Симулацията в леглото

  • 12 747
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Естествено, нали преди всички партньорът е човекът, който ще ни разбере и можем да бъдем себе си във всеки един момент , без  преструвки и  лъжи.

# 16
  • Мнения: 798
Не , не симулирам.  От 4иста форма на егоизъм. Секса е едно от малкото удоволствия , които ни се полагат в този свят. Ако и тук запо4на да симулирам..... Всеки ден симулираме, 4е са ни приятни хора, които са ни неприятни, да се усмихваме на хора които не искаме да виждаме даже, налага ни се, такъв е живота....С4итам, 4е имам право да ми е хубаво, а ако не ми е, нямам намерение да се пъна да доказвам 4е ми е. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 35 937
Интересно ми е тогава, какво правите, когато не постигнете оргазъм или Вие всеки път го получавате? newsm78
Оргазъм, а не  състоянието -хубаво ми е разтапям се... и всичко, което е много приятно, но не е Оргазъм.
Ако пък кажете, че всеки път получавате оргазъм - то вие сигурно още не знаете какво е това???

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Ако ти е толкова интересно, ще ти пиша на лични, не бих коментирала пред цял форум сексуалния си живот.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 937
Не ми е интересно, благодаря

# 20
  • MUC
  • Мнения: 297
Само един път, с едно случайно гадже (баси как звучи само). Хем ми беше станало жал за него, хем исках да ме остави на мира вече... Rolling Eyes

А със сериозните си гаджета - никога! Не мога някак си, приемам го като лъжа. А защо да лъжа точно човека, с когото единствено се чувствам изцяло себе си? И то точно в моментите, когато сме изцяло отдадени един на друг...

Сегашният ми приятел от време на време има такива подозрения, та се чудя как да му обясня, че си въобразява...  ooooh!

Това за чистия егоизъм също е много вярно.  Laughing

На въпроса какво правя, ако не получа оргазъм - ами не го приемам като трагедия, успях да убедя и приятеля ми да не го приема така. Просто след малко повтаряме.  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 6 797
Никога не съм симулирала, някакси не намирам смисъл в това. Понякога се получава оргазъм,понякога не. Е,и? Кво, задължена съм всеки път да полуавам оргазъм ли, какво? Та да симулирам, като не съм...? Къде е идеята не мога да разбера?

# 22
# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Интересно ми е тогава, какво правите, когато не постигнете оргазъм или Вие всеки път го получавате? newsm78
Оргазъм, а не  състоянието -хубаво ми е разтапям се... и всичко, което е много приятно, но не е Оргазъм.
Ако пък кажете, че всеки път получавате оргазъм - то вие сигурно още не знаете какво е това???
Добре, че се намери някой да ме светне, че до момента не съм изпитвала оргазъм... Благодаря ти Hug

Абе хора не си обяснявам как ги изигравате тия моменти newsm78 Аз не бих могла да излъжа мъжа ми- той ще усети веднага.

# 24
  • Мнения: 6 155
Не ми се е случвало. Като нямам настроение си казвам и точка.  Crossing Arms
За какво да се правя на циркаджия?  newsm78
Освен това секс не е = оргазъм!  Wink

# 25
Не! Ако нямам желание си го казвам. Никога не съм се преструвала. Ненавиждам фалша, лъжата и т.н.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 758
Не съм симулирала. Кат не ми е кеф, не ми е.

# 27
  • Мнения: 1 202
Не съм симулирала. Кат не ми е кеф, не ми е.
newsm10

# 28
  • Мнения: 494
Не , не симулирам.  От 4иста форма на егоизъм. Секса е едно от малкото удоволствия , които ни се полагат в този свят. Ако и тук запо4на да симулирам..... Всеки ден симулираме, 4е са ни приятни хора, които са ни неприятни, да се усмихваме на хора които не искаме да виждаме даже, налага ни се, такъв е живота....С4итам, 4е имам право да ми е хубаво, а ако не ми е, нямам намерение да се пъна да доказвам 4е ми е. Mr. Green
newsm10
Не е лъжа, я

# 29
  • Мнения: 4 621
.......не ми се е случвало. Не виждам защо да се правя като не ми е кеф.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт