Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Русе

Всички знаем, че за да стане косъма за кола-маска трябва да е по-дълъг.

Успявате ли лятото да ги пуснете достатъчно?

Аз не, признавам си. Късна есен някъде мога да позанемаря някоя седмица, но сега неуспявам.
А имам желание.
Цитирай

Свищов

Скоро в "Красива мама" говорихме по тоя въпрос. Аз успявам да ги пусна за епилатор, като през това време ходя с панталони. За мен не е проблем, защото изключително рядко слагам пола или рокля.
Цитирай

София

Епилатор му е майката. През живота си да съм си правила 3-4 пъти кола маска. Действам с машинката всяка неделя къмто 3 следобяд  Wink
Цитирай

При хората, които обичам

С епилатор не ти е нужно да чакаш дълго. След неделното къпане/ Mr. Greenизвинявай, ама темите са направооо ooooh!/ задължително минавам с епилатора. Каквото е пробило се хваща.
Цитирай

Sofia

Епилатор му е майката. През живота си да съм си правила 3-4 пъти кола маска. Действам с машинката всяка неделя къмто 3 следобяд  Wink
това като ритуал ли е  Wink
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

ааа, за епилатор твърдят преди къпане, после космите ставали по-упорити и по-трудно се давали.
Аз колата не я употребявам по сума ти причини и не мога да се сетя за една добра причина аз да си направя кола маска
Цитирай

Русе

Кой ... говори за крака?  Blush
Цитирай

София

това като ритуал ли е  Wink

Да, нещо като ритуал. Просто времето ми е разграфено буквално на минути и ако пропусна часа за епилатора след това ще трябва да чакам къмто 11 часа вечерта чак. А тогава ми се спиииии... Crazy
Цитирай

При хората, които обичам

А за к`во newsm78
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

що си мислиш, че само крака се обезкосмяват с епилатор  newsm78
Цитирай

София

За пръстите на ръцете... или...? newsm78
Цитирай

Русе

що си мислиш, че само крака се обезкосмяват с епилатор  newsm78

В смисъл, само там се справям сякаш аз перфектно само с епилатор, винаги.
Ок, например мишници - има един период, в които набождат гадини, по 2 мм, но епилатора няма да ги хване?
Тогава ... или моя епилатор е скапан?

И разни  многоъгълници - само Биби засега имам инфо се справя перфектно сама там, изцяло  Mr. Green
Цитирай

Епилатор и не чакам-веднъж-дваж в седмицата минавам всичко/мишниците и по-често даже-някой заблуден косъм/, не само крака Mr. Green
Цитирай

София

Аааааааааа.... така кажи де, що се срамиш! Аз съм на самобръсначка навсякъде ОСВЕН на краката. И космите пак трябва да пораснат малко, иначе се нарязвам жестоко, ако са току що наболи. Така че си ходя набола няколко дни, не може иначе....докато събера кураж за кола, или пари за лазерна Sad
Цитирай

Sf

Аз нямам много косми... Ген. Ама като видя някой да се рехавее и бръсначът играе - използвах сега промоСията на Жилет и си взех Мас3, че ме издържа много месеци Smile
Това май е тема за Красива мама...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора