Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
мили мами, преди малко ми се случи нещо странно Shocked В работата имам високопоставен човек - шеф, който никога не ми е обръщал кой знае какво особено внимание и сега ми подари букет цветя без нищо - ей така. И представете си моята реакция - казах:"Благодаря, кой Ви го подари?" Първо това си помислих, защото реших, че просто някой му го е подарил и той няма какво да го прави. Представяте ли си - много съм умна, а си мислех до сега, че първо мисля, а после говоря ooooh!. Много тъпо, дано не се разсърди много човека... Praynig  Трябваше да го споделя с вас, направо си умирам от срам  Blush
Цитирай

София

И той как реагира?
Цитирай
каза "Не съм обърнал резбата!!!"
Цитирай
Мислите ли, че трябва да му се извиня?! Thinking
Цитирай

sofia

Ако съм на твое място може би бих се разсмяла на създалата се ситуация (както и в момента ме разсмя реакцията ти). Не познавам шефа ти, но ако има чувство за хумор няма какво да се извиняваш.
Цитирай
Starfish, честно да си кажа не се разсмя на момента, но за сега ми се е озъбил също... Надявам се да го приема като шега, но аз въобще не го казах със смешен тон.... Embarassed
Цитирай

Сигурно го е приел на шега  newsm78 и по добре да е така
Цитирай

Пловдив

Аз в такива случай винаги си казвам после, по-добре да си обясня постъпката, за да няма погрешно разбрали Smile
Цитирай

Scotland

Извини му се, но някак с доза хумор. Да не излезе като оправдание и неудобство.   bouquet Ето този букет е за теб от мен но без мръсни мисли  Very Happy
Не го мислли сладка ситуация. Аз най-вероятно щях да се побъркам от смях.
Цитирай

Италия

Аз в такива случай винаги си казвам после, по-добре да си обясня постъпката, за да няма погрешно разбрали Smile

и аз така мисля!  Peace
Цитирай

Zeist, NL

ПО-добре си трай, няма какво да се обясняваш за някакъв букет, едва ли е вложил кой-знае какво, а ако е... то тогава ще имаш възможност да му обясниш
Цитирай

гр. София

Наистина по-добре си трай. То момента е отминал. Явно и човека има чувство за хумор и той е извадил положението.
а за друг път - не се изненадвай толкова, че не се знае какво ще изръсиш  Laughing
Цитирай
Е, мили мами - извиних му се с лека доза хумор - немога да възпроизведа думите си, но миля, че се разбрахме...уф............ Надявам се всичко да е ОК. Praynig Мерси за съветите Hug
Цитирай

Zeist, NL

Аз така и не разбрах защо смяташ, че му дължиш извинение Shocked
Нали не е практика във вашата фирма шефовете да подаряват цветя? Нормално е да се шашнеш... освен ако няма причина за такива мили жестове Rolling Eyes
Цитирай

London, Sofia

Аз така и не разбрах защо смяташ, че му дължиш извинение Shocked
Нали не е практика във вашата фирма шефовете да подаряват цветя? Нормално е да се шашнеш... освен ако няма причина за такива мили жестове Rolling Eyes
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора