Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Решила съм да отслабвам най- вече от кръста надолу. Изчетох почти всичко за диетите и гимнастиката. Ще заложа на зелевата супа, ежедневно мазане с Леокрема и гимнастика jump/клякания,коремни преси/.Целта ми 5 кг. Мислите ли че има ефект тази комбинация. Малко ме е страх че кожата ми ще се отпусне още повече отколкото е в момента, какво да добавя към режима. newsm78
Цитирай
Според мен доста добре си се информирала по темата.Гимнастиката мисля,че ще ти помогне,не виждам за какво има да се притесняваш.Аз намерих една диета,мисля да я пробвам и да направя комбинация като твоята.  ideauu
Цитирай

Успех Peace
Цитирай

Добрич

newsm10 Мисля че ще има. Успех  newsm39
Цитирай

Все на втория етаж

Според мен комбинацията е добра. Успех.
Цитирай

Добави и масажи.Така ще намалиш висването на кожата.
Цитирай

Бургас

akо го направиш така както си го замислила ще има ефект - обаче от зелевата супа ще отслабнеш на цяло не само от кръста на долу - успех
Цитирай

Само мога да те посъветвам да наблегнеш по-упорито на гимнастиката и да не се отказваш от коремните преси заради омаломощаването от тая прословута зелева супа Laughing Сигурна съм,че ще успееш Hug
Цитирай

Решила съм да отслабвам най- вече от кръста надолу. Изчетох почти всичко за диетите и гимнастиката. Ще заложа на зелевата супа, ежедневно мазане с Леокрема и гимнастика jump/клякания,коремни преси/.Целта ми 5 кг. Мислите ли че има ефект тази комбинация. Малко ме е страх че кожата ми ще се отпусне още повече отколкото е в момента, какво да добавя към режима. newsm78

Прилагам тази схема 1 месец ( всичко си е индивидуално де) , свалих от крайниците много сантиметри, свалих и 4 кг, но корема си стоиии #Cussing out, а правя по 400 коремни на ден #2gunfire #Cussing out Вярно със супата за 1 седмица свалих 500 гр, затова прилагах друга диета, но все пак....
Цитирай

след спиране на зелевата супа /правила съм я няколко пъти/, съм качвала повече от сваленото  Sick
желая ти успех!   bouquet
Цитирай

в зоната на здрача

newsm10 Мисля че ще има. Успех  newsm39
И аз така мисля Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.