Интересна ситуация - какво мислите вие?

  • 6 261
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 186
Значи всякакви крайности са вредни. От една страна си казваш, ми какво толкова, тя да си пие винцето, той да си пие сокчето....Ама, не, не ми иде отвътре, друго си е двамата да седнат и да си пийнат по чашка винце. Сигурно не е лош човека, ама между нас не би се получило.   newsm78

Е това не е ли крайност? Да не можеш да приемеш някой човек, само защото е въздържател? newsm78
За мен други неща имат ценност, ако един човек ми е приятен и интересен, разговора си върви и без алкохол и наздравици.

# 166
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, още в първият постинг, който всъщност остана мнооого назад ooooh! И започнахме да бистрим ситуацията, сякаш е от първостепенна важност  Laughing А значение имат и много други фактори освен дали въпростният господин ще надигне чашата. Много едностранчиво погледнахме на ситуацията и всеки си защитава твърдо позицията, която е заел  Crazy Както обикновено в Кокошарника.

# 167
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всъщност всичко зависи от това какъв е човека....ако е склонен да отпие- ще отпие, ако не е - няма.....Важното е да се държи естествено, а не да прави "каквото трябва "

# 168
  • Мнения: 145
Аз уважавам хората с принципи и никога не бих поискала или се опитала да ги нарушат заради мен. така, както не желая някой да ме обвинява заради моите принципи. Така например аз съм единственият абсолютно твърд непушач в нашата приятелска компания. Това обаче не ме кара да се чувствам неудобно по никакъв начин. Някой беше казал, че двете неща не трябва да се сравняват. Напротив! И двете според мен са въпрос на личен избор и никой не е длъжен да прави компромиси с такива принципи, за да не се чувства другия некомфортно.

# 169
  • Мнения: 2 120
Аз не пия, но това не пречи гостите ми да се чувстват приятно. Не бих пила, заради етикета, имам свои принципи.

Общи условия

Активация на акаунт