Изпотявят ли ви се краката?

  • 1 730
  • 21
  •   1
Отговори

   Имам малък проблем Cry. Краката ми се изпотяват много в тия жеги и освен това само час след като съм ги измила, подсушила и напръскала със спрей за крака започват да миришат специфично. Пробвах без спрея, но още по зле. Иска ми се да се отърва от този проблем, лято е все пак.    Има ли някакви продукти, които мога да ползвам и другото, което ме притеснява е дали това не е признак на заболяване/ и какво/?

# 1
  • Мнения: 9 074
С какви обувки ходиш?
Какъв спрей ползваш?
Изпотяването е нормално ако има споарване (маратонка или затворена обувка например), въпросът според мен е да няма миризма...

# 2
  • Мнения: 870
Аз ползвам Refreshing Foot Spray на Scholl и краката ми са сухи.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 003
Задължително ползвай чорапи, обувки от естествени материали. За обувките специално гледай и от вътрешната страна да с естествена кожа. Това са съвети да избегнеш, запарване и вмирисване. За причините за самото изпотяване, ако сега се е появило, мисля че трябва да идеш на лекар. Cry

# 4
Миналото лято, а и зимата сега не съм имала проблем. Сега от няколко седмици е това. Използвам DEO Control на Scholl,имам и 2 в 1 Gel на Scholl,но пак миришат много странно. А ходя само с открити чехли, които не обувам за пръв път/няма да е от тях/.

# 5
  • Мнения: 5 475
Refreshing Foot Spray на Scholl  Peace

# 6
  • Мнения: 431
Да не си завъдила някакви микроорганизми? Една консултация с лекар няма да навреди.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 35 910
Моите - не , ходя с чехли или сандали.
Много зависи каква е повърхността - ако е гума или дърво - почват да се потят.

# 8
  • Мнения: 1 975
На мен също доста често ми се потят краката, взех си крем за крака с алое на AVON, но нещо няма особен ефект newsm78. Аз също се чудя какво да правя по въпроса. Странното е, че когато се движа няма проблем, но застоя ли се ела да ги видиш Embarassed  bouquet

# 9
  • Мнения: 6 039
Нокога не се потят, но на дъщеря ми винаги са мокри, капки вода дори се сптичат понякога...

# 10
  • Мнения: 6 155
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.

# 11
  • Мнения: 1 975
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.
Не помага и това съм опитвала Cry

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Има пудри за крака, които предотвратяват изпотяването и миризмите Peace
Виж в аптеките.
Не помага и това съм опитвала Cry

И при мен не помагат и Одорекс и к'во ли не... Нищо не ми помага.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 741
При мен зависи от обувките. Но ми се потят краката. Една приятелка ми даде крем на Орифлейм, имаше известен резултат.

# 14
  • Мнения: 6 616
Слава богу Не.Пробвайте Одорекс на мен ми помогна за мишниците

Общи условия

Активация на акаунт