ел. уред на Чико против комари

  • 661
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 751
Здравейте, мами! Hug
Ползвали ли сте въпросното апаратче и доволни ли сте? Пише, че е безопасно за включване в стая на бебе. Не че е нещо от първа необходимост и имаме още време, но днес го видях в един магазин и реших да ви питам. Понеже и мен ме хапят доста, ми се иска да има как да се предпазя и да е безвредно, когато се появи малкото човече.
Мерси!   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз го купих преди два дена. Засега за 2-те вечери, през които е работило съм много доволна. Оставих вратата на терасата на стаята на бебка отворена и няма поражения по кожата на дребосъчка  newsm10
Хубавото е, че не е като другите устройства за комари с течност или с пластири, а само свети една лампичка, която гонила гадинките с ултразвук... та значи поне няма да се дават пари допълнително за консумативи! thumbsup

# 2
  • Мнения: 205
Аз го купих преди два дена. Засега за 2-те вечери, през които е работило съм много доволна. Оставих вратата на терасата на стаята на бебка отворена и няма поражения по кожата на дребосъчка  newsm10
Хубавото е, че не е като другите устройства за комари с течност или с пластири, а само свети една лампичка, която гонила гадинките с ултразвук... та значи поне няма да се дават пари допълнително за консумативи! thumbsup
перфектен е Laughing

# 3
  • Мнения: 3 457
и аз ще си го поръчам утре Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 5 751
Благодаря ви!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 457
а какъв цвят свети-моето червен ,а не виолетов newsm78

Общи условия

Активация на акаунт