Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Света Троица

Много мразя да ме сърби носът! Винаги, ама винаги когато ме засърби имам неприятности и хабя нерви за нещо. Ужас! Щом получа сърбеж в съответната област нещо неприятно ми се случва  Confused
Ужасно е!
А вашите носове, верно ли отчитат и надушват ли задаващите се проблеми  #Crazy
Цитирай

Няма такова нещо при мен.Единственото,което се случва като ме засърби,е да се почеша.
Цитирай

Не.
Суеверията не са ми по вкуса и по носа  Crossing Arms
Цитирай

Бургас

Моя нещо не отчита правилно.Винаги когато ям нещо солено ме сърби ужасно носа,незнам защо.Това ще рече,че всеки ден трябва да се ядосвам.При мен няма такъв филм.
Цитирай

Не е верен индикатор, но като го прочетох това и ме засърбя Crazy Това е малко като прозяването.
Цитирай

София

Естествено, че е верен индикатор. Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. И ако съдя по моя нос, значи мога да заявя, че тези твърдения са вярни. А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
Цитирай

А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
В какво състояние Mr. Green
Цитирай

А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
В какво състояние Mr. Green

Естествено, че в нееректирало състояние.
В ерекция е към 39 см.  Mr. Green
Цитирай

София

Не.  Naughty Няма такова нещо Hug
Цитирай

Burgas

Не.
Суеверията не са ми по вкуса и по носа  Crossing Arms

Peace
Цитирай

Света Троица

Естествено, че е верен индикатор. Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. И ако съдя по моя нос, значи мога да заявя, че тези твърдения са вярни. А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
hahaha
В този смисъл не е верен индикатор. Няма общо. Знам го от скромен опит Mr. Green
Това съм го чувала и за плешивите мъже, че са много надарени, но не мога да кажа дали е така. По скоро не е, но за сърбежа и неприятностите съм напълно сериозна. Не е суеверие  Crossing Arms
Цитирай

София

При мен е верен. Както и играенето на око. Може да е смешно, но е факт.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

При мен е верен. Както и играенето на око. Може да е смешно, но е факт.

горе-долу същото.
И нюхът ми си го бива  Flutter... немска овчарка не ти трЕбе  bowuu
Цитирай

Пловдив

Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. Laughing

hahaha
Така ли? Хайде която има в списъка си с желани качества за мъжа по-къс нос, да го задрасква 35

Аз пък съм чувала за жените, че са толкова 'дълбоки', колкото разстоянието от началото на дланта до върха на средния пръст Smile))
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.