Към майките слагали бебетата си в проходилка

  • 1 979
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 557
Съжалявам, че пак подхващам тази тема, ама да питам-решила съм да слагам Ивайла в проходилка. Трябва ли да я обувам с обувки или сандалки или може боса? Щото в тая жега...   Tired
   

# 1
  • Мнения: 3 089
дъщеря ми шляпа боса.

# 2
  • Мнения: 5 790
Обувах я винаги, защото у нас е теракот. През лятото можеш някакви леки сандалки или буйки да й слагаш.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Филип си го слагам бос.
а и като прохожда после според ортопедите пак трябва да е бособебето - като е по-студено по някога слагам чорапки или ританки Wink

# 4
  • Мнения: 2 255
Боса, особено в тази жега  thumbsup

# 5
  • Мнения: 888
По-добре за крачетата е да е с обувчици, но лятото може босичка или с чорапки...

# 6
  • Мнения: 1 427
Когато сложих Йоана в проходилка беше зима и я обувах с чорапи.Сега мисля, че с боси крачета ще най-добре Peace.

# 7
  • Мнения: 1 489
Обувах я винаги, защото у нас е теракот. През лятото можеш някакви леки сандалки или буйки да й слагаш.
И аз така.

# 8
  • Мнения: 694
Обувах я винаги, защото у нас е теракот. През лятото можеш някакви леки сандалки или буйки да й слагаш.



newsm10   

# 9
  • Мнения: 952
аз  обувах Виктор с буйките на К и К, но беше през зимата и нямаше как да го оставя да шляпа бос. Но сега през лятото защо не? ако е с теракот у вас поне му обувай чорапки,или някакви летни сандалки.

# 10
  • Wonderland
  • Мнения: 702
боса най-добре Peace

# 11
  • Мнения: 941
мисля че е правилно детето да прохожда босо, ако не искаш в проходилката да е на босо краче слагай чорапки

# 12
  • Мнения: 8 505
Обувах и само чорапи,но беше по-хладно.

# 13
  • Мнения: 1 101
По принцип винаги вкъщи Дени си е шляпал бос - и в проходилката, и без нея. През зимата по чорапки или терлички. С обувки е само навън. Лекари са ми казвали, че е най-добре детето да си ходи босичко при всеки удобен случай. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
По-добре за крачетата е да е с обувчици, но лятото може босичка или с чорапки...

Кой казва?
Ортопеда казва задължително босо да е детето...

Общи условия

Активация на акаунт