Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Ох,направо не знам какво да правя.Цялата е нахапана и стават едни големи твърди пъпки,които ужасно я сърбят и се чеше нон-стоп.Краченцата и ръчичките й са целите в рани.Мажа я с Бочко,но не помага.Дайте идея с какво да си решим проблема? newsm78Също така и с какво мажете ,за да не ги хапят пустите гадинки?
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

За облекчаване на сърбежа - ментов спирт, масло от мента или лавандула. Мажеш нахапаните места. Аз за предпазване в момента ползвам етерично масло от лавандула разтворено в бебешкото олио. Сега за сега помага. Слагаш няколко капки в олиото или крема и мажеш. Може и във вода и после пръскаш количка, креватче и тн.
Цитирай
Фенистил гел е много удачно за нахапвания от комари, моето дете така го оправям, защото и при него пъпките стават огромни, твърди и червени.Пъпките изчезват за 1-2 дни.А профилактично за мазане против комари не съм купувала още, но майките тук казват за ОФФ.Успех!
Цитирай

София

Пъпките от ухапано от комар мажа с Фенистил (Fenistil) или Псило-Балсам (Psilo-Balsam). За предпазване използвам OFF! на Джонсън.
Цитирай

Казанлък

Псило балсам или Фенистил гел за мазане. А за предпазване Аутан Джуниър. Ако е нахапана на много места можеш няколко дни да даваш и капки Фенистил.
Цитирай

Благодаря ви!Ще купя Фенистил гел и ще я намажа.А горе-долу каква цена е гелчето?
Цитирай

София

Благодаря ви!Ще купя Фенистил гел и ще я намажа.А горе-долу каква цена е гелчето?
Аз не помня кога го купувах. На кутийката има цена - 6.15 лв
Цитирай

Sofia

И моята педиатърка ми препоръча Фенистил гел. Цената му е 6:30 лв.
Цитирай

по олко пъти се маже с него?
Цитирай

Мазала съм с Фенистил и Псило-балсам.Като че ли Фенистил-ът повече я успокоява.
Цитирай

Sofia

по олко пъти се маже с него?
Ами в аптеката ми казаха най-много по 2 пъти на ден, ако я сърби. Аз я мажа 1 преди лягане.
Цитирай

Somewhere I Belong

Dva tri pati na den.Psilo e po evtino s okolo tri kinta.Don`t worry
Цитирай

Somewhere I Belong

A ako ne q sarbi ne q maji.Fenistil i Psilo balsam sa za sarbeja.
Цитирай

А този Фенистил гел да не е кортизоново кремче някакво? ThinkingМоже ли някой да ми каже ?
Цитирай

А този Фенистил гел да не е кортизоново кремче някакво? ThinkingМоже ли някой да ми каже ?

Не е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора