесвал "свободния" живот.
9 години вече. Имам предвид точно временни раздели, за които пише авторката на темата, не за почивка или командировка насаме (което е добре дошло в определени случаи всъщност...).
Но, предполагам, зависи от хората - от нас двамата никой не е краен...

Общи условия

Активация на акаунт