2 в 1 било.... дали?

  • 4 195
  • 54
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Става дума за видеокамера - ново "щукване" на моя мъж.  ooooh!

Досега ми се надуваше главата за цифров фотоапарат ( не че аз не искам, но сега "узряхме" за това  Simple Smile), сега ново "двайсе" - по-добре било видеокамера, защото с нея освен клипове, можело да се правят и снимки като с фотоапарат, било 2 в 1....  Rolling Eyes

Аз понеже с техниката съм на "вие", а пък виждам, че тук повечето имате цифрови апаратчета, както и камери, та кажете, моля, кое е по-добре?

Аз, например, си мисля, че не е удачно да мъкнеш със себе си видеокамерата (според мъжото не е тежка хич! Tired ), а е по-добре да си сложиш в джобчето фотоапартчето, особено когато си на разходка.

 newsm78

# 1
  • Мнения: 46 430
Ние взехме такава, но не очаквай снимките да са като от цифров фотоапарат. Освен това няма светкавица, което значи, че можеш да правиш снимки само при идеално време през деня, ама и на слънце баш не става. Ние не издържахме и си купихме и фото  Confused
Ако искаш ще ти пусна снимки да видиш  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Сега видях подобна тема по-надолу (забравих да пусна търсачката  Mr. Green), та още повече се убеждавам, въпреки че не съм голям разбирач, че по-добре фотоапарат.

Ама дайте козове, че нали трябва да го убеждавам моя мъж.  Laughing

# 3
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Аз съм само за дигиталните фотоапарати  снимките като са високо качество са много по-незаменим спомен поне за нас,  и особенно когото имаш голяма карта става лудо щракане, такива моменти се хващат дато никоя камера не успява.  Peace

# 4
  • Мнения: 9 063
Ами то има и дигитални фотоапарати, които снимат клипчета, със супер качество. Нашият е Канон А 410, сега са на доста евтини вече, та искам да ти кажа че за малко пари можете да купите точно това, което ви трябва.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Еми, то фотоапаратчето че прави клипче - прави, ама снимките ги прави по-добре и обратното при камерите...  Joy

Аз съм ЗА фотоапарат, трябва да стане мойта!  Laughing

# 6
По добре цифров фотоапарат,ние си взехме и камера ползваме я от дъжт на вятър,само където потрошихме толкова пари,но с мъж на глава не се излиза smile3514

# 7
  • Мнения: 1 959
Ние имаме и камера и цифров фотоапарат,но с две ръце съм за камера снимката си е снимка с камерата можеш да видиш много повече можеш да уловиш такива моменти каквито с фотоапарата не става,ама това е мое мнение ваши са си парите и вие имате последната дума.Успех  Grinning Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 97
Удобно е, че носиш само един апарат, но определено нямаш същото качество на двата поотделно. Можеш да го имаш, само ако дадеш двойно повече пари newsm53

# 9
  • Мнения: 2 336
И ние много мислихме и си взехме апарат. Купихме карта 2GB и с нея можем да правим около 25 min много качествен клип или пък 1h  30  min нормален клип с идеален звук. Ето го http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=393077. За снимките даже не коментирам.
Ами само да кажа изобщо не съжаляваме.

# 10
  • Мнения: 2 336
А пък не знам за вас, а пък ние клиповете рядко ги гледаме. Повече на  снимките обръщаме внимание.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
По мое мнение всичко що е 2 в 1; 3 в 1; 4 в 1 и т.н. си е направо за боклука. Като почнеш от шампоани, препарати за миене, чистене, пране, минеш през техниката и свършиш....де да знам къде. Ако искате да правите снимки си купете фотоапарат, а не камера. По принцип колкото повече функции има една джаджа, толкова по-голяма е вероятността те да не работят както трябва.

# 12
Видеокамера, която прави прилични снимки струва около два пъти по-скъпо от фотоапарат, който прави прилични клипчета. Мисълта ми е, че понеже ще трябва да се направи компромис с качеството или на снимките, или на видеото при полупка на само едно от двете неща, по-добре да се купи фото. Все пак за 300-450 лв може да се купи доста прилично фото. А прилична видеокамера започва от 650-700. А ако цената не е от голямо значение - и двете Simple Smile
М.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Много по-рядко ще ползвате камерата и по-рядко ще имате търпението да гледате сниманите филмчета. Имаме и камера и фотоапарат - фотото е много често в употреба, с камерата все по-рядко снимаме.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много по-рядко ще ползвате камерата и по-рядко ще имате търпението да гледате сниманите филмчета. Имаме и камера и фотоапарат - фотото е много често в употреба, с камерата все по-рядко снимаме.

Подкрепям. Даже не се сещам по празниците на децата да взема камерата. Знам си, че апаратът е с мен.

Общи условия

Активация на акаунт