Бански 6IXTY 8IGHT?

  • 924
  • 9
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Днес си харесах едни бански с тази марка, но не съм ги чувала преди. И понеже съм решила да си взема тази година нещо по-качествено, да питам някой знае ли нещо повече за тях?! 
На цена са горе-долу колкото Триумф, изглеждат също добре, но като ще давам толкова пари, бих искала да знам какво купувам...
Момичето в магазина също не беше чувала за тях, в нета тоже не намерих много...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Преди 2-3 год. си бях купувала такъв от магазина на Скини в Цум.Аз съм доволна,беше с две долнища и много готин,още си е готин,де Laughingно си купувам задължително всяка година нов,така че не съм го носила кой знае колко.

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Преди 2-3 год. си бях купувала такъв от магазина на Скини в Цум.

Да, и в този магазин бяха наредени при Скини и Триумф...

# 3
  • Мнения: 6 869
Обожавам 68 Heart Eyes Това ми е любимото бельо. Бански имам *брои наум* - 3 броя мисля. И аз всяка година си купувам нов, защото просто все излиза някой, който ми харесва толкова много, че не мога да му устоя. Доволна съм от тях, не съм имала проблем с никой от 3-те, но пък и не съм ги носила кой знае колко много.

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Известна марка е !!! Peace

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз също  си купувам бельо от тази марка и съм много доволна.Във Варна ги има е магазините на Скини.

# 6
  • Мнения: 240
Бельото е супер!

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Срам, не срам, ама при подреба на бельото видях, че най-хубавите и удобни неща са ми именно от тази марка. Купувала съм ги от магазините на Скини, но така и не съм обърнала внимание какво им пише на етикетчетата. Blush
Качествени и хубави материи, красиви и изчистени модели - абе, струват си (а сега чакам вносителят да ми метне едни гащи за рекламата  Mr. Green).

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами аз си купих банските, пък ще видим... Изглеждат качествени, стоят много добре, но ще видим как се държат при третиране със слънце и морска вода!  Wink
До последно се колебаех между тях и едни на Триумф, ама господата от Триумф, макар и световноизвестни с доброто си качество, изостават малко в световните модни тенденции  Twisted Evil, та така...

# 9
  • Мнения: 13 512
Ами аз си купих банските, пък ще видим... Изглеждат качествени, стоят много добре, но ще видим как се държат при третиране със слънце и морска вода!  Wink
До последно се колебаех между тях и едни на Триумф, ама господата от Триумф, макар и световноизвестни с доброто си качество, изостават малко в световните модни тенденции  Twisted Evil, та така...
Честито, със здраве и мерак да си го носиш и дано останеш доволна!

Общи условия

Активация на акаунт