Козметичните студия - "За" или "Против"

  • 1 200
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Сте за ползването им като съюзник в борбата с килограмите и целулита?
Ще ми се тези от вас които имат опит да споделят - къде са били, доволни ли са, струва ли си?
Правя уговорката, че съм напълно наясно че и там няма вълшебни пръчици - имам да се преборя с едни излишни - 7-8 килограма /амаааа много са упорити беее/  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И със целулит - който обаче далеч не е трагичен.
Не съм първа младост вече и ми се струва, че е разумно да подпомогна диетите и фитнеса с някакви процедури, но къде ???
Вие сте!!!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях решила да ходя в козметично студио на отслабващи процедури, но се оказа излишно.
Сега пия БиоАктив хром и влакно (в съвсем мининмални дози), ходя на фитнес 3 пъти седмично и мажа бедрата с Леокрама всяка вечер. Няма и месец откакто започнах тия неща да ги правя редовно и резултатът е на лице. Мнимата ми бременност изчезна, обиколките намаляха и физически станап по-издържлива Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз съм за - и ако не бяха скъпи процедурите и ако се намираха студията по-близо до дома ми - нямаше да излизам от там. Party

# 3
  • Мнения: 7 263
Аз съм за - и ако не бяха скъпи процедурите и ако се намираха студията по-близо до дома ми - нямаше да излизам от там. Party


Абсолютно!!!

Бях решила да ходя в козметично студио на отслабващи процедури, но се оказа излишно.
Сега пия БиоАктив хром и влакно (в съвсем мининмални дози), ходя на фитнес 3 пъти седмично и мажа бедрата с Леокрама всяка вечер. Няма и месец откакто започнах тия неща да ги правя редовно и резултатът е на лице. Мнимата ми бременност изчезна, обиколките намаляха и физически станап по-издържлива Grinning




Браво!
При мен обаче резултата не е така очевиден именно затова се замислям!
Дано има и мами които са посещавали такива процедури и споделят от личен опит все пак!

# 4
  • Мнения: 6 607
Определено ЗА Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При мен обаче резултата не е така очевиден именно затова се замислям!
Дано има и мами които са посещавали такива процедури и споделят от личен опит все пак!
Т.е.- опитвала си?... Щото отначало и аз мислех, че няма да има ефект, но при упоритост- няма начин.
Имаше няколко теми за процедури за отслабване. Сещам се, че Сърдечен (или каквато Шаркцица е за момента- изпуснах му края) и Додо-додо пускаха теми да се похвалят с резултата.

# 6
  • Мнения: 2 241
По принцип ЗА, ако имате пари и време - много е приятно някой да те вземе в ръце и да се грижи за теб, а и да те контролира - мери те, тегли те, поощрява те, кара ти се (ако си сгафил).... Simple Smile

От друга страна ПРОТИВ, защото няма кой знае какъв дълготраен ефект или поне при мен, но на мен ми липсва постоянство, не ходя на поддържащи процедури, не изпълнявам всички предписания и.... в крайна сметка след няколко месеца се връщам в изходната точка..... докато не реша да отида да се пробвам с някоя нова терапия в друго студио. Simple Smile

Иначе съм ходила в Ина, Престиж, Ралис и май още някъде, но забравих... newsm78

# 7
  • Мнения: 1 455
До два месеца ще отварям салон за красота и дано повечето мацки са "за", иначе не ми се мисли как ще се справям... Tired

# 8
  • Мнения: 2 529
Разбира се, че съм за. Simple Smile Аз и друг път съм писала, че съм ходила на процедури - термолиполиза, антицелулитен масаж, след това започнах 3 пъти седмично фитнес. В момента обаче съм позарязала фитнеса и играя тенис, защото ми се практикува спорт навън. Килограми свалих бързо, но тъй като нямах много излишни, сто пъти повече съм доволна от моделиращия ефект на фитнеса - стегнат корем, приятно оформени мускули на ръцете и краката, по-голяма идръжливост и добър тонус и самочувствие  Party

Забравих да напиша, че на фитнес и процедури, а също и на тенис ходя в "Дема", защото ми е удобно и близо.

# 9
  • Мнения: 2 241
До два месеца ще отварям салон за красота и дано повечето мацки са "за", иначе не ми се мисли как ще се справям... Tired

А, не се притеснявай, клиентела няма да ти липсва, винаги има жени готови на всякакви жертви (и разходи) за 1 кг и 1 см по-малко. Wink

Тъкмо и аз ще се пробвам при теб след второто раждане, ще имам нужда Grinning

# 10
# 11
  • Мнения: 206
До два месеца ще отварям салон за красота и дано повечето мацки са "за", иначе не ми се мисли как ще се справям... Tired

Дани, не живея в София (Пловдив - транспортът не е проблем), но ако ми намериш начин да махнеш част от сланинките на лицето ми и очертаеш контура му, със сигурност ще ти стана клиент... Mr. Green

Всъщност говоря сериозно - живот и здраве, отвори салона, и си давам заявка за тип дренажна процедура, или от сорта. Козметиката е ужасно скъпа, скоро пуснах допитване сред мацките за идеи, но... нищо... Tired А иначе самото ми лице е такова, обаче искам да го променя... (възрастта отделно... Sick)

Не се притеснявай за салона - суетата никога няма да умре, и ти никога няма да си гладна, дори напротив... Flutter

Желая ти предварително успех!... Hug

# 12
  • Мнения: 6 472
До два месеца ще отварям салон за красота и дано повечето мацки са "за", иначе не ми се мисли как ще се справям... Tired

Дани, само кажи, че е близо до залата ти и считай че съм там Mr. Green

# 13
Определено съм за. Постигала съм много добри резултати. Проблемът е, че малко хора правят процедурите и масажа, както трябва, нужното време и с нужното познание.
Иначе с умерена диета, съм постигала за един курс от 20 процедури, да сваля два номера от дрехите си. Процедурите не ги правех всеки ден, а през ден.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм ходила само на масаж. Много е хубаво.  Blush
Предполагам, че подпомага отслабването и стягането, но задължително съчетано с режим и спорт. Иначе си мисля, че не действа.

Общи условия

Активация на акаунт