Дали ще има ефект?

  • 748
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
Решила съм да отслабвам най- вече от кръста надолу. Изчетох почти всичко за диетите и гимнастиката. Ще заложа на зелевата супа, ежедневно мазане с Леокрема и гимнастика jump/клякания,коремни преси/.Целта ми 5 кг. Мислите ли че има ефект тази комбинация. Малко ме е страх че кожата ми ще се отпусне още повече отколкото е в момента, какво да добавя към режима. newsm78

# 1
Според мен доста добре си се информирала по темата.Гимнастиката мисля,че ще ти помогне,не виждам за какво има да се притесняваш.Аз намерих една диета,мисля да я пробвам и да направя комбинация като твоята.  ideauu

# 2
# 3
  • Мнения: 147
 newsm10 Мисля че ще има. Успех  newsm39

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен комбинацията е добра. Успех.

# 5
  • Мнения: 8 505
Добави и масажи.Така ще намалиш висването на кожата.

# 6
  • Мнения: 666
 akо го направиш така както си го замислила ще има ефект - обаче от зелевата супа ще отслабнеш на цяло не само от кръста на долу - успех

# 7
  • Мнения: 4 733
Само мога да те посъветвам да наблегнеш по-упорито на гимнастиката и да не се отказваш от коремните преси заради омаломощаването от тая прословута зелева супа Laughing Сигурна съм,че ще успееш Hug

# 8
  • Мнения: 524
Решила съм да отслабвам най- вече от кръста надолу. Изчетох почти всичко за диетите и гимнастиката. Ще заложа на зелевата супа, ежедневно мазане с Леокрема и гимнастика jump/клякания,коремни преси/.Целта ми 5 кг. Мислите ли че има ефект тази комбинация. Малко ме е страх че кожата ми ще се отпусне още повече отколкото е в момента, какво да добавя към режима. newsm78

Прилагам тази схема 1 месец ( всичко си е индивидуално де) , свалих от крайниците много сантиметри, свалих и 4 кг, но корема си стоиии #Cussing out, а правя по 400 коремни на ден #2gunfire #Cussing out Вярно със супата за 1 седмица свалих 500 гр, затова прилагах друга диета, но все пак....

# 9
  • Мнения: 35 961
след спиране на зелевата супа /правила съм я няколко пъти/, съм качвала повече от сваленото  Sick
желая ти успех!   bouquet

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
newsm10 Мисля че ще има. Успех  newsm39
И аз така мисля Peace

Общи условия

Активация на акаунт