2 в 1 било.... дали?

  • 4 207
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 900
Ако искате фотоапарат си вземете такъв, няма смисъл от камера. Наистина снимките не са със същото качество, а камерите колкото и малки да ги правят вече са си по-големи от фотоапарати, следователно ще се носи по-трудно и ще заема повече място. Като цяло според мен по-рядко ще правиш снимки с камерата отколкото с апарата.

# 16
  • Мнения: 46 508
По мое мнение всичко що е 2 в 1; 3 в 1; 4 в 1 и т.н. си е направо за боклука. Като почнеш от шампоани, препарати за миене, чистене, пране, минеш през техниката и свършиш....де да знам къде. Ако искате да правите снимки си купете фотоапарат, а не камера. По принцип колкото повече функции има една джаджа, толкова по-голяма е вероятността те да не работят както трябва.

То не е точно 2 в 1, води се се камера и качеството на видеото е същото като на модела без функция "Foto", но не може да се каже, че е камера + фотоапарат, защото най-малкото няма светкавица Confused

# 17
  • Мнения: 6 167
всяко нещо, което е 2 в 1, не е нито едното, нито другото.
трябваше ми известно време да се убедя от опит.

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
По добре цифров фотоапарат,ние си взехме и камера ползваме я от дъжт на вятър,само където потрошихме толкова пари,но с мъж на глава не се излиза smile3514

и ние сме така... сега ще си купуваме и фотоапарат  Whistling

# 19
  • Мнения: 7 186
Аз съм против продуктите 2, 3, 5 и т.н. в 1, защото качеството на едното винаги е за сметка на другото, все някоя от екстрите не струва.
А относно твоята покупка мисля, че след като нямате хубав фотоапарат е редно да си вземете първо него. По- хубавите правят клипчета и то доста прилични, стават колкото да уловиш някой хубав момент. Simple Smile
На мен камерите не ми допадат много, от време на време е хубаво да направиш някой запис, но постоянно да снимаш и да трупаш за кво, все едно някой ще седне да изгледа всичко някой ден. Аз лично неам нерви да гледам записи. Crazy

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вече са ме изпреварили... И аз съм за продукти 1 в 1.

# 21
  • Мнения: 1 190
Аз съм за цифров фотоапарат Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
не очаквай снимките да са като от цифров фотоапарат.
Peace

# 23
  • Мнения: 5 475
не очаквай снимките да са като от цифров фотоапарат.
Peace

Абсолютно...купих нещо подобно от САЩ...не си струва!

# 24
  • Мнения: 3 205
Камерата си е камера, фотоапаратът си е фотоапарат.
И моят съпруг изказа едно такова мнение, ама аз си държах на фотоапарата. И не съжалявам. Камерата наистина няма как да си я пъхнеш в джоба.

# 25
  • Мнения: 22 842
Ние взехме такава, но не очаквай снимките да са като от цифров фотоапарат. Освен това няма светкавица, което значи, че можеш да правиш снимки само при идеално време през деня, ама и на слънце баш не става. Ние не издържахме и си купихме и фото  Confused
Ако искаш ще ти пусна снимки да видиш  Peace
Подкрепям.По-добре фото,можеш да правиш клипчета с него,освен снимки.Ние ползваме основно фотоапарата,камерата-рядко.

# 26
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
снимка с камера:
http://images08.snimka.bg/000854578-big.jpg
снимка с фотоапарат/цифров/:
http://images08.snimka.bg/000858459-big.jpg

# 27
  • Мнения: 18 542
Мога да препоръчам 2 в 1 камера и фото апарат на Сони, три мегапиксела, пише направо на ДВД  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 544
И аз смятах,че това е излишен лукс след като имаме камера,ама добре че мъжът ми хич и не ме послуша Grinning
Купи цифров Сони, прави и клипчета.Снимките са със страхотно качество,но хич не се доверявах на клипчетата,та на РД на детето той си снимаше с него,аз с камерата.Накрая като сравнихме резултата-камерата вече си стои в шкафа Laughing
Убедих се,че просто няма смисъл от нея,клипчета са 3мин и като си направиш няколко последователни е достатъчно,то все пак не снимаш филм Wink

# 29
  • Мнения: 2 257
Има такива хубави дигитални фотоапарати, които правят чудесни филмчета с една голяма карта. Снимките от камера не стават хубави, свалянето на филм иска специални инсталации по компютъра и какви ли не още главоболия, докато един хубав дигитален фотоапарт е истинското 2 в 1. Имам и двете и изобщо не се занимавам с камерата по никакъв повод. От апарат материалът се сваля за нула време на компютъра и не се налага да се обработва и прочее глупости. А откакто се заредих и с 3 GB памет се родих и откъм времетраене на клиповете. Препоръчвам апарат - с парите за камера си купете един силен и хубав + карта с много памет!

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 02:19 от G&J

Общи условия

Активация на акаунт