Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 043
  • 164
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми това е Темата. Вярвам, че вече има ходили на море 2006г. и е редно да споделят с нас (бедните и тръпнещите в очакване  ooooh!) младИежи как е де факто обстановката. А не само на реклами да разчитаме... Confused

Хайде, пишете, споделяйте и се хвалете... Peace

# 1
  • Мнения: 3 146
В началото на юни бяхме на Албена, х-л Ралица, ол инклузив - супер беше, силно препоръчвам. Хубаво, чисто, далече от истерията  и дивотията на другите курорти. Хубави детски забавления,  батути, детска градина, разнообразна и хубава храна, алкохол на корем, джакузи, огромен басейн с детска част, автобуси до плажа ( в случай, че те мързи да годиш 10 мин), любезен и усмихнат персонал.
Из самата Албена също е доста евтино - фреш - 3лв., сладолед - 1 лв.Сребърни бижута на хубави цени , а ударът беше анцуг Найк ( бангладешки ) от 2 части за 10 лв. - така и така щели да им ги конфискуват Grinning
С две думи - за почивка с деца на албена е прекрасно.

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 17:09 от mama kenga

# 2
  • Мнения: 2 149
В началото на юни бяхме на Албена, х-л Ралица, ол инклузив - супер беше, силно препоръчвам. Хубаво, чисто, далече от истерията  и дивотията на другите курорти. Хубави детски забавления,  батути, детска градина, разнообразна и хубава храна, алкохол на корем, джакузи, огромен басейн с детска част, автобуси до плажа ( в случай, че те мързи да годиш 10 мин), любезен и усмихнат персонал.
Из самата Албена също е доста евтино - фреш - 3лв., сладолед - 1 лв.Сребърни бижута на хубави цени , а ударът беше анцуг Найк ( бангладешки ) от 2 части за 10 лв. - така и така щели да им ги конфискуват Grinning
С две думи - за почивка с деца на албена е прекрасно.
Някакви цени можеш ли да споделиш, нищо че за началото на юни говорим...

# 3
  • Мнения: 3 146
До 15 юни беше 40 лв. на човек ( детето безплатно) като в тези пари се включва каквото се сетиш. Бях приятно изненадана. Сега не знам колко струва, ама имат хубав сайт - провери. В целия хотел само ние бяхме българи - значи другите не са открили това райско място или мислят, че е много скъпо, защото хотелът е много лъскав.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Знаят го българите, мамо Кенга курорта, но го посещават по-късно през лятото. Кака Лио е тръгнала за там  Wink. А знам за поне още 2-3 семейства.  Sunglasses
Албена си е Албена. Peace Няма друг такъв курорт, въобще няма какво да спорим и убеждавам когото и да е и ако не искахме да почиваме края на август или направо септември, нямаше въобще да се колебая. В смисъл, че може да не случим на хубаво време през този период, толкоз на север.

Мерси Кенга Simple Smile

чаено момиче - От Ралица Супериор ми предложиха 160лв. за 2-на стая за нас 4-мата, края на август. Което си е ОК, според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде и аз да напиша. Нашето не беше точно почивка, но нещо такова. Бяхме в Сарафово, води се квартал на Бургас, но си е като селце. Много приятно място, тихо, спокойно. Плажът е чист, няма много туристи. Единствено хора на плажа има  в почивните дни, когато хората не са на работа. За деца е перфектно. Цените са 25-30лв за двойна стая с климатик, кабелна, хладилник, баня. Говоря за условия лукс. Повечето къщи имат механа с кухня, в която може и да се готви при такова желание. Цените са ниски, нищо общо с курортните селища. Изобщо, препоръчвам го. Очакванията ми бяха други и останах приятно изненадана.

# 6
  • Мнения: 313
И ние бяхме на Албенка....беше страхотно. Хотел Магнолия......само ще кажа, че смятам да се върнем есента отново. All inclusivе програмата е най-доброто за нас.
Блазе на всички, които скоро отиват на море.

# 7
  • Мнения: 3 211
И ние бяхме на Албена х-л Оазис края на май.
90лв./ден all incl. двойната стая, за двамата с детето.
Много хубава храна, супер обслужване, супер анимация, малки стаи, малък басейн. До нас се строеше хотел до 10-11ч.вечерта, и по цял ден, няма обед, следобед... Но сигурно вече са го завършили, знам, че от м.юни са забранени строежите и ремонтите.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ние бяхме на Приморско. Ние бяхме с карта, но проучвахме цените на квартирите за наши приятели варират 8-10 лв. за стая със самостоятелен санитарен възел.
Хотелите /семейни хотелчета/ бяха за стая 3-ка 35 лв. Иска се да се пазариш!

Ако ходите на Приморско си носете машинка за комари и Аутан или някакъв репелент. Комарите са ужасни. Няма само денем на плажа!

# 9
  • Мнения: 3 042
И ние вече  бяхме на море  тази година. Ходихме на една почивна станция на Златни пясъци на предприятието на мъжът ми. Последните години все там ходим и сме много доволни. Стаята е с климатик, тераса, санитарен възел, телевизор (с кабелна тв), хладилник. Има малка детска площадка, кедето да играят децата. Има си и дневен бар, ресторант, нощен бар, фитнес и интернет клуб (от който понадничвах във форума от време на време по обяд, докато малкият спи Wink). Храната е на ресторантски начала.В самата почивна станция всичко е много евтино, но извън нея цените са 2 пъти по високи от тук.
Но пък във Варна, където пазарувахме най-вече храна за малкия цените са си нормални.
Времето беше супер, морето беше тихо, няма от какво да се оплачем. Wink
Хубаво си изкарахме. Grinning

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 560
И ние бяхме на Албена последна седмица на юни - 700лв. за 6 нощувки ол инклузив (тримата) в х-л "Орхидея". Много сме доволни, но и миналата година бяхме там, така че нямаше никакви изненади. Имаше доста повече българи от миналата година.
Два пъти ходихме до Варна с такси,  без особен пазарлък се разбирахме на 20лв. от хотела до центъра на града (3-ма възрастни с 2 деца), иначе с маршрутките е по 4лв.на човек, но от автогарата до "Македонския дом".
 Навън не сме се хранили, само вода купувахме до плажа - 0,80лв. половинката. В супермаркетите цените на основните хран.стоки са около 1,5 пъти по-скъпи от тези в Пловдив.
Чадър и шезлонг на плажа - по 5лв., но има достатъчно място преди чадърите да си опнеш чердже и чадърче, ако искаш.
Детските глезотии - 8лв. батут с ластици за 5мин., но българчетата ги оставят да поскачат повече от това време; 5лв. батут за по- малките (оградените), 4лв. ловене на 5бр.патета.
Водата беше страхотна, но имаше доста щипалки, плажа се чисти всяка вечер, времето идеално (е, като си тръгнахме заваля, така че информацията ми вече не е актуална).

# 11
  • Мнения: 649
хайде и аз да пиша... бяхме в Бургас, там на мъжът ми най му харесва, защото има много кафета (любимото ни е Бродуей- страхотни коктейли правят  Hands Clap), магазини... и плажът беше по-чист от преди 2 години! бяхме в едно малко хотелче в центъра- х-л Фотинов, на ул. Фотинов и си изкарахме чудесно. цените са прилични- по 45 лв за двойна стая с голяма тераса, бебо безплатно. ходихме на плаж всеки ден, случихме с времето   Nature Sunny! сладура не можехме да го извадим от водата...  цените из града са си повече от нормални, защото няма много чуждестранни туристи, напр. вечеря- обилна за двама излиза 10- 20 лв  eat на малкият глезотийки не сме му купували, но нас повече от достатъчно...

приятно прекарване на всички,на  които им предстои почивката!

# 12
  • Мнения: 1 547
Ние сме на море.
Лудница. На Синеморец. Велека преля. Ще разказвам като се върнем.
Само казвам за всички, които ще ходят на южното черноморие - Китен, Приморско са бъкани от комари  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 2 609
Само казвам за всички, които ще ходят на южното черноморие - Китен, Приморско са бъкани от комари  Twisted Evil

Така е. Rolling Eyes
Ние се върнахме преди 3 дни от там. Това е единственото нещо дето не ми хареса от цялата почивка. Иначе си изкарахме страхотно.Бяхме в едно семейно хотелче-20 лв. двойна стая/ но до 30-ти сега вече са двойни ooooh!/+ безплатно легло за бърборанката Heart Eyes, TV, WC,баня,хладиник. Цените в курорта  почти не се различаваха от тези в града ни Naughty.Плажа беше идеален-няма вълни, водата чиста...ммм...искам пак. Blush
Времето беше страхотно и най-важното навреме сме избягали от бурята .Wear Umbrella 

# 14
  • Мнения: 400
Във Варна съм, но ми се ходи на истинско море с хотелите му и разни забавления за бебе.. Ще помоля знаещите да ми дадат някакъв линк или инфо за хубавии места (хотели) по българското черноморие.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт